Nawet sedziowie nie pomogli chociaz ciagle gwizdali dla nich

• Idź do okulisty pacanie (1)

• 2 5

• Chyba Hrycaniuk wsadzil ci lokcie w oczy, ze tez tego nie widziales...

• 4 1

• Muszę przyznać ,że jestem pod wrażeniem dzisiejszego występu Trefla.Manewr ze Stefanem w 1 piątce udał się znakomicie.Do ostatniej minuty miałem nadzieję na 4-1 ,ale Trefl świetnie rozegrał końcowe sekundy (trójka

Muszę przyznać ,że jestem pod wrażeniem dzisiejszego występu Trefla.Manewr ze Stefanem w 1 piątce udał się znakomicie.Do ostatniej minuty miałem nadzieję na 4-1 ,ale Trefl świetnie rozegrał końcowe sekundy (trójka Koszarka na sekundę przed końcem akcji )U nas rzuty były nieskuteczne:(. Chyba chlopcy byli myślami na fecie:) No nic - w poniedziałek spotykamy się w Ergo.Trzeba wyciągnąć wnioski i zakończyć serię.Na to liczymy , i na to czekamy...ASSECO PROKOM !!!

• 19 18

• podobizny (4)

Czyje podobizny pokazywali kibice Asseco?

• (4)

Spokój dzieci! Dorośli już wrócili z meczu..
    który zresztą był bardzo zacięty. Cały czas równo, chwilami wybiegał Prokom żeby potem Trefl dogonił i miał kilkupunktowe prowadzenie. Tak było do samego końca, 3 pkt do

który zresztą był bardzo zacięty. Cały czas równo, chwilami wybiegał Prokom żeby potem Trefl dogonił i miał kilkupunktowe prowadzenie. Tak było do samego końca, 3 pkt do nadrobienia przez 2 minuty. Dzisiaj się nie udało ale mam nadzieje że grając w "kratkę" wygramy poniedziałkowe spotkanie.
    A, i jakby była taka możliwość to czy Trefl mógłby trochę odpuścić (nie mówię oczywiście o wszystkich). Mistrzostwa jeszcze nie ma nikt a wy się napinacie tak, jakby złoty puchar był wasz.

PS. zauważył ktoś że tym samym wynikiem jaki był dzisiaj wygraliśmy 8 mistrzostwo z Turowem? :)

• 14 28

• ósme mistrzostwo w drugim sezonie istnienia ? (3)

• 12 6

• gosciu pisze o napince a potem wyjezdza z 8 MP haha , co za... (2)

• 5 6

• (1)

Pisząc ze tym wynikiem wygraliśmy mistrzostwo rok temu napinam sie? No nie wiem.. Pomysl zanim skomentujesz

• 4 4

• sam pomysl dzieciaczku - klub istnieje od 2 lat , a ty cos piszesz o 8 MP? Prosze cie...

• 1 2

• wiara czyni cuda (1)

Zalecam odrobinę pokory. Jest nadal 3 - 2 dla Prokomu. Każdy mecz jest inny i to jest urok sportu. Nie postawię grosza że wygramy kolejne dwa mecze.