Opinie (16)

 • Zamkniety przejazd Dworcowa
  Na Dworcowej zamkniety przejazd . Radzę przez sandomierska jechać
  2 godz.
 • Wypadek
  Potwierdzam jako pasażer pociągu. Ktoś stanął na torach i było potrącenie, czekają na prokuratora. Pociąg stoi na stacji Orunia.
  Rin
  2 godz.
 • Masakra
  Kolejny samobójca na tym przejściu w tym roku. Ile jeszcze ludzi musi tam stracić życie żeby władze Gdańska w końcu coś tam zrobiły. Gdzie ten obiecany tunel albo wiadukt ?? .
  Mieszkaniec Oruni
  2 godz.

czwartek

14 listopada 2019


Skutki wypadku na torach

Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny. Wypadek pociągu towarowego z człowiekiem. Może wystąpić opóźnienie do 15 minut. Opóźnienie może ulec zmianie. Przewidywany czas trwania utrudnienia do około godz. 23:30 - podaje serwis portalpasażera PKP PLK S. A.

Potrącenie człowieka na torach w Gdańsku

Pogromca Hejtu

Do zdarzenia doszło między przystankami Gdańsk Wrzeszcz a Gdańsk Politechnika. Strażacy poinformowali, że poszkodowanej osoby nie udało się uratować.

Opinie (15)


Szanowni Państwo co dziennie czytam...

Maciej Z Radomia

Szanowni Państwo co dziennie czytam tutaj o korku na ulicy Świętokrzyskiej w Gdańsku. Głównym powodem tych korków są autobusy. A dokładnie przystanek Wieżycka na którym autobusy są zmuszane do zatrzymywania się na jezdni. Często potrafi jechać kilka lini i każdy się zatrzymuje. Co powoduje że my kierowcy potrafimy stać w miejscu przez parę zmian świateł. Myślę że najlepszym rozwiązaniem było by przeniesienie w obu kierunkach przystanku na dawna pętle na wiezyckiej gdzie kiedyś koniec trasy miał 295. Autobusy zakezdzajace tam nie powodowały by zatoru na świętokrzyskiej. Pozdrawiam i mobilizuje jednocześnie nasza Panią prezydent do poważnych działań w sprawie nowej świętokrzyskiej.

Opinie (14) 1 zablokowana

 • a po jaką cholerę ty stoisz na światłach w Gd skoro w Radomiu masz lotnisko i możesz latać ?
  5 godz.
 • To jest pseudonim artystyczny tak samo jak bilowe Janusze Ch i inne sveny
  5 godz.
 • wez sie przejedz spacerową w Gdańsku o godz 16tej. 1,5 godziny z oliwy do osowy a to tylko 6km a panna Dulkiewicz nie interesuje sie tematem. Woli wybrac sie na parade równości i wolnosci, bo Gdańsk to miasto wolnościi :D
  5 godz.

Awaria trolejbusu przy ul. Morskiej

elo

Trolejbus nr 34 zaczął dymić z prawego przedniego nadkola. Pasażerowie wysiedli. Przystanek przy technikum na ul. Morskiej.

Opinie (10) 3 zablokowane


Odwołany pociąg SKM

Trojmiasto.pl

Pociąg nr 95471, planowo odjeżdżający ze stacji Gdańsk Śródmieście o 18:10, jest odwołany z przyczyn technicznych.

Kolejny pociąg we wskazanej relacji odjedzie o 18:20.

Opinie (16) 1 zablokowana