Dodaj opinię

Opinie (117) 1 zablokowana

 • Zemścimy się za katastrofalny stan ulic. (2)
  I wrogi stosunek do kierowców w Gdyni. Możecie panowie już sprzątać swoje biurka i palić teczki. Wybory nadchodzą.
  Gdynianin
  2 lata
  • przestań niszczyć ulice, to będą w lepszym stanie. to kierowcy wożący powietrze i używający samochodu nawet do minimalnych przemieszczeń są winni korkom, niszczeniu infrastruktury (w tym chodników i zieleńców) i zalewaniu miast asfaltem. ograniczanie tego trendu nie jest wyrazem wrogości, tylko głosem rozsądku.
   2 lata
   • Pomijając już resztę wypowiedzi, której po prostu nie chce mi się komentować... Dlaczego drogi w Gdyni wyglądają tak jak wyglądają... W Gdyni nie naprawia się dróg tak, aby starczyło to na lata. W Gdyni naprawia się drogi tak, aby znajomi królika mieli cały czas zajęcie.
    2 lata
 • Może tak zamiast tak inwestować w tabor, miasto zadbałoby o to, żeby obecny miał po czym jeździć, bo z roku na rok stan dróg się pogarsza i korki coraz większe. Na estakadzie autobusy stoją w korkach nagminnie.
  2 lata
 • Igranie z ogniem
  Miasto nie ma chyba pojęcia jakim taborem w tej chwili dysponują przewoźnicy!!!! Apeluje do wszystkich służb aby zainteresowały się autobusami starymi „na oko” widać które to są one nie powinny jeździć po ulicach miasta jak dojdzie do katastrofy to wówczas będą szukać winnych i znajda zapewne w osobie kierowcy bo tak najprościej a urzędnicy moja w d*pie głębokieBabil jaki transport jeździ jak zawsze nie maja pieniędzy ale oby nie było za późno. Wiem co mówię sprawdźcie autobusy zanim nie jest za późno
  Babil
  2 lata
 • dziwne miasto stawia wymagania na te autobusy skoro tylko jedna firma startuje do przetargu...
  2 lata
 • Super! Czekam na nowe trajtki!
  :-)
  as
  2 lata
 • Dobrze ze nie poddali się dyktatowi jednej firmy
  W przeciwieństwie do trajtkow autobusy produkuje sporo firm i nie ma co zgadzać się na dyktat cenowy tylko jednej z nich. Wydłużyć termin dla dostawcy i pokazać MAN-owi , że frajerów powinien szukać gdzie indziej;)
  MT
  2 lata
 • szanowni czytelnicy...
  Ekologia to bzdura , ekonomia tez ... trolejbusy to relikt... wyprodukowanie baterii do takiego auta zanieczyszcza środowisko jak ponad 100-150 tys km autobusu diesla ... wyprodukowanie energii by to jeździło kosztuje Polaków na południu mega smog... tak tak są filtry na kominy tak jak są katalizatory i filtry w autobusach a chcecie trolejbusy więc co z tymi filtrami ? Nareszcie utrzymanie lini trolejbusowych to koszt potężny zwłaszcza zima , gdzie cała noc trolejbusy starego typu muszą jeździć i oczyszczać linię (to około 6 -8 pojazdów w nocy plus 2 pojazdy techniczne). W sumie w nocy pracuje z 20-25 osób w trasie poza baza plus standardowo warsztat jak w innych zajezdniach. Ponadto są to pojazdy zawsze uzależnione od energii nawet jeżeli tabor wymienimy na 100% Nowy , no może 98% bo na zimę muszą zostać Stare przecinarki... to i tak zawsze będą musiały mieć możliwość ladowania lub doładowania po 15 km. Mieszkamy w mieście gorzystym gdzie średnia spalania dla autobusu przegubowego w Poznaniu jest o nawet 20% mniejsza niż w Gdyni... energia elektryczna jest paliwem innym niż ropa czy gaz i tam gdzie jest górka potrzeba jej znacznie więcej ... pomijając fakt blokowania ruchu z uwagi na odpinajace się szelki czy też spadające pały (jak zwał tak zwal) trolejbus nigdy nie będzie wart tyle co autobus. Przykład podmycie torów w Gdańsku gdzie autobusy z Gdyni pomagały w transporcie ludzi ...
  1234567
  2 lata
 • inwestują w nowe trajtki
  ale planów puszczenia ich na Obłuże lub Oksywie(nie mówiąc o Witominie) brak.
  2 lata

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat