piątek

3 lipca 2020

Auto uderza w tył drugiego auta i odjeżdża

Dzisiajsze zdarzenie na Armi Krajowej i Lostowickiej w Gdańsku ok godz 18:20. Wszyscy zwolnili aby przepuścić karetkę ale jeden rozpędzony mistrz w srebrnym Mitsubishi rozwiń...

Opinie (9)


Opinie (5)

 • Wszedłem do sklepu
  sporo osób miało maski więc i ja założyłem. W 5minut zapociła mi się gęba i zdjąłem to dziadostwo. I już nie założę.
  wczoraj 21:30
 • kup se jednorazowe, a nie nosisz bawelniane. oh wait, ludzi co nie nosza masek nie stac ich, bo caly wolny czas edukuja sie na fb
  wczoraj 21:34
 • Standard
  Z rana jeszcze w miarę się stosują, popołudniu następuje bunt .
  wczoraj 22:12
 • Straszne, wilgotna twarz, jak z tym wytrzymać? Pod prysznic też nie wchodzisz i twarzy nie myjesz?
  Jeśli przeszkadza zapach to wystarczy się myć.
  wczoraj 22:18
 • Maseczki nie są obowiazkowe i zapamiętajcie to w końcu
  .. a przynajmniej od obowiązku są wprowadzone wyjątki. Jesli jestes zdrowy to noś i unikaj tych nienoszących, bo nie wiesz czy nie mogą jej założyć ze względów zdrowotnych czy po prostu są imbecylami.
  I tutaj też uprzedze, że są choroby w których problem z oddychaniem wystepuje nawet z założoną przyłbicą, więc taka osoba przyłbicy również nie założy.
  Codziennie jeżdżę skm bez zaslonietej twarzy (wzgledy zdrowotne) i chowam sie w ostatnim przedziale, żeby móc swobodnie, bezpiecznie oddychać i nie gorszyc ludzi maseczkowych. Caly przedział wolny, miejsca są a ludzie w maseczkach stają sobie coraz bliżej mnie.. żeby sobie postac. Tak jakby im miejsca brakowalo. Taką drogą daleko nie zajdziemy.. Zero myślenia.. Rozumowanie typu: Mam miseczkę = Mogę sobie stać obok osoby bez maseczki, no bo co.. ja przecież mam, a ona nie ma.
  Nie mam płuca.
  wczoraj 23:18

Korek na Grunwaldzkiej z powodu remontu

Gigantyczny korek z powodu remontu na Grunwaldzkiej na wysokości Media Markt w stronę Gdyni. Co za idiota zwęża główną trasę do jednego pasa w czasie wakacji! Brawo Gdańsk!

Opinie (11)


Korek na węźle Południe w stronę Gdyni

Korek na obwodnicy między Straszynem a Kowalami w kierunku Gdynia.