Dodaj opinię

Opinie (667) ponad 100 zablokowanych

 • Danzing
  Wolne miasto Danzing
  8 miesięcy
 • a trzaskowski zamiast pilnować ścieków to przyjedzie do gdańska żeby z dulkiewicz współpracować z niemcami ale zatwardziali Polacy ? z nich.
  czytelnik
  8 miesięcy
 • Czy to jest jeszcze Polska?
  ja nie wierze w slowa tego niemieckiego kolejne klamstwo jak bylo z umowa rebentrop molotow. W Polsce jest wielu folksdojczow ktorzy chca zapomniec o 2 wojnie swiatowej i o mordach przez niemcow i sowietow, zniszczenia ktorych dokonali niemcy powinni zwrocic repatriacje wojenne, nie nagabywac zydow zeby odbierali nasza wlasnosc, niemcy zawsze beda panami w Europie ukazuje nam to UE wiec nie wierze w jego papke ktora mydli nam oczy takie rzeczy to moze wygadywac w domu zonie. Niemcy przed wybuchem 2 wojny swiatowej chcieli zebysmy poszli reke w reke z hitlerem tym swirem i morderca?
  Zawsze Wierny Polsce
  8 miesięcy
 • rocznica wojny oraz picie wody trzaskowskiego z wisly z gminy zydowskiej warszaw
  zakomune gdansk byl zadbany wisla byla czysta wybrana mafia oli dutkiewicz zylawy zarosniete odplywy wod zamulone od strony pruszcza gd radunia zarosnieta kleszcze sie mnoza jest parking dla aut brak toalety podatki drogowe placa a sr*ja i szczaja na brzegu raduni tylko kasa sie liczy biora z firm haracze z rad nadzorczych wymiotowac sie chce na oblude pasozytow darmozjadow kto zarybi wisle tyle ton ryb zatrutych czy ci mordercy przywroca wisle do zycia z ukrainy od mordercow plyna scieki wisla zydowskie oprawcy niszcza nasz kraj sa bez karni
  8 miesięcy
 • Na Westerplatte skandowano: Lech Wałęsa! -co on ma do II wojny światowej? (1)
  Przeskoczył przez bunkier Westerplatte dostarczony Schleswig-Holstein'em?
  Pedagog Paweł
  8 miesięcy
 • 1 września w Gdańsku
  No i boluś doczekał się poważnej konkurentki.
  8 miesięcy

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii