Dodaj opinię

Opinie (577) ponad 10 zablokowanych

 • Ta grupa powinna jeździć po Obwodowej codziennie!!!
  Skutecznie by to utemperowało "szybkich i wściekłych". Przynajmniej na jakiś czas.
  jaca_placa
  7 miesięcy
 • Policja śpi. Pojawiają się tylko w przypadku wypadku. A rowerzyści jeżdżą przez przejścia dla pieszych taranując pieszych i wymuszając pierwszeństwo na kierowcach. Policja nie spełnia swoich obowiązków. Prędkość to tylko jeden problem.
  7 miesięcy
 • Bezprawie na drodze tolerowane przez władzę na życzenie społeczeństwa. (1)
  Stawki grzywien od kilkunastu lat na tym samym poziomie. Żadna władza ich nie ruszy bo media zaraz zrobią nagonkę że to zamach na kieszenie kierowców i nie będzie krzyżyków na kartach wyborczych w urnach. Dlatego władza bez względu na szyld partyjny nic nie zrobi, a kierowcy się cieszą bo 500 zł dziś to nie 500 zł z 2002r. W efekcie skala zdziczenia na drodze przybiera coraz bardziej patologiczne zjawiska. Ta grupa policyjna to tylko działanie PR-owskie i potwierdzenie, że system porządku publicznego na drodze został zdeprecjonowany brakiem realnych sankcji. O wymiarze sprawiedliwości już nie będę się rozwodził - pobłażanie pijakom, celebrytom itp.
  Użytkownicy dróg musicie sami zadbać o własne bezpieczeństwo, bo władza dla własnej korzyści politycznej przestała się tym tematem zajmować.
  wwww
  7 miesięcy
  • Stawki kilometrówki od lat na tym samym poziomie
   Kwota wolna od podatku na tym samym poziomie .... niedługo będzie niższa niż minimalne wynagrodzenie - ewenement na skalę socjalistycznego świata ;)
   Loman
   7 miesięcy
 • Ależ bohaterowie!!!!!!!!!
  Szybsza emerytura zasłużona
  30letni emeryt
  7 miesięcy
 • co dalej ?, ferrari ,lamborgini moze bentley ?
  nic nie pomze na bylejakosc dzialan policji wiekszosc ciezarowek przekracza dozwolona szybkosc nie tylkona obwodnicy i co ? i nic !!!
  zly
  7 miesięcy
 • Nie doczytałem w artykule ile mandatów zostało przyznanych za zbyt mały odstęp pomiędzy pojazdami?
  To jest bardzo często przyczyna kolizji na obwodnicy. No ale jak jest w nazwie "speed" to już za nic innego się grupa nie bierze zapewne.
  7 miesięcy
 • Ja żem ostatnio im łuciekł,prubowali mie nagrac
  Czajili sie czajili a ja w bok i tyle!
  Siudmy miesiac nic nie przyszlo!
  7 miesięcy
 • Sami łamią przepisy stając na poboczu z linią ciągłą!!!! (1)
  7 miesięcy
 • Mandaty powinny być...
  co najmniej trzykrotnie wyższe, tylko wówczas większość pochamowała by swój temperament!!!!
  Art
  7 miesięcy
 • ja zawsze gdy widzę auto szybsze od mojego to zjeżdżam na prawy (6)
  i nikt na mnie nie trąbi, nikt nie mruga długimi.Nie zajeżdżam też drogi włączając się do ruchu.Po prostu uważam na innych i ich szanuję.
  25 za kółkiem
  7 miesięcy
  • Czyli jeździsz "slalomem", bo szybsi tak naprawdę zganiają Cię z lewego pasa. Ja też zjeżdżam - ale gdy mogę, gdy nie stanowi to zagrożenia o dla innych i gdy nie oznacza, że sam się będę wlókł potem np. za samochodem ciężarowym.
   I wiele razy poganiano mnie, gdy jechałem lewym pasem z dopuszczalną prędkością i nie miałem gdzie z niego zjechać. Ale przestałem się tym przejmować.
   Gdańszczanin
   7 miesięcy
   • pytanie czy faktycznie nie masz gdzie zjechać czy dla Ciebie 100m szpara między autami na prawym pasie to "brak miejsca na zjazd"
    7 miesięcy
    • powiedzmy 80-100 m "szpara" pomiędzy dwoma TIR-ami... (1)
     TIR-y jadą 80-85, Ty 120-125, wyprzedzenie tej "pustej szpary" zajmie Ci ok. 7-9 sekund, powiesz, że trzeba ustąpić i zjechać, ale dla bezpiecznego zjechania pomiędzy te TIR-y musisz od razu hamować, zwolnić do ich prędkości, a ten zganiający ledwo Cię w tym czasie dogoni - a Ty już jesteś uziemiony na prędkości 80-85 - którą nie chciałeś jechać. Jechałeś przepisowo ale "szybki i niemądry" zgonił Cię na prawy pas...
     Cały manewr bez sensu, i to Ty, jadący i wyprzedzający prawidłowo jesteś w czarnej dziurze - bo nie za często Ktoś zostawi Ci miejsce byś mógł wyskoczyć i kontynuować zamierzoną przepisową prędkością...
     Marek mszyma
     7 miesięcy
     • Dokładnie tak. Ci "poganiacze" często zmuszają innych do zjeżdżania na prawy pas wtedy, gdy nie ma to żadnego uzasadnienia. Poza tym, że oni muszą jechać szybciej.
      To jest po prostu zwykły brak kultury na drodze i myślenie wyłącznie o sobie. Ciekawe, czy na chodniku spychają łokciami dzieci i staruszki na bok?
      Gdańszczanin
      7 miesięcy
   • nie jeżdże slalomem.po prostu myślę za kółkiem i przewiduję
    czasem nawet za innych
    tak po prostu mam
    7 miesięcy
  • 25 za kółkiem
   Zgodzę się tylko z jedną opinią że innych trzeba szanować ale ham który pędzi niekiedy 150 a są i lepsi jeszcze mruga światłami to takich trzeba eliminować z drogi publicznej. Jest to potencjalny morderca innych
   Piotr
   7 miesięcy

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii