Nieco mniejszy zator między Matarnią a Karwinami

Trojmiasto.pl Na drogach

Większość głównych tras w Trójmieście jest już przejezdna. Wyjątek stanowi obwodnica miedzy Matarnią a Karwinami w kierunku Chyloni. Zator na tym odcinku ekspresówki nieco się zmniejszył, choć kierowcy nadal powinni uzbroić się w cierpliwość, jeżeli mają zamiar skorzystać z tej drogi.

Opinie (5) 2 zablokowane

 • Dobrze jest korków już nie ma
  Kidawa z Błońska
  4 godz.
 • Gdzie te zdjęcie z tym audi rozbitym. Już usunęli no
  4 godz.
 • Tu szybko usowaja nawet się nie odlejesz już nie ma hehe
  4 godz.
 • Ekhemm!!!!
  Zatory to będą w szpitalach. Tu Koronawirus tu grypa co jest do cholery?? Niedługo to łóżek w szpitalach zabraknie i chyba będą łóżka polowe jak w wojsku. Dlatego.nigdy.nie.chodzę.po.szpitalach
  3 godz.
 • Po 20 wracałam z Gdyni
  I korek na prawym pasie zaczynał sie równo z ta górka przed zjazdem na Karwiny....
  1 godz.

Zator na obwodnicy między Karczemkami a Karwinami

Trojmiasto.pl Na drogach

Ok. godz. 17:30, kierowcy poruszający się między Gdańskiem a Gdynią powinni zrezygnować z jazdy obwodnicą. Jak informują nasi czytelnicy, na odcinku od węzła Karczemki do węzła Karwiny w kierunku Chyloni utworzył się ogromny zator. Do podróży trzeba będzie doliczyć przynajmniej kilkanaście minut.

W Gdyni nogę z gazu zdejmujemy na Rolniczej i Małokackiej w kierunku Witomina oraz Sopockiej w kierunku Karwin. W Sopocie zwalniamy jedynie w centrum na al. Niepodległości w kierunku Gdyni.

Natomiast w Gdańsku gęsto na al. Grunwaldzkiej we Wrzeszczu w kierunku centrum, leśnym odcinku Słowackiego w kierunku Niedźwiednika, Czarnym Dworze w kierunku tunelu pod Martwą Wisłą oraz tradycyjnie na al. Armii Krajowej w kierunku obwodnicy.

Użytkownicy naszej aplikacji wiedzą o tym od dawna!

Pobierz: Android | iPhone

Opinie (18) ponad 10 zablokowanych

 • W poniedziałek na RMF Maxxx była informacja ze ma to zacząć się od środy 26 lutego i trwać tydzień.
  5 godz.
 • Masakra!
  Pokonanie odcinka matarnia-karwiny o 16 zajęło mi 50 minut!!!!! Rozumiem ze jest budowa ale niech coś tam wymyślą bo to nie jest normalne! I tak dzień w dzień!
  Olka
  2 godz.
 • A pomyślałeś?
  Sporo ludzi porusza się samochodami nie z wyboru tylko z konieczności, z racji wykonywanej pracy.
  Daraesh
  24 min

Zator na obwodnicy między Matarnią a Karwinami

Trojmiasto.pl Na drogach

Spory zator sygnalizują kierowcy na obwodnicy już przed Matarnią, a spowolnienie sięga aż do Karwin (w stronę Gdyni). Nogę z gazu zdejmujemy także na wysokości węzła Kowale. W związku z gęstym ruchem na obwodnicy, przytykają się gdańskie drogi dojazdowe do ekspresówki.

Opinie (11) 2 zablokowane


Popołudniowe korki w Trójmieście

Trojmiasto.pl Na drogach

Na obwodnicy nogę z gazu zdejmujemy między Matarnią, a Karwinami w stronę Gdyni. Mocno korkuje się okolica Galerii Bałtyckiej. Na Spacerowej korek powstał praktycznie na całej długości trasy w stronę ekspresówki. Sznur samochodów ustawia się przy zjeździe z Traktu św. Wojciecha w Małomiejską.

W Gdyni na drugim biegu jedziemy Morską na wysokości Grabówka. Estakada przytyka się w stronę Dąbka. W stronę estakady praktycznie stoi Unruga. Zwalniamy na Małokackiej i Kieleckiej w stronę Witomina.

Opinie (3)

 • Światła na zjeździe
  Czy w zwiazku ze zwężeniem jezdni na zjezdzie WKack mozna prosic o wydluzenie zielonego światła zeby wiecej aut moglo zjechać z obwodnicy
  ,
  Kasiq
  6 godz.
 • Węzeł Wielki Kack
  Brawo dla tego kto wymyślił zwężkę do jednego pasa na zjeździe z korkownicy na Wielkim Kacku. Dzięki temu korek jest aż od węzła Matarnia...
  Kierowca
  6 godz.

Zadymienie na ul. Internetowej

Majki Na mieście

Strażacy interweniowali ws. zadymienia na ul. Internetowej. Nie ma osób poszkodowanych.

Opinie (11)