Dodaj opinię

Opinie (458) ponad 20 zablokowanych

 • Zero (3)
  Nie ma co liczyć na ulgi, dotacje lub jakąkolwiek pomoc ze strony władz miasta. Ta pani ma węża w kieszeni. Teraz widać jej prawdziwe nieludzkie oblicze. Władza ponad wszystko. Zero
  gdański
  4 miesiące
  • Co chwila jakieś nowe żądania a to kanalizację wymienić a to drogi budować a to ulgi wprowadzić a z czego to wszystko . Urząd nie ma swoich pieniędzy , ma to co wpłacimy w formie różnych danin. Ty dostaniesz ulgę to nie będzie na szkolnictwo czy komunikację czy ty tego nie rozumiesz ? Niby wykształcony naród a podstawowych rzeczy nie rozumie , cuda to tylko w kościele.
   4 miesiące
 • Czyli nic nie robią tak wynika z artykułu. No może walczą na Twitterze.
  4 miesiące
 • Hmmm (3)
  A co Bolkiem?
  4 miesiące
 • Nic dla przedsiębiorców
  Miejsca na kwarantannę haha wydzielić kilka pomieszczeń

  Jak maja rezerwę to niech kupią te maski dla szpitali po 300zl za 50 sztuk

  Nic nie robią pochowali się tylko dulcynea wyszła dla picu z jakimiś głupotami
  4 miesiące
 • uspokójcie się wszyscy z tym jadem. Jak kros ma konstruktywny pomysł niech do biura promocji prezydenta miasta prześle go mailem i tyle. Będzie mógł wówczas w inteligentny sposób pokazach indolencję włodarzy.
  Wszak pamiętajmy liczba miejsc w szpitalach, w tym w psychiatrycznych ograniczona.
  Respiratorów i to kurka nie jest żart, nie jak uważano 10000, tylko uwaga 700. I gdyby nie WOŚP byłoby ich 0.
  Karolina Herra
  4 miesiące
  • Fakty a nie mity (1)
   Na 10.000 respiratorów w polskich szpitalach, WOŚP zakupił w całej swojej historii działalności 300, głównie na oddziały noworodkowe. Wiele z nich zapewne już została wycofana z powodu zużycia/przestarzałości. Wychodzi więc jakiś 1%. Realnie niewiele, na propagandę wystarczy...
   4 miesiące
  • Nawet jak masz pomysł, to zostaje on spuszczony do kanalizy. Odpowiedzi urzędników na poziomie szkoły średniej, ogólnikowe, nie na temat i bez jakiegokolwiek zrozumienia tematu. Wiem, co piszę, z autopsji. Tam potrzebne jest trzęsienie ziemi.
   4 miesiące
  • Skąd masz te dane? (1)
   4 miesiące
  • To nie dobry pomysl
   Jak przesle pomysl do Urzedu Miasta Gdanska to urzednicy wprowadza go jako ich pomysl.
   Keys
   4 miesiące
 • Miasto nie może odraczac przedsiębiorstwom opłat czynszu za lokale komunalne... Pytanie. Nie może, czy nie chce. Co za pazernosc i krotkowzrocznosc naszej władzuchny.
  Kejt
  4 miesiące
 • Dulkiewicz odejdź wreszcie
  Co Wyście durnie narobili, wybierając ją?
  4 miesiące
 • Dulkiewicz nie potrafi zarządzać. Adamowicz w tym czasie byłby aktywny i czuć byłoby jego obecność. Niestety jest Dulkiewicz, która potrafi tylko atakować rząd PiS. Nic innego nie potrafi, ale tak to jest jak głosuje się sercem a nie rozumem.
  4 miesiące
  • Teraz Adamowicz jest dla ciebie autorytetem ? Nie myślałem ze dożyje takich czasów.
   4 miesiące
   • Rządy Dulkiewicz sprawiły, że doceniłem prace Adamowicza. Oczywiście nadal pamiętam jego problemy z oświadczeniem majątkowym, ale i tak był znacznie lepszym włodarzem niż ta pani.
    4 miesiące
