W Gdyni bez większych utrudnień

Trojmiasto.pl komunikacyjny
Po tym jak odpuściły nieco korki w centrum Gdańska zatkał się Trakt św. Wojciecha. I to w obu kierunkach. Między Gościnną a Sandomierską doszło do kolizji, która zablokowała ruch na jednym z pasów.

Spore zamieszanie mamy też na obwodnicy i trasie S7. W dużym ścisku jedziemy tam jeszcze przed zjazdem na węzeł Lipce aż do Szadółek w kierunku Gdyni.

W Gdyni korki jak na piątek i tę porę dnia bardzo umiarkowane. Stać trzeba tylko na estakadzie od Janka Wiśniewskiego, Małokackiej i Sopockiej. Na pozostałych trasach ruch w normie.

Opinie (razem: 1)

 • W Gdyni powietrze gorsze niż na Śląsku.
  Co tam się teraz dzieje w Gdyni na Niklowej i okolicach? Czujnik powietrza na stronie Airly wskazuje, że normy pyłu zawieszonego PM2.5 przekroczone o 508%

  Na Górnym Śląsku, w centrum Chorzowa teraz PM2.5 188%
  Co jest?
  28 sekund temu

Opinie (razem: 12)

 • Dzbany.
  33 minuty temu
 • Pięknie tylko wypuścić dzicz na drogi
  Przez cały dzień nic się nie działo tylko po 15 zadzwoni dzwonek i dzieci pędzą robić wypadki prawo jazdy dla 85 procent powinny być co jakiś czas sprawdzane jakimś kursem odnawiajacym to może by trochę mniej tych wypadków było
  30 minut temu
 • Pewnie było szybko
  Było szybko, ale bezpiecznie. Tylko że droga się niedostosowła do kierowników a powinna.
  30 minut temu

Tramwaje wróciły na Hucisko

Trojmiasto.pl komunikacyjny
Dobra wiadomość z Huciska. Jak informuje ZTM kilka minut temu usunięto skutki wypadku na Hucisku, tramwaje wróciły na stałe trasy, ale możliwe są opóźnienia na liniach 10 i 12.

Opinie (razem: 3)

 • Tramwaje na tory !!!!
  Były na obwodnicy południowej i widziano też na zjeździe na matarnie,ale w ostateczności wracają na tory
  Galeriowy Dzban
  38 minut temu
 • A
  Ale jaja
  Tommm
  37 minut temu
 • Trzeba będzie się na rower przesiasc
  34 minuty temu

Tramwaje wciąż nie jeżdżą przez Hucisko

Trojmiasto.pl komunikacyjny
Trwa trudne popołudnie - w dodatku piątkowe i przedświąteczne - na drogach i przede wszystkim na torach w Gdańsku. Na Hucisku wciąż trwają prace służb po kolizji taksówki z tramwajem - te kursują objazdem przez 3 Maja.

Na drogach wcale nie jest lepiej.

Poza kompletnie zakorkowanym centrum Gdańska - stoimy i zwalniamy na obwodnicy w Kowalach w kierunku Gdyni. Korkuje się też zjazd z Sucharskiego na obwodnicę południową.

Opinie (razem: 18)

 • Masakracja moi mili.Ja juz w domku-skmka planowo,dzisiaj ziemniaczki w mundurkach a wienc tak zwane pulki i śledzik w śmietanie i oranżada.Dzisiaj udało mi się skonczyć Mistrza i Małgorzatę.Od poniedziałku biore sie za Quo Vadis.Wieczorem zakładam smokink i ulubione mokasyny z frendzlami i dansing.
  the bill
  1 godzina temu
 • Złotówa myślał, że jest niewidzialnym
  Yogi
  1 godzina temu
 • Ty kanibalu!
  Śledź będzie jadł śledzia?
  Yogi
  1 godzina temu

Skutki wypadku na hucisku

pasażer autobusu - czytelnik komunikacyjny

14:48

Rajbud uruchamia zwrotnicę na Hucisku

czytelnik komunikacyjny
- Hucisko zablokowane a tramwaje zamiast jechać z Nowych Ogrodów w 3 Maja stoją bo... nie działa zwrotnica - informuje czytelnik.

Jak wyjaśnia GZDiZ i GAiT zwrotnica z Nowych Ogrodów w 3 Maja na co dzień jest wyłączona z użytkowania i przed puszczeniem ruchu tramwajowego w tej relacji konieczne jest jej oczyszczenie.

14:38

Wstrzymanie ruchu tramwajów w kierunku Siedlec i Moreny

czytelnik komunikacyjny
Skutki wypadku na Hucisku. Będzie paraliż komunikacyjny bo nie działa zwrotnica na Hucisku i nie ma jak puścić objazdem tramwajów przez 3 Maja.

W związku ze zdarzeniem, na liniach nr 10 i 12 występują znaczne opóźnienia. ZTM uruchomił zastępczą komunikację autobusową.

- Z powodu wypadku tramwaju linii 10 za przystankiem Hucisko, kierunek Migowo / Brętowo PKM, obowiązuje autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Dworzec Główny - Migowo - Dworzec Główny. Tramwaje linii 10 i 12 z Nowego Portu / Oliwy od Huciska kursują przez Bramę Wyżynną, Śródmieście SKM, Nowe Ogrody, Dworzec PKS, Bramę Oliwską. Tramwaje linii 10 w kierunku Nowego Portu nie kursują ul. Jana z Kolna, kursują przez al. Zwycięstwa - informuje komunikat ZTM Gdańsk.

14:28

Tramawaje nie jeżdżą przez Hucisko

Stanisław - czytelnik komunikacyjny
Tramwaje stanęły na Nowych Ogrodach, przed Huciskiem. Na szczęście pozwolili pasażerom wysiąść od razu :)

14:21

Stłuczka tramwaju i taksówki

Ewa - czytelnik komunikacyjny
Na miejscu straż pożarna, policja, karetka i nadzór ruchu

14:13

czytelnik komunikacyjny
GAiT: wypadek z udziałem tramwaju (linia nr 10 k. Brętowo PKM) i samochodu osobowego na 3 Maja. Tramwaje kursują objazdami. Więcej informacji na stronie www.ztm.gda.pl. Przykro nam z powodu niedogodności.

14:02

Kolizja taksówki z tramwajem

czytelnik komunikacyjny
Na Hucisku taksówka zderzyła się z tramwajem nr 12 nadzór ruchu przyjechał i bada sprawę.

Opinie (razem: 22)

 • W końcu złotówa ma specjalne OC.
  2 godziny temu
 • Jednak kolizja z taksówką
  2 godziny temu
 • Brawa dla motorniczych że wypuścili pasażerów.Teraz szybkim krokiem mogą na piechotę udać się do domostw,loftów i apartametów.
  Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
  2 godziny temu