Spowolnienie na obwodnicy i estakadzie

Trojmiasto.pl

Większość głównych tras w Trójmieście jest przejezdna, choć podróż przez obwodnicę w stronę Gdyni nadal nie jest dobrym pomysłem. Auta zwalniają między Osową a Karwinami. Korek jest mniejszy - ale nadal trzeba się liczyć ze sporym spowolnieniem. Przytkana nadal jest także estakada - w kierunku Dąbka.


Korek na ul. Wielkopolskiej w Gdańsku

Stoimy od wysokości szkoły, w górę w stronę osiedla Cztery Pory Roku.

Opinie (12) 3 zablokowane


Korek na Warszawskiej w stronę Lawendowego Wzgórza

Kejt

Korek na Warszawskiej w stronę Lawendowego Wzgórza. Zderzenie busa z osobówką. Zablokowany pas w stronę Lawendowego. Auto z wykrzywionym kołem, za szybko się nie rusza.

Opinie (2) 3 zablokowane


Korki na estakadzie i obwodnicy

Trojmiasto.pl

Nic nie wskazuje na to, by w najbliższych minutach miał zmniejszyć się korek między Matarnią a Karwinami na obwodnicy. Utrudnienia kierowcy sygnalizują w obu kierunkach trasy.

Zwalniamy także na Estakadzie Kwiatkowskiego w stronę Dąbka. W centrach miast robi się natomiast coraz luźniej.

Opinie (2)


Korek na obwodnicy - stoimy na wysokości Osowej i Matarni

Trojmiasto.pl

O zatorze mówią kierowcy, którzy stoją w korku na obwodnicy na wysokości Osowej. Na tym odcinku trasy należy liczyć się ze spowolnieniem w obu kierunkach. Kiepsko sytuacja wygląda również na wysokości węzła Matarnia.

W związku z przytkaną obwodnicą wielu kierowców decyduje się na drogę "przez miasto". Efektem są korki na al. Niepodległości (na wysokości Żabianki) w stronę Gdyni.

Opinie (11)