07:30
06.12.2019
Redakcja

Korek na Kartuskiej, zwalniamy przy wjeździe na estakadę

Trojmiasto.pl

Mocno korkuje się ul. Kartuska - od strony Kokoszek. Zwalniamy na obwodnicy południowej w stronę węzła Gdańsk Port. Przytyka się al. V. Havla w stronę Łostowkickiej.

W Gdyni kierowcy wciąż powinni liczyć się ze spowolnieniem na wjeździe na Estakadę Kwiatkowskiego - to skutki porannej kolizji dwóch aut.

Opinie (7) 1 zablokowana

 • Moi kochani ja już dojeżdżam bezpiecznie smk-eczką do miejsca pracy. Poranny wschód słońca prezentuje się bardzo zacnie. Coś czuję, że dzisiaj będzie fajny dzień - czego i wam życzę moi drodzy.
  Svenus
  1 miesiąc
 • No ta (3)
  Jezdze caly rok samochodem. Nawet glupiego przeziebienia nie zlapalem przezcten czas. W zeszlym roku jezdzilem komunikacją- chory co chwile.
  Heh
  1 miesiąc
  • Za to szykuje ci się raczysko od tych spalin, które każdego dnia wdychasz. Może już lepsze te przeziębienia.
   Łukasz
   1 miesiąc
  • Auto vs Komunikacja miejska (1)
   Jeśli nie przeszkadza Ci to codzienne stanie w wiecznych, niekończących się korkach, wdychanie tego co tam się unosi, to życzę powodzenia, szerokości. Masz rację, nie przesiadaj się, tak trzymaj.
   DD
   1 miesiąc
   • No ta..
    W korku stoje tylko na tej zakichanej swiętokrzyskiej. Poza tym jak myslisz, gdzie jest usytuowana wiekszosc przystankow? Przy ruchliwych drogach. Myslisz, ze czekajac na komunikacje nie wdychasz tych spalin?Wdychasz, ba nawet jeszcze więcej, bo nie masz filtra kabinowego na nosie.Poza tym pytanie- co wyjdzie dluzej: 4 przesiadki i czekanie za kazdym razem na transport ok 10 minut co przesiadke+ sama podroz, czy poruszanie sie samochodem?
    Heh
    1 miesiąc

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii