11:22 16 lip
Trojmiasto.pl

Poprawi się płynność ruchu na Podwalu Przedmiejskim

Nasz artykuł

W czwartek, 16 lipca o godzinie 12 planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu w pobliżu skrzyżowania ul. Łąkowej z Podwalem Przedmiejskim.

Kierowcy będą mogli korzystać z dwóch pasów ruchu w obu kierunkach. Dotychczas obowiązywało zawężenie do jednego pasa. Docelowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona przed Jarmarkiem św. Dominika.

Zmiany w organizacji ruchu wynikają z trwającej przebudowy skrzyżowania Podwala Przedmiejskiego z ul. Łąkową. W ramach inwestycji przebudowana została także sieć kanalizacji sanitarnej. Koszt inwestycji to ok. 10,3 mln złotych.

Opinie (30) 1 zablokowana

 • Ale ładny głęboko czarny asfalt. (ʘʘ)
  4 tygodnie
 • 10 mln utopione w bloto...
  4 tygodnie
 • ciekawe ilu kierowców będzie jechało na pamięć i nawet nie spojrzy na sygnalizację...?
  4 tygodnie
 • Tylko po co
  Za zakrętem droga zmienia się w torowisko. Można puścić kierownicę i jechać koleiną glęboką pod podwozie.
  Mik
  4 tygodnie
 • Konkretnie: poprawi się płynność ruchu w porównaniu z okresem remontu i przebudowy. W porównaniu z czasem sprzed remontu będzie znacznie gorsza. Lobby deweloperskich "uspokajaczy ruchu" rządzi i wciąż myśli " co by tu spie*rzyć panowie, co by tu spie*rzyć". Ulica Łąkowa po stronie d. koszar jak była dziurawa tak jest. Wyremontowano jedynie odcinek w zasięgu wzroku od podwala.
  4 tygodnie
  • To akurat sprawka oszołomów z FRAG
   Bo to co oni wymyślają to oszołomstwo w najczystszej postaci - paru nawiedzonych zabawia się w naprawiaczy miasta za nasze pieniądze
   Wkurzony
   4 tygodnie
 • Jeśli 7 milionów poszło na nagrody dla zarządu NIK a znacznie więcej na wydrukowanie ton makulatury na majowe wybory, to trzeba stwierdzić, że przebudowę skrzyżowania zrobiono prawie za darmochę. Pewnie dlatego trwała tak długo.
  4 tygodnie
 • rozumię że inwestycja na wniosek developera i firmy znajdującej się obok (2)
  bo prezes musiał nawijać na zawrotce 300m dalej a teraz może skręcić w lewo od razu.
  tomi
  4 tygodnie
 • Najpierw zlikwidowali skrzyzowanie i przejscie naziemne, bo za duzo bylo wypadkow, a teraz zrobili to na nowo, toakie cuda to tylko w Gdansku
  Kriss
  4 tygodnie
 • w końcu
  będzie można dotrzeć do przystanku tramwajowego z/na wózku, wygodnie przejechać na rowerze i nie zapiep**ać po schodach, jak będzie się chciało przejść na drugą stronę. Cywilizacja.
  4 tygodnie
 • mają zniknąć do soboty
  Trochę im termin nie wyszedł. Do 4 Lipca miały być utrudnienia wedle ww. artykułu.
  4 tygodnie

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat