W tej kategorii nie było dziś jeszcze raportu

Dodaj nowy raport

czwartek

28 maja 2020

Przytkana al. Żołnierzy Wyklętych, korek na Spacerowej

Trojmiasto.pl Na drogach

Korek na al. Żołnierzy Wyklętych zaczyna się za Galerią Bałtycką - stoimy w stronę obwodnicy. Duże spowolnienie sygnalizują kierowcy na Spacerowej, w kierunku ekspresówki.

Na obwodnicy ze spowolnieniem nadal należy liczyć się na gdyńskim odcinku na wysokości Chyloni.

Opinie (4)


Wyłączenie awaryjne wody na kilku ulicach w Gdyni

Kamil Na mieście

Wyłączenie awaryjne wody, Gdynia ul: Wielkokacka, Niska, Pańska, Pionierów. Przewidywany czas usunięcia awarii godz.19:00.

Opinie (9)

 • Gdzie można pisać o odszkodowanie?
  Mam już dość ciągłego wyłączania wody. Nie ma jak po pracy się umyć z brudu z całego dnia. Nie ma jak obiadu zrobić. Pewnie przez dwie godziny będzie brudna zupa się lać z kranu. Mam dosyć. A spóźnij się z wysłaniem stanu licznika! Zapłać dzień później! Traktują jak przestępcę. Mam dosyć z tym wszystkim. To jeszcze Gdynia czy już Rozkopane? Jakiś standard trzeba trzymać!
  wczoraj 17:32
 • I Bohaterów Getta Warszawskiego tak samo bez wody jest
  Olga chodzi w białych drewniakach
  wczoraj 19:00
 • Witomino jest świetne ciągle jakieś awarie non- stop
  Olga chodzi w białych drewniakach
  wczoraj 19:05
 • zmiana miejsca zamieszkania
  Witomino to jest taki standard w tej kwestii, zaczynam i to bardzo mocno zastanawiać się nad zmianą miejsca zamieszkania!!!!!!!!!!!
  Olga chodzi w białych drewniakach
  wczoraj 19:11
 • A gdzie można pisać o odszkodowanie?
  Mamy dość ciągłego wyłączenia wody. Nie ma jak się wykąpać ani jak umyć głowy z brudu po całym dniu. Nie ma też jak herbatę czy kawę zrobić. Na 100% będzie brudna zupa z kranówy. Dość tego!!!!! Tylko spóźnij się z wysłaniem stanu licznika!!!!! To zapłać dzień później!!!!!!! Traktują cię jak przestępcę. Mamy dosyć z tym wszystkim. No to Gdynia czy już rozkopane????????
  Olga chodzi w białych drewniakach
  wczoraj 19:33
 • Olga sama sobie piszesz ze sobą...?
  Masakra
  wczoraj 19:50
 • No i Hodowlana jest bez wody
  Olga chodzi w białych drewniakach
  wczoraj 20:36
 • O co ci chodzi?
  Olga chodzi w białych drewniakach
  wczoraj 20:39
 • Nerwowy rocznik ?
  Jak się mieszka w mieście to trzeba się z tym liczyć. Módl się aby kiedyś nie było gorzej. W czasie permanentnej suszy wszystko może się zdarzyć.
  3 godz.

Zator na Małomiejskiej, korki na Morskiej i Hutniczej

Trojmiasto.pl Na drogach

Korek na Małomiejskiej ciągnie się aż do Świętokrzyskiej i dalej - w stronę obwodnicy. Gęsty ruch kierowcy sygnalizują na wysokości Galerii Bałtyckiej.

Stoją Kielnieńska, Chwaszczyńska i Gdyńska w kierunku Chwaszczyna. Przytyka się gdyński odcinek obwodnicy na wysokości Chyloni; nie odpuszcza korek na Morskiej i Hutniczej w stronę Rumi.


Korek na Podmiejskiej, przytkana Wielkopolska

Trojmiasto.pl Na drogach

W obu kierunkach stoi Podmiejska na wysokości Traktu św. Wojciecha, korkuje się al. V. Havla w stronę Świętokrzyskiej. W Gdyni nogę z gazu kierowcy zdejmują na Wielkopolskiej i Chwaszczyńskiej - w stronę obwodnicy. Nie odpuszcza duży korek na Kartuskiej w Gdańsku od strony Kokoszek.

Opinie (3)


Zator na Kartuskiej, coraz większy korek na estakadzie

Trojmiasto.pl Na drogach

Rozrasta się korek na Kartuskiej od strony Kokoszek - stoi także okolica: zwalniamy na Nowatorów i Budowlanych. Przytkana jest al. Płażyńskiego, a spowolnienie rozciąga się na Czarny Dwór.

Nic nie wskazuje na to, by miała poprawić się sytuacja... rozwiń

Opinie (3)