• 15 5

• Lipski lipa

• 9 1

• Marciniak zremisował mecz (2)

Pierwszy karny mocno naciągany, drugi po faulu metr przed płem karnym, nieuznana prawidłowo zdobyta bramka dla śląska - Marciniak powinien być zawieszony na kilka kolejek. A betki powinni dać na tace.

• 20 20

• Marciniaka j(ego) własna legenda zaczyna przerastać (1)

• 13 18

• Myślisz ze Lechia goni Arkę w kupowaniu meczy czy do udowodnionych przez Arkę 44 mecze jeszcze Lechia nie dogoniła?

• 0 0

• dziadostwo za tydzien0:5 od Leglej Paixao ty leniu przez Ciebie strata 2pjt Ogolnie obrona zero pomoc Lukasik dno atak Haraslin kupa śmiechu

• 11 19

• AVE !

pis wita swoich ulubieńców.....w biało zielonych barwach....tak pytam jaki będzie nowy hymn....mam pomysł...ale jest dojna zmiana....też bym skubnął...

• 8 23

• lipski co???? Po co ty wogole jestes?

• 28 5

• Szkoda

To był wygrany mecz. Nie rozumiem taktyki w drugiej połowie - obrona i sporadyczne kontry, które kończą się na środku boiska i odgrywaniem pod własne pole karne !!! Wynik 1:0 to jest nic.. w białymstoku się udało, teraz nie. Panie trener, wyciągamy wnioski !!!

• 27 4

• I co panie Stokowiec nie udało się tym razem dowieść 1:0 od 60 minuty?? Jest pan miernym coachem... niestety...

• 22 12

• Trener dwieście owiec.

Kolejnym razem ten strateg zagra 11 obrońcami. Jak się bronisz i pozwalasz przeciwnikowi grać blisko swojej bramki, to prędzej czy później stracisz tą bramkę. Ten Sląsk dzisiaj był do ogrania kilkoma bramkami. Tylko trzeba było mieć jaja i grać do końca ofensywnie. Za dużo się naoglądał Nawałki. X