Przejście dla pieszych i ścieżka...

Krzysiek

Przejście dla pieszych i ścieżka rowerowa....Policja jedzie....samochód z naprzeciwka zatrzymuje się....pieszy i rowerzysta na pasach....hmmmmm...?

Opinie (17)

 • Tam jest dwu etapowe... I nie byli na przejściu gdzie jechała policja... Widno jak na teraz...
  2 godz.
 • Art. 13 ust. 8 prawa o ruchu drogowym, który nie pozostawia w tej sprawie żadnych wątpliwości: Jeżeli przejście dla pieszych wyznaczone jest na drodze dwujezdniowej, przejście na każdej z tych jezdni uważa się za przejście odrębne. Dokładnie tak samo przepis ten stosuje się odpowiednio do przejścia dla pieszych w miejscu, w którym ruch pojazdów jest rozdzielony wysepką lub za pomocą innych urządzeń na jezdni.

  Wynika z tego, że na wysepce powinniśmy zatrzymać się po raz drugi, rozejrzeć dokładnie w obu kierunkach i dopiero wtedy przekroczyć kolejny pas jezdni.
  2 godz.
 • Nagrywający ma prawko z chipsów
  Więc nie rozumie co do niego piszesz
  2 godz.

Nie ma to jak auto sprawne...

Luk

Nie ma to jak auto sprawne technicznie, które do tego jest gazowe na luzie do odcinki...

Opinie (14)


Płynny ruch na trójmiejskich drogach

Trojmiasto.pl

Praktycznie wszystkie główne trasy w Trójmieście są przejezdne. Nieco gęstszy ruch kierowcy sygnalizują wciąż na drogach dojazdowych do obwodnicy - i tam jednak powoli normuje się sytuacja po popołudniowych korkach.

Płynnie jedziemy obwodnicą, bez problemów samochody przejeżdżają także Est. Kwiatkowskiego w Gdyni.

Opinie (8) 5 zablokowanych


W okolicach parkingu przy PKM Jasień...

W okolicach parkingu przy PKM Jasień wszystkim autom zaparkowanym poza wyznaczonymi miejscami (oczywiście z braku miejsc na rzeczonym parkingu) wlepiono mandaty i założono blokady na koła. Gratuluję pomysłodawcy takiej akcji. Czyżby miała na celu zmniejszenie ilości osób w pociągach PKM???

Opinie (11) 1 zablokowana


Korki w Trójmieście powoli odpuszczają

Trojmiasto.pl

Coraz mniejsze korki w Trójmieście: coraz płynniej jedziemy w centrum Gdańska, przejezdna jest obwodnica, korek zmniejszył się także na Est. Kwiatkowskiego.

Ze spowolnieniem kierowcy powinni się liczyć natomiast wciąż na drogach dojazdowych z Trójmiasta do obwodnicy. Gęsto jest wciąż w Sopocie na al. Niepodległości - w kierunku Gdyni. To efekt prowadzonych tam prac remontowych.

Opinie (2)