Dodaj opinię

Opinie (212) 3 zablokowane

 • Jak będzie wyglądał świat po 2000 roku w wyobraźni przedszkolaka z lat siedemdziesiątych?
  Dzieci w przedszkolu rysują rakiety i osady na Księżycu i Marsie.
  Rok 2018 rzeczywistość: ukośne przejście powstanie na Grunwaldzkiej w Oliwie.
  1 rok
 • spoko
  Chyba i tak nikomu nie będzie przejście przeszkadzać jeśli chodzi o korki skoro i tak są w tym miejscu światła. Transport publiczny powinien być wspierany. Ale z drugiej strony ciekawe ilu pracowników będzie z tego korzystać. No i nie wiem czy puszczanie ludzi z tych wszystkich firm na jeden przystanek kolo szkoły podstawowej jakoś tam nie wpłynie na bezpieczeństwo dzieci.
  1 rok
 • No i tak to powinno wyglądać! Przejście dołączone do istniejącej sygnalizacji!
  A nie tworzenie kolejnych sygnalizacji by zrobić przejście, jak chce się to zrobić z planowanym przejściem na przeciw Dworca Głównego. Cały czas mówię, że skoro nieco dalej przy hotelu postawiono sygnalizację, to tam należy dać przejście, a nie robić 4 sygnalizację świetlną na odcinku 650 metrów.
  1 rok
 • PRZEJŚCIE
  jak wiadomo to przejście było od początku w planach przy budowie Olivia Center, nie wiem kto o to zabiegał ale na pewno nie mieszkańcy, raczej pracownicy biur.A przejścia są dwa przy Hali Olivi i przy Derdowskiego, to nie jest duża odległość.
  1 rok
 • Kolejne przejscie i kolejne miejsce do zatrzymania ruchu. Uważam że dużo lepszym rozwiązniem było by wybudowanie kładki nad ulicą. Nie dość ze korki takie ze masakra to jeszcze przejscie co 100m . Niedługo wgl nie bedzie dało się jezdzic po Oliwie .
  1 rok
 • Minął rok. Przejście powinno być już od jakiś 10 miesięcy. A co mamy ? Ciszę.
  r
  11 miesięcy
 • Minęły kolejne miesiące.
  Od fajnego radnego usłyszałem, że pytał w ZDiZ i tam mu powiedzieli, że nie ma decyzji o budowie bo była by ona polityczna. Tak mniej więcej.
  j
  8 miesięcy

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii