Raport na temat: Koronawirus w Trójmieście

Opinie (30)

piątek

27 marca 2020


Awaria tramwaju na Strzyży

czytelnik Damian Kowalewski Na drogach

Z powodu awarii tramwaju przy Strzyży PKM obowiązuje autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Strzyża PKM - Oliwa - Strzyża PKM.

Opinie (6) 1 zablokowana


Zwężenie na Toruńskiej

Toruńska w Gdańsku. Kolejny most do remontu?

Opinie (11) 1 zablokowana

 • Chodzi o to aby ciężarówki budowlane nie mijały się na moście.
  Nie jest on nowy i taki ciężar mógłby go nadwyrężyć.
  8 godz.
 • Parkingi stawiaj sobie w swoich słoikowych dzielnicach.
  Gdańsk ma być dla Gdańszczan a nie blachosmrodów
  7 godz.

Stłuczka na Hallera

Kolejna stłuczka na Hallera, róg Kościuszki. Odkąd jest remont nawierzchni, stłuczki są tu codziennie. Może warto pomysleć o zakazie skrętu w lewo w Kościuszki z remontowanej nitki Hallera? Bez osobnego pasa i światła ten skręt jest mega niebezpieczny. Tylko patrzeć, jak któregoś dnia ktoś wjedzie pod tramwaj.

Opinie (16)

 • Na wjeździe z Mickiewicza w Hallera to samo.
  Od 3 dni jeżdżę z Mickiewicza w Hallera w prawo w str. Brzeźna. Od kiedy jest remont 3 dni z rzędu wjeżdżając na zielonym na skrzyżowanie ktoś z Hallera wjeżdża mi przed nos na czerwonym świetle. Myślą że skoro przejazd przez torowisko jest zamknięty to ich czerwone światło nie dotyczy. Zakup radiowozu postawionego koło totolotka spokojnie zwróci się w 2 tygodnie z mandatów. Drugi zwróci się na skrzyżowaniu Hallera z Kościuszki. Wystarczy zaparkować za automatem do biletów w zatoczce i czekać. Jak się tam policja nie pojawi to sam tam jutro stanę z kamerą. tak. nie mam nic lepszego do roboty!!!
  wczoraj 22:24

Przepełnione autobusy

Czytelnik Na mieście

Co się dzieje w komunikacji miejskiej? Gdzie jest zarząd? Chyba chcą wykończyć połowę miasta? Czemu policja nie interweniuje? Przepełnione autobusy i tramwaje...dramat!

Czy nie można zamknąć transportu...

Czy nie można zamknąć transportu publicznego na jakiś czas? I tak jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Mimo wprowadzonych restrykcji autobusy i tak są przepełnione potencjalnymi nosicielami wirusa. Bomba biologiczna na kółkach...

Przepełniony autobus 115

Młoda matka

Chciałabym spytać kiedy w końcu ZTM przejrzy na oczy to co się dzieje codziennie na lini 115 w godzinach szczytu! To, że jeden autobus przegubowy puścili to nie znaczy, że inne są takie. Wciąż jeździmy jak sardynki w puszcze w małym autobusiku,... rozwiń

Za dużo osób w autobusie

Autobus linii 157 w kierunku Wrzeszcza z przystanku Harfowa godz.6.13 opóźniony 10 min ,następny za ok.30 min. w autobusie ok.30 osób jak to się ma do zaleceń ??

Kierowca linii 207 wyprasza pasażerów...

Kris

Kierowca linii 207 wyprasza pasażerów z autobusu. Gdzie te dodatkowe składy?

Zkm nadal nie poradził sobie z...

Pasażer

Zkm nadal nie poradził sobie z natłokiem osób ze Stogów i Przeróbki. Dziś po 6tej rano tramw.8 , sporo ludzi. Na pętli Przeróbka drugiego,dodatkowego brak. Wyświetla się, ze za parę minut 9...ale pewnie też pełna...a do pracy dojechać trzeba..

Opinie (97) 1 zablokowana

 • To jest autobus 112 o 05:00, a te panie to z za granicy i tak jest codziennie na tym kursie Przegalina-Gdańsk.
  wczoraj 08:13
 • Super
  Widać buzie uśmiechnięte...a co tam
  fajnie jest
  wczoraj 08:52
 • Jak tak będziecie włazić do tych autobusów to dzieciaki wrócą do szkoły po Bożym Narodzeniu . I to też nic pewnego...
  wczoraj 09:01