Opinie (194) 5 zablokowanych

 • Jak w domu

  No właśnie. Czują się jak u siebie. A są gośćmi.....

  • 5 0

 • Berlin, Hamburg, Paryż , San Francisco, nowy jork, Dania, (2)

  Helsinki, Amsterdam, Barcelona , Madryt, Walencja, Baleary, Majorka, Teneryfa, Gran Canaria, Portugalia, Japonia, Singapur.... To niektóre miejsca gdzie uporządkowano lub zakazano krótkoterminowej patoli. U nas władze

  Helsinki, Amsterdam, Barcelona , Madryt, Walencja, Baleary, Majorka, Teneryfa, Gran Canaria, Portugalia, Japonia, Singapur.... To niektóre miejsca gdzie uporządkowano lub zakazano krótkoterminowej patoli. U nas władze miasta stawiają patolę krótkoterminowa na weekend w stylu kac vegas nad mieszkańców. To rak toczący tkankę miejską niszczący mieszkańców i miasta.

  • 16 0

  • (1)

   Ale patola się już rozlała, i mają problemy z wyegzekwowaniem przepisów. Część przeszła do szarej strefy, bo cieżko się patologii uwolnić od wizji strumienia pieniędzy płynących za frajer kosztem zdrowia i życia

   Ale patola się już rozlała, i mają problemy z wyegzekwowaniem przepisów. Część przeszła do szarej strefy, bo cieżko się patologii uwolnić od wizji strumienia pieniędzy płynących za frajer kosztem zdrowia i życia lokalsów.
   Jeżeli chodzi o mnie (budynek, w którym panoszy się najem krótkoterminowy), każdy turysta, ktory mi sie napatoczy od razu dostaje informacje, ze jest przestępcą, korzystającym z nielegalnego hotelu, ma się udać do hotelu lub pensjonatu, a jak nie tzn. że jest biedakiem, którego nie stać na Gdańsk, i niech jedzie do jakiegoś Pcimia Zdroju, czy innych miejsc dla biedoty.
   zawsze wywołuje to u nich agresję, w związku z tym dostają kwieciste bluzgi z akcentem na WYP****LAJ, straszę ich policją (nie chce mi się dzwonić, i tak nie przyjeżdzają), nagrywam na komórkę, robię zdjecia tablic rejestracyjnych.
   Jesli ta turystyczna dzicz potrafi wydzwaniać do swoich lordów z narzekaniem na deszczową pogodę, to ciekawe jak wyglądają rozmowy na ten temat.

   • 3 0

   • wurazy współczucia. upublicznianie kosztów

    prywatyzacja zysków. powinno się tłuc sztachetami z zardzewiałym gwoździem. na powitanie. profilaktycznie żeby nie mieli durnych pomysłów siedzieli cicho i kulturalnie się zachowywali. Można też skarżyć właścicieli takich burdeli - coraz więcej w polsce wygranych spraw nawet po kilkadziesiąt tyś odszkodowania

    • 2 0

 • Jakby w Gdańsku mieszkało tylko 25 osób, to bym mógł tu być codziennie.

  • 1 1

 • Golasy są OK

  Komu to do tego?

  • 1 7

 • Za sprawą wieloletnich działań i zabiegów 'promocyjnych'

  władcy miasta z Sopotu został rynsztok, wydmuszka patologii krótkoterminowej. Ten sezon dobitnie pokazał trend utrzymujący się od lat; przekroczona została już 'masa krytyczna'. Widać jaki chlew tu zjeżdża. Imprezowe

  władcy miasta z Sopotu został rynsztok, wydmuszka patologii krótkoterminowej. Ten sezon dobitnie pokazał trend utrzymujący się od lat; przekroczona została już 'masa krytyczna'. Widać jaki chlew tu zjeżdża. Imprezowe naćpane byczki i swołocz na 'citybreak' w stylu kac vegas. Dla Sołtysa Sopotu mieszkańcy to tylko kłopot i niech się wynoszą jak im się turyści nie podobają. Mieszkanie niech dadzą do obrotu tym cwaniakom od 'zarządzania' burdelami krótkoterminowymi - 'Luksusowe Apartments' i inne baltiki czy imperiale, które nie płacąc tu ani grosza podatków (bo są wszyscy co do jednego zarejestrowani w jakichś dziurach w interiorze) degenerują tkankę miasta. Sopot staje się zombie patologii krótkoterminowej. Mieszkańcy się muszą wynosić bo z patolą turystyczną w sąsiedztwie nie da się żyć normalnie. Jeszcze chwila a w Sopocie zostaną same krótkie terminy dla najezdnej swołoczy, monciakowe knajpy żeby 'kuracjusze' mieli skąd brać do podmuchania glonojady z kiłą i syfilisem i żabki na każdym rogu żeby nachlani 'kuracjusze' nie musieli za daleko się zataczać, kiedy się alk w 'apartamencie' skończy. Jeszcze chwila a zostaną same krótkoterminowe nory, knajpy żeby przyjezdni mieli skąd brać glonojady do podmuchania i żabki na każdym rogu żeby blisko dało się kupić alk jak się skończy w 'apartamencie'. W każdej dzielnicy a w dolnym sopocie to już w całości weekendy zwłaszcza to ciągłe ujadanie i darcie mord naćpanej i nachlanej hołoty. Miasto nie ma z tego nic prócz kłopotu i uciążliwości bo te lokale w większości należą do osób czy firm z różnych stron kraju i świata, a zarządzający nimi są zarejestrowani w jakichś Działoszynach czy innych zad*powach i tam płacą podatki. Indywidualizowanie zysku a uspołecznianie kosztów. Ale skoro cały dwór UM i akolici pociotki i inni bliżsi i dalsi 'znajomi' z tego żyją... to co tam mieszkańcy. Jak już wielokrotnie powtarzał Jak się nie podoba to należy się wynieść.

  • 15 0

 • Przekaz powinien być dostosowany do odbiorcy czyli raczej powinno być: nie szczaj na ulicy, nie drzyj ryja, nie chodź na golasa po ulicy itd itp.

  • 9 0

 • Nie po to ludzie się szczepili, by dalej pajacować z tymi maseczkami, dystansem i dezynfekcją.

  • 1 5

 • (1)

  Będę powtarzać do znudzenia: niechże urząd przestanie kierować się tylko zyskiem krewnych i znajomych. Niechże ktoś tam w końcu na serio zajmie sie promowaniem turystyki i stworzeniem oferty sprofilowanej pod klienta

  Będę powtarzać do znudzenia: niechże urząd przestanie kierować się tylko zyskiem krewnych i znajomych. Niechże ktoś tam w końcu na serio zajmie sie promowaniem turystyki i stworzeniem oferty sprofilowanej pod klienta trochę bardziej kumatego niż Janusz z Małkini, którego jedyną potrzebą jest chlać przez całą noc na budach przy plaży. Dzięki swojej polityce (pozwalanie na stawianie bud na plaży, brak patroli na mieście, brak reakcji na zakłócenia porządku, brak reakcji na źle zaparkowane samochody, pozwalanie na handel uliczny, żebractwo) macie tu drugie Mielno i te plakaciki to teraz se możecie wsadzić wiadomo gdzie.

  • 12 2

  • 'UM' nigdy nie przestanie się kierować własnymi korzysciami korzyściami rodzin i znajomych

   Karnoski jasno i dobitnie to wielokrotnie powiedział - "Mamy piękne miasto i musimy się nim dzielić tym miastem". Tak w imię zysków ich rodzin pociotków znajomków i ich samych mających profity z wynajmu.

   • 2 0

 • Ciekawe czy gdańszczanie stosują się do tych zaleceń gdy są na wakacjach w innych miastach czy miejscowościach polskich czy zagranicą?,śmiem w to wątpić bo zapewne robią to samo co przyjezdni tu.

  • 1 6

 • Nie, wcale nie miło. Najazd barbarzyńców w tym roku zapamiętamy na długo.

  • 6 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.