    • Ile lat rządził Adamowicz i ile obelg na niego w tym czasie rzuciłeś Ty i tobie podobni. Trzeba żeby go zamordowano żeby docenić co zrobił . Ile lat rządzi Dulkiewicz? Pamiętaj ze przysłowia są mądrością narodów i zapamiętaj "szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego" . Mnie życie nauczyło jednego , obserwując świat wiem ze im ktoś zrobił mniej w swoim życiu tym większym jest krytykiem innych .
     4 miesiące
 • Pazerne, butne, aroganckie b@bsko zwane prezydentem miasta Gdańsk (2)
  ponownie pokazało środkowy palec mieszkańcom i przedsiębiorcom.
  Jak ty Dulkiewicz mnie zaimponowałaś!
  WildChicken
  4 miesiące
 • Przypominam! (12)
  W listopadzie była mowa o 18 mln złotych dla drogowców żeby zima ich nie zaskoczyła. Padał śnieg w tym sezonie 2 razy i stopniał po kilku godzinach. Wiosna kalendarzowa za kilka dni. Ile udało się zaoszczędzić? Czy Bufetowa powie? O tym cisza.
  Obatel
  4 miesiące
  • A ty myślisz że ktoś założy firmę zajmującą się odśnieżaniem bez zabezpieczenia . Każdy kto zainwestuje w sprzęt i ludzi musi mieć gwarancje że nawet jak nie pada to i tak będzie miał zapłacone za tzw gotowość do działania .Nie kopie się studni kiedy chałupa sie pali. Trzeba zapłacić leasing , wynajem lokalu , opłacić ludzi i media , podatki, ZUS a na to pieniądze zamiast śniegu z nieba nie spadną Chciałbyś pracować w firmie która by płaciła ci wtedy tylko kiedy spadnie śnieg? Popatrz sobie na swoje rachunki choćby za gaz czy energię , tam też choćbyś miał zużycie 0 rachunek nie będzie 0 zł bo płacisz za gotowość dostarczenia ci tych mediów. .No tak ale o tym wiedzą ci którzy coś robią a nie czekają tylko na jakieś 500
   sum
   4 miesiące
   • taką firmę miasto powinno prowadzić (8)
    oszczędności by teraz były i zostały w mieści. Firma nic nie odda wygrała los.
    jarek
    4 miesiące
    • Aaa , słusznie miasto nie musiałoby płacić za leasingu za sprzęt nie płaciłoby za chemię i piasek, gdyby nie spadł śnieg nie musiałoby płacić pracownikom, nie płaciłoby ZUS podatków i ubezpieczenia .Wszystko byłoby za darmo! Wiesz że nie wpadłem na tak genialny pomysł , jestem za.
     sum
     4 miesiące
    • A tak z ciekawości kiedy odgarnąłeś śnieg z pod drzwi twojego bloku w którym mieszkasz kiedy padało.
     sum
     4 miesiące
     • O czym jest ta dyskusja?
      Ta firma dostała całość kwoty z góry?! Gdyby tak było to żyć nie umierać. Jutro zakładam firmę, zajmującą się usuwaniem szkód tornad i szukam klienta który mi zapłaci hajs z góry. Idąc tym tropem nie muszę nikogo zatrudniać bo nie będzie w tym kraju w ogóle roboty.
      To nie jest wina miasta, że nie było śniegu i mrozów. Zatem oszczędności w budżecie są, tylko Bufetowa milczy.
      Obatel
      4 miesiące
   • Firma od odśnieżania, firma od sprzątania wiosną, firma od polewania latem no i firma od grabienia liści jesienią
    Tu się żyje!
    "Szwagiers" GmbH
    4 miesiące
  • Zima
   Urzędnik miasto na pytanie ile zaoszczędzono,odpowiedział,ze jeszcze nie wiedza ,bo będzie kwiecień ,a później październik ,listopad itd.nie miga jeszcze oszacować . i to nie jest żart z mojej strony.czysta prawda .kumasz
   Gdansk
   4 miesiące

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat