Opinie (6)


Akcja gaśnicza na Długich Ogrodach w Gdańsku

18:12
Edward

Akcja gaśnicza na Długich Ogrodach w Gdańsku

W kamienicy przy ul. Długie Ogrody 30c w Gdańsku trwa akcja gaśnicza. Płoną komórki lokatorskie, pożar gasi sześć zastępów straży pożarnej. Strażacy musieli ewakuować mieszkańców jednej klatki, ale na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.

17:48
Janusz Ch.

Pożar w kamienicy na Długich Ogrodach w Gdańsku

Jak informuje oficer dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, pali się komórka zlokalizowana w kamienicy przy ul. Długie Ogrody. Zastępy strażaków właśnie przybyły na miejsce, a działania gaśnicze dopiero rozpoczęły się.

Nasz czytelnik informuje, że wskazany budynek to pustostan.

Opinie (19) 3 zablokowane

 • Janusz jesteśmy sąsiadami;)
  2 godz.
 • Dokładnie!!!
  W tym budynku normalnie mieszkają ludzie! W warunkach urągających godności! Takie są Gdańskie Nieruchomości Ale za to chcieliśmy lokować przybyszy uchodżców
  2 godz.

Kolizja na skrzyżowaniu Nowatorów i Kartuskiej w Gdańsku

- Kolizja na skrzyżowaniu ulic Nowatorów i Kartuskiej na Kokoszkach. Na miejscu już działają służby - informuje nasz czytelnik.

Opinie (11) 4 zablokowane

 • Przejazdem
  Był poobijany i liczne zadrapania strój go uratował i mała prędkość.Nie wiem co więcej ustalili lekarze bo po przyjechaniu służb pojechałem.
  Nn
  3 godz.
 • Tylko pytam...
  Tam są światła, więc jak to się stało? Pytam, żebym ja, baba też nie popełniła kiedyś takiego błędu... :)
  Kokoszczanka :)
  3 godz.

13:32
Czytelnik

Przytkana obwodnica w kierunku Gdyni

Od zjazdu na Straszyn/Pruszcz Gd. aż do zjazdu na Szadółki. Powód : stłuczka na lewym pasie . Niestety korkuje się tez druga strona obwodnicy na tej wysokości - wiadomo - trzeba pooglądać.

Opinie (14) 1 zablokowana