Dodaj opinię

Opinie (802) ponad 100 zablokowanych

 • Pozegnanie w ECS
  Od czwartku od godz 17.00 przez 24h. Czy moge zatem przyjsc o 23.00? akurat bede po pracy - bardzo mi pasuje.
  crs
  1 rok
 • Dziwny jest ten świat ...
  Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to , że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek. Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się. a jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to , że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie... słowa i muzyka Czesław Niemen rok 1967 .
  gd
  1 rok
 • Żał i złość (4)
  Proszę aby dobrze mnie zrozumiano - nie jest moją intencją upolitycznianie tego strasznego wypadku, ale nie mogę zaakceptować wewnętrznie obłudy Grzegorza S. i jego niektórych popleczników, którzy odrzucili i pozostawili w osamotnieniu Prezydenta Gdańska licząc na jego porażkę i zapomnienie. Na szczęście Gdańszczanie stanęli na wysokości zadania i docenili rzeczywistą pracę dla dobra Miasta, a nie gierki polityczne i puste obietnice. Nie ma zgody na politykę ponad dobrem ludzi i Miasta.
  Pan Prezydent był na tym stanowisku z wewnętrznej potrzeby czynienia tego Miasta lepszym i oddał w tej sprawie życie. Musiał się parę miesięcy temu zmierzyć z samym sobą i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy i dla kogo warto walczyć. Dziś jesteśmy tego pewni widząc te tłumy na ulicach i słuchając wspomnień, ale jeszcze niedawno niektórzy go już skreślili. Ci którzy teraz go obłudnie wspominają, lepiej niech milczą i przyznają, że popełnili wtedy błąd. Nie zapomnę im tego nigdy...
  Pamiętający
  1 rok
  • Nie znasz się na polityce
   To była zagrywka. Tak naprawdę to popierali. Wystawili Jarka Wałęsę dla tych którzy zwątpili w Adamowicza za zarzuty związane z zatajeniem majątku
   1 rok
  • jakiego wypadku?!! To był zamach!! (2)
   1 rok
   • A nie wydaje ci się czasami, że jesteś Elvisem Presleyem albo Napoleonem Bonaparte?
    1 rok
    • człowiek został zadźgany nożem przez szaleńca kierowanego osobistą schizą polityczną. to jednak prędzej zamach, niż wypadek :)
     1 rok
 • Jestem kibicem Lechii. Nie raz kiedy Adamowicz pojawił się na trybunach Lechii było słychać gwizdy i buczenie kibiców przeciwko (5)
  a przecież Lechia tyle zawdzięczała Adamowiczowi. To On Lechię wspomagał, to dzięki jego inicjatywie zbudowano nowy stadion. Dlaczego wśrod kibiców Lechii był mimo wszystko tyle nienawiści do Pawła a szczególnie tych z zielonej trybuny ? Odpowiadam - bo tak im kazał Pis, który steruje kibolami z zielonej trybuny, bo taki był przekaz polityczny Pisu . Pis trafiłswoim przekazem do części kibiców i tak samo do bandyty który go zamordował. Pis to po prostu zło
  1 rok
 • A gdzie rozdział państwa od kościoła? (4)
  Qq
  1 rok
  • obudź się
   żyjemy w państwie wyznaniowym
   1 rok
  • jaki rozdział? jak można rozdzielić coś co nie jest związane? Polska i Kościół Katolicki oraz inne wspólnoty wyznaniowe (1)
   współpracują ze sobą na podstawie umów o wzajemnej współpracy i szacunku- więc co ty chcesz dzielić? Każda strona jest suwerenna i podejmuje decyzję w sposób wolny- więc przestań jątrzyć lewacką ideologię o jakiejś potrzebie rozdziału
   Piotr
   1 rok
  • W czym ty masz problem? Jaki rozdział człowieku każda osoba ma prawo do pochówku wedle uznania swojego czy najbliższej rodziny i nic wam do tego.
   1 rok
 • I zamiast kwiatów i zniczy datki na Hospicjum i na WOŚP! - TO pokazuje,że Gdańsk mimo tragedii chce i potrafi dzielić się dobrem!
  1 rok
 • Tusk, juncker, timermans i Merkel przyjaciele muszą być i koniecznie koszulki konstytucja
  1 rok
 • Wielka tragedia, wyrazy współczucia dla bliskich. (1)
  Ale ludzie, to nie czas na przepychanki słowe. Akcja przeciwko nienawiści nic dla was nie znaczy? Dzisiaj byłam świadkiem jak ludzie na ulicy, z na prawdę przerażającą nienawiścią do innych, tworzyli teorie spiskowe na temat ataku. Dało się łatwo wywnioskować, że za dużo medialnej manipulacji, a za mało ludzkiej empatii i zdrowego rozsądku.
  Nie dajmy się zwariować! Prawica, lewica czy jeszcze jakiś inny odłam polityczny na prawdę jest tutaj mało ważny, każdy jest siebie wart.
  Przeżyjmy godnie żałobę po prezydencie Adamowiczu.
  S.
  1 rok
 • Taka uwaga
  Niech redakcja jeszcze raz wyslucha konferencji albo zajrzy na strone gdansk.pl
  Wyprowadzane bedzie cialo prezydenta. Kremacji zostanie poddane dopiero w nocy wsobote
  1 rok
 • Już widzę te pielgrzymki kod i tęczowej młodzieży co 13 do Bazyliki.. (2)
  Te tęczowe flagi przy sarkofagu.. Głodziu to jednak jajcarz...
  Staś
  1 rok

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii