Płynny ruch na trójmiejskich drogach

Trojmiasto.pl

Praktycznie wszystkie główne trasy w Trójmieście są przejezdne. Nieco gęstszy ruch kierowcy sygnalizują wciąż na drogach dojazdowych do obwodnicy - i tam jednak powoli normuje się sytuacja po popołudniowych korkach.

Płynnie jedziemy obwodnicą, bez problemów samochody przejeżdżają także Est. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Opinie (8) 5 zablokowanych


Korki w Trójmieście powoli odpuszczają

Trojmiasto.pl

Coraz mniejsze korki w Trójmieście: coraz płynniej jedziemy w centrum Gdańska, przejezdna jest obwodnica, korek zmniejszył się także na Est. Kwiatkowskiego.

Ze spowolnieniem kierowcy powinni się liczyć natomiast wciąż na drogach dojazdowych z Trójmiasta do obwodnicy. Gęsto jest wciąż w Sopocie na al. Niepodległości - w kierunku Gdyni. To efekt prowadzonych tam prac remontowych.

Opinie (2)


Korek na al. Grunwaldzkiej, przejezdna obwodnica

Trojmiasto.pl

Al. Grunwaldzka korkuje się w kierunku centrum miasta, największe spowolnienie kierowcy sygnalizują na wysokości Galerii Bałtyckiej. Zwalniamy zjeżdżając z Błędnika w Podwale Grodzkie - auta zderzak w zderzak jadą na wysokości dworca PKP.

W Gdyni zakorkowana jest Kielecka, Witomińska oraz Małokacka - w stronę Witomina.

Przejezdna jest obwodnica, coraz luźniej jest także na Est. Kwiatkowskiego.


Popołudniowe korki w Trójmieście

Trojmiasto.pl

W Gdyni w obu kierunkach korkuje się ul. Hutnicza. Zwalniamy na Est. Kwiatkowskiego w kierunku Dąbka. Stoimy również na ul. Morskiej.

Nie odpuszcza spowolnienie na drogach dojazdowych z Trójmiasta do obwodnicy - w obu kierunkach zakorkowana jest ul. Spacerowa i Słowackiego.

Zwalniamy w centrum Gdańska - na wysokości Huciska i Okopowej. Zderzak w zderzak auta jadą ul. Małomiejską.

Jak na razie przejezdna jest obwodnica.

Opinie (4)


Korek na estakadzie i drogach dojazdowych do obwodnicy

Trojmiasto.pl

Nic nie wskazuje na to, żeby odpuścić miał korek na Słowackiego, Spacerowej i Świętokrzyskiej - w stronę obwodnicy. Mocno zwalniamy także na wysokości Galerii Bałtyckiej. Przytkana jest ul. Kartuska - od strony Kokoszek.

W obu kierunkach zakorkowana jest Est. Kwiatkowskiego.

Opinie (8)

 • nic dziwnego - najgorsze korki są w poniedziałek, czwartek i piątek
  6 godz.
 • Jeszcze we wtorek i środę
  6 godz.
 • I w niedziele handlowe. ;)
  RynQ
  6 godz.
 • Sobota
  I w sobotę, bo na zakupy na cały tydzień
  Ałtor
  6 godz.
 • Jak nie ma handlowej. :D
  RynQ
  6 godz.
 • Ludzie wracają z ciezkiej pracy w ktorej charuja na moje 500 plus i inne deputanty ktore mi sie należa. Ja w tym czasie siedze w domu i ogladam seriale. Ale tak to juz jest ze ktos musi pracowac na socjal i stac w korkach by ktos mogl nie pracowac. Jedyny minus to ze musze tracic czas w urzedach . Mam nadzieje ze ulatwia nam niedlugo skladanie wnioskow zeby dalo sie szybciej
  6 godz.
 • idź stąd nieszczęśliwy trollu
  5 godz.
 • Rewelacja :)
  Narod wybral to niech narod teraz placi. Rezultat kazdy zna, Venezuela. A jak nie zna to prosze wlaczyc sobie dw, cnn, fox news, i wylaczyc TVP na conajmniej tydzien.
  5 godz.