Korki w Osowej i na obwodnicy w Kowalach

Trojmiasto.pl komunikacyjny
Korek na Kielnieńskiej i spowolnienie na obwodnicy w Kowalach to ostatnie dwa miejsca w Trójmieście, gdzie trzeba zwolnić. W Osowej działania służb powoli się kończą, na ekspresówce na przeszkodzie stoi wciąż stosunkowo duże natężenie ruchu.

Na pozostałych trasach bez utrudnień.

Opinie (1)


Kolizja na skrzyżowaniu Hallera z Kościuszki

Szobaq - czytelnik inne
Kolizja dwóch pojazdów Suzki i Opla - brak osób poszkodowanych. Tadeusza Kościuszki/Aleja Generała Józefa Hallera.

Opinie (12)


Trwają działania służb po wypadku w Osowej

Trojmiasto.pl komunikacyjny
Wciąż trwają działania służb po zderzeniu z udziałem motocyklisty na Kielnieńskiej w Gdańsku. Korek w kierunku Osowej od strony Chwaszczyna ma ok. 1 km.

W żółwim tempie maleje korek na obwodnicy w Kowalach. Na wysokości Szadółek były dwie stłuczki, po których nie ma już śladu, ale pozostały korki.

Na pozostałych trasach ruch powoli wraca do normy.

Paweł - czytelnik komunikacyjny

16:30

Ranny motocyklista w wypadku w Osowej

Trojmiasto.pl komunikacyjny
Rośnie korek na Kielnieńskiej w kierunku Osowej. Przed Barniewicką motocyklista zderzył się z autem osobowym. Mężczyzna jest ranny i opatrywany wciąż przez ratowników medycznych. Są utrudnienia w ruchu. Korek w kierunku obwodnicy ma ok. 1 km.

Dobre wieści płyną za to z obwodnicy. Korek między obwodnicą południową a Kowalami odpuszcza. Powoli ruch na tym odcinku wraca do normy.

W Gdyni chwilę stracicie na zjeździe z Trasy Kwiatkowskiego w kierunku Chwarzna. Estakada stoi do Obłuża od Janka Wiśniewskiego. Do Karwin na jedynce jedziemy Sopocką. Dojazd do Witomina bez korków.

16:15

Skutki wypadku motocyklisty w Osowej

Wojtek - czytelnik komunikacyjny
Wypadek motocyklisty na ul. Kielnieńskiej

Opinie (20)


Dwie kolizje na obwodnicy

Trojmiasto.pl komunikacyjny
Już dwie stłuczki utrudniają przejazd obwodnicą między obwodnicą południową a Szadółkami w kierunku Gdyni. Radzimy omijać ten odcinek, bo stracicie tam od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Utrudnienia są też w Osowej. Na Kielnieńskiej był wypadek z udziałem motocyklisty. Utrudniony jest przejazd w stronę obwodnicy.

Poza tym ruch umiarkowany i korki w stałych miejscach - głównie na dojazdach do ekspresówki.

Opinie (5)

 • Rowerem bez przeszkód, zero korków
  zatoru na drodze. Śmigam lasami aż miło.
  Daniello
  1 godz.
 • IDioci na drogach
  Atakują. Jak wy jedziecie że cały czas powodujecie wypadki?
  Prokom
  1 godz.
 • Po swojemu.
  i**ota
  1 godz.
 • Ku...a co za d**ile
  Tukpac
  1 godz.
 • Dwa dni temu wyprzedzałem lewym pasem z maksymalną dopuszczalną prędkością i siada mi losiek na tyłek i mruga długimi. Ja mu na to faka, ten mi znowu mruga, ja mu znowu środkowy palec to mnie wyprzedził z prawej i gęba w szybę i taki zdziw jak mu znowu faka pokazałem ala Jaś Fasola. Jedyne co mogłem zrobić to zepchnać jadące z prawej strony auto, które on przegonil tak samo migając. Później zdziwienie że są wypadki.
  59 min