07:47
15.11.2019
Redakcja

Duże korki na południu Gdańska

Trojmiasto.pl

Kolizja na jezdni w kierunku centrum powoduje korek na Trakcie św. Wojciecha. Po sąsiedzku stoi Małomiejska, a wcześniej Świętokrzyska. Jak piszą nasi czytelnicy, na fragmencie gdzie dotychczas obowiązywał ruch wahadłowy, drogowcy puścili tam ruch w obu kierunkach i doszło do chaosu.

Przez to są też problemy na Niepołomickiej, tradycyjne korki także na Trasie WZ, Warszawskiej, Kartuskiej i Havla.

Opinie (9) 1 zablokowana

 • Pięknie (2)
  Właśnie widzę jak do korpo wyjeżdżają autkami do garażu podziemnego. W każdym jedna osoba. No moi kochani... W takim razie co się dziwicie?
  Miód dla ciała. Korki z rana
  2 miesiące
  • Ale co ciebie boli ze jedna osoba? (1)
   Każdy chce mieć spokój. Jak ma jechać 5 osób w aucie i jeszcze mam jeździć po nich to tak jak bym autobusem jechał. Pomysl trochę
   2 miesiące
 • Nie ma dwóch zielonych świateł (1)
  Nie włączyli dwóch zielonych tylko kierowcy wjeżdżają na czerwonym.
  Obserwujemyruchnadrodze
  2 miesiące
 • poludnie (3)
  Gdzie jest Nowa Świetokrzyska ? aaaa w planach odkladana, bo przecież ważniejsze jest zlikwidowanie przejść naziemnych w centrum Gdańska. Transport publiczny? Nie ma SKM czy metra na Południe - Tramwaj dojeżdżający do Forum Gdańsk zawsze pełny (i codziennie jakaś awaria) wyjeżdżający ze petli Łostowice też zapchany. Jedynie SKM lub metro może to rozładować - poza tym liczy się szybkość przemieszczania, a nie telepanie 15 przystanków. Rozwijajmy dalej Południe i gminy ościenne bez sensownego planu drogowego i szybkiego transportu miejskiego.
  jj
  2 miesiące
  • Dokładnie - wiele inwestycji jest absolutnie niepotrzebnych (jak wspomniane przejście w centrum), mogliby odłożyć te pieniądze i zacząć budować Nową Świętokrzyską choćby etapami + wymagać od kolejnych deweloperów, aby się dokładali (skoro każdy się reklamuje, że będzie).

   SKM jest jedynym sensownym pomysłem na uratowanie południa. Tramwajem do Wrzeszcza jedzie się przynajmniej 45 minut, SKM byłoby 15. To jest różnica godziny dziennie.
   2 miesiące
  • Zameldujcie sie tam wreszcie wszysxy. Poki co same NBA i pokrewne
   2 miesiące
  • ZTM Gdansk
   W ostatnim czasie wprowadzono tyle zmian rozkladow ze chyba raczej lepiej nie planowac podrozy tym srodkiem transportu. Jade wracam I juz jest inny rozklad .
   Pasazer
   2 miesiące

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii