19:03
25.03
Czytelnik

Pożar na działkach we Wrzeszczu

Marek

Opinie (17) 2 zablokowane

 • Marek szybko działasz (1)
  Przelane
  1 miesiąc
 • Gdzie to dokładnie? (4)
  1 miesiąc
 • Teraz czekać na przetarg (1)
  I postawienie kolejnej galerii
  1 miesiąc
 • Kolejny pożar inwestycyjny?
  1 miesiąc
 • Ludzie muszą gdzieś mieszkać ... w cywilizowanych warunkach. (2)
  Zawsze się zastanawiałem kiedy te działki pójdą pod spychacz.Ten teren i tak dołączy do nowo budowanych osiedli od Brzeźna wzdłuż torów kolejowych obok stadionu tamte działki też skasują aż do Biedronki przy Hallera / Kościuszki.
  złośliwy
  1 miesiąc
  • oby (1)
   dzielnica przy samym morzu a tam slumsy
   1 miesiąc
   • śmietnik w centrum miasta
    Slamsy, ale mieszkają tutaj również normalni mieszkańcy którzy pracują i płacą podatki, opłacają również czynsz około 11,0 zł zm2, a nie jak wielu się zdaje "patologia - która nic nie robi i mieszka za free", poza tym Państwo mieszkający w okolicznych blokach w drodze do pracy nagminnie wyrzucają wory ze śmieciami, sprzęt agd, stare meble lub wyprowadzają swoje pieski, które załatwiają gdzie popadnie swoje potrzeby, a właściciele wpatrując się w swoje smartfony, lub po prostu odwracają głowy żeby nie widzieć co pieski zostawiają po sobie.
    slamsowiec
    1 miesiąc
 • Robyg
  Gdzie pożar, tam Robyg za chwilę mieszkania na sprzedaż wystawi, teren kupiony. Czystka musi być
  Zgredek
  1 miesiąc
 • czyli to niby siła natury hehehe...
  ... problem tylko w tym , że te tereny mają już plan realizacyjny zrobiony . Cała stara zabudowa funkcjonuje do śmierci technicznej, bez prawa modernizacji i remontów . W UM czekają więc tylko na inwestora , który przyjdzie i za miasto zrobi tam uzbrojenie, ale szkopuł jest tam taki , że to tereny pobagienne , więc nie nośne i niestabilne . Trzeba grunt wzmacniać palami , a to znacznie podraża inwestycje . Miasto nie będzie tego robić, bo to za duże pieniądze, więc czeka na inwestora zastępczego . Cwaniaczka, który uzbroi ten teren pewno w zamian za grunt pod inwestycje . Ten teren to planowana mieszkaniówka z usługami, więc pewno to tylko kwestia czasu , czyli wyczekanie na koniunkturę . Jak się wyczerpią wszystkie możliwości w mieście, to i na ten teren znajdzie się frajer bez problemu . Przy okazji pójdzie tam "nowa" Kościuszki . Więc to nie przypadek , a zrządzenie losu jest raczej , racjonalne działanie sił wyższej konieczności ....hehehe... Takie jest moje zdanie . Oczywiście nikogo o nic nie posądzam , bo nieszczęścia chodzą po ludziach ... a jakże...
  jakafar
  1 miesiąc
 • Kolonia Uroda (1)
  Witam, to nie działki ale dawne osiedle mieszkaniowe domków obecnie likwidowane.
  A&Ł
  1 miesiąc

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii