Dodaj opinię

Opinie (180) 3 zablokowane

 • potencjalna bezpośrednia przyczyna korekty to załamanie się rynku najmu (1)
  ceny najmu lecą na łeb i tu koronawirus swoje robi (wyjazdy studentów, Ukraińców, zwolnionych z pracy, sportowców itp), ale nie bez znaczenia jest tu stale zwiększająca się liczba lokali na najem.
  Spadek cen najmu powoduje, że kompletnie nieopłacalne staje się inwestowanie pod wynajem. Wygląda na to, że to dopiero początki spadku cen najmu.
  4 miesiące
  • do tego spadek popytu spowodowany bezrobociem i zmniejszenie lub zatrzymanie tempa wzrostu płac a w wielu przypadkach nawet ich redukcja
   4 miesiące
 • Zabezpiecz swoje oszczędności i nie kupuj mieszkania!
  spadki murowane
  4 miesiące
 • I don't care.
  4 miesiące
 • Rentowność najmu na poziomie 3% brutto staje się faktem
  Zaspa/Przymorze, 2 pok, nowe budownictwo - ok 3% brutto to aktualny zwrot z najmu. Niby na lokacie poniżej 1% brutto, ale uwzględniając koszta i ryzyka , to zakupy na najem przy aktualnych cenach to roczej strata, dodatkowa strata będzie na spadku cen mieszkań. Rynek inwestycyjny w 3mieście leży a to pociągnie w dół cały rynek nieruchomości
  4 miesiące
 • prognozuje się, że do lata stopy % spadną do 0,5, a wiecie co to oznacza?
  .... że pieniądz będzie praktycznie darmowy, a to może skutecznie powstrzymać oczekiwane spadki cen, bo na pewno alternatywą dla trzymania oszczędności w nieruchomościach nie będzie trzymanie w PLN. Granie walutą to hazard i nie jest to zabawa dla każdego.
  4 miesiące
 • Liczę że kryzys potrwa baaaardzo dłuuuugo i ceny nieruchomości co najmniej 50% w dół
  Go korona
  4 miesiące
 • gdzie te spadki mieszkań się pytam, bo czekam z kasą z boku żeby jaką okazję wyhaczyć
  przeglądałem rynek wtórny i pierwotny, praktycznie nic ciekawego na horyoncie, są wybrane mieszkania taniej, ale to te same co były wcześniej, najczęściej albo te co się nie sprzedały albo słabo położone, parter i szadółki ????
  janusz
  3 miesiące
 • 6 apartamentów Szafarnia i Chmielna czekam na lepsze czasy trzeba oszczędzać a nie brać tylko kredyty
  ZenekbankierzŁąkowej
  3 miesiące
 • mam nadzieje, ze u mnie w rozarium tuchomskim nie bedzie opoznien, poki co od dewelopera nie ma zadnych tkaich informacji
  a
  3 miesiące

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat