Dodaj opinię

Opinie (218) 8 zablokowanych

 • Ulice muszą "walczyć"
  Dla mnie to trochę żałosne, BRG buduje kolejne miejskie autostrady otoczone ekranami dźwiękoszczelnymi za setki milionów, a ulice, które były od zawsze muszą "walczyć" ???

  Panowie politycy, priorytety wam się poprzestawiały. Nic dziwnego że w ciągu ostatnich 10 lat Gdańsk urósł 2% a gmina Żukowo o 400%.
  2 lata
 • a czy jest jakaś dzacowna instytucja...
  ...która nawoływałaby do powstania planów zagospodarowania przestrzennego? Czy tym wszystkim "ulepszaczom" na rękę jest dziadostwo tworzone przez kolejne decyzje urzędu? Stawiam, że to drugie.
  2 lata
 • A moze by tak wreszcie skoncayc Łąkową?
  2 lata
 • w tym kraju nawet ulice
  walczą o przetrwanie
  2 lata
 • Co tam ulice - ważniejsze akwarium (4)
  Przecież każdy mieszkaniec Gdańska będzie tam bywać setki razy. A ulica to tylko ulica. Nic się nie stanie jak będzie syf i dziury.

  Do ulicy ciężko doczepić dyrektora, zastępców, kierowników - jednym słowem ludzi żyjących z naszych podatków. Co innego z akwarium - hulaj dusza - zatrudnienie jak w Centrum Solidarności plus pewnie wianuszek firm od karmienia rybek. Doświadczenia z ECS już są. A nie zapominajmy o „lodach” na etapie realizacji.

  Może warto aby Władza zobaczyła jak wyglądają ulice przy których mieszkają zwykli mieszkańcy i przy których ciężko znaleźć miejsce dla dewelopera. Takich ulic jest w Gdański od groma.
  2 lata
 • Dlaczego nie jakaś główniejsza ulica wpływajca na mocny odbiór przez turystów i mieszkańców całego miasta??? (9)
  np. taka ulica przy Parku Oliwskim - chyba jest to ul. Opata Rybickiego! tam tłumy turystów potykają się o krzywe chodnik i chodzą byle jaką uliczką z byle jaką małą architekturą!!!
  jak nie ma pogody to tusysta jest bardziej wymagający! ;)
  2 lata
 • Gdańsk nie dba o przestrzeń i infrastrukturę (2)
  stadiony i muzea, wszędzie muzea....
  2 lata
  • sprawdź strukturę nakładów w budżecie miasta (1)
   oko ci zbieleje.

   Wydatki na infrastrukturę drogową stanowią jedną z głównych pozycji budżetu.

   Niestety nadal za dużo wydaje się na infrastrukturę dla pojazdów dwuśladowych, a nie infrastrukturę dla aktywnych form mobilności (pieszych, rowerzystów ) i infrastrukturę i tabor komunikacji szynowej (SKM)
   2 lata
 • Proponuje ulice wieżycką doprowadzić do porządku bo jest dramat
  2 lata
 • Ten konkurs to jedna wielka ściema! (2)
  Przez wieloletnie zaniedbania ulic do remontu jest tak dużo, że nawet nie można tego ogarnąć. Konkurs ma za zadanie odwrócenie odpowiedzialności z urzędu na mieszkańców. Będzie można odpowiedzieć na zarzuty dotyczące remontów ulic: "przecież to czytelnicy wybrali".
  Krzychu@
  2 lata
  • Konkurs ma promować działaczy samozwańczego instytutu.
   Metropolitalny bilet
   2 lata
  • Krzychu@ - nie przemarszczaj
   Problemem jest może zbyt mała dynamika przestawiania funduszy z budowy nowych dróg na remonty istniejących, ale nie od razu Kraków zbudowano.

   Całe szczęście, że konkurs zorganizowano i zakłada uzgadnianie przebudów z mieszkańcami.
   2 lata
 • I Strefa elegancji
  Ten plebiscyt najbardziej potrzebny jest tzw "instytutowi" metropolitalnemu. A ulice? Wszystkie potrzebują napraw. Zaglądnijcie na ul. Kartuską - za domami. Za pocztą czy przy dawnej szkole nr 14.
  Ale tam nikt z urzędników nie zagląda bo koła można połamać.
  2 lata

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat