Raport na temat: Koronawirus w Trójmieście

Zamknięty SOR szpitala w Gdyni

W związku z przyjęciem pacjentów z podejrzeniem zakażenia koronawirusem Szpitalny Oddział Ratunkowy w Szpitalu Św. Wincentego a Paulo w Gdyni jest nieczynny. Będziemy na bieżąco informować o sytuacji.

Opinie (22)


Jednak nie wszystkie biedronki...

Fiołek

Jednak nie wszystkie biedronki otwarte od 6 rano .
Biedronka na : Gdańsk Porębskiego zamknięta, Zeusa 1a Kowale zamknięta , Chwarznieńska 91B Gdynia zamknięta .

Opinie (18)

 • Oby moje były otwarte, nie chce mi się wracać bez zakupów.
  1 godz.
 • Niektórym odbija.
  A po co miałyby być otwarte od 6? Ludzie którzy tam pracują to nie roboty. Jakby usiłowali ci z dnia na dzień zmienić grafik w pracy, bo tak "trzeba", zawsze można pójść na urlop albo L4, albo powiedzieć że nie ma się jak dojechać, i tyle....

  Jak ktoś nie ma co robić, niech już od 4 rano stoi w kolejce...
  1 godz.
 • Biedronka
  A te co będą otwarte całą dobę to chyba dla tych co na kwarantannie.
  Czytelnik
  1 godz.

Na Stogach przy ulicy Stryiewskiego...

Brzezinski T

Na Stogach przy ulicy Stryiewskiego od nur 42 przy przystanku autobusowym,samochody zniszczyly trawniki,mlode drzewka,chodniki-polamane itd! Zalosne spojzec!Zapraszamy sluzby miejskie do interwecji. Ktos powinien zaplacic za szkody-kierowcy ktozy zniszczyli zielen itd!

Opinie (13)

 • Mieszkamy przy ulicy STRYJEWSKIEGO na STOGACH,OD NUR-42 zniszono zielen, drzewka polamano przed przystankiem i za autobusowym nr-111 ! Prosimy sluzby miejskie o ukaranie dewastacji-zieleni-trawnikow.Winni sa kierowcy samochodow.! Miasto dba o zielen lecz inni ja dewastuja-przykre.Prosimy o interwecje :Wiosna wpelni nalezalo by od nowa zniszczenia uporzadkowac.Oczywiscie na koszt parkujacych swe samochody!-MIESZKANICY
 • Zgłoszenie przyjęte psi patrol już w drodze
  2 godz.

czwartek

2 kwietnia 2020


Nawiązując do artykułu " Śmieci...

Ona

Nawiązując do artykułu " Śmieci nad opływem Motławy" Cały opływ jest zaśmiecony, często też krzaki są zamieszkałe przez bezdomnych. Tak jest na ulicy Zawodzie kawałek za budynkiem nr 3. DIM powiadomiony mailowo 2 tyg temu.


Opinie (16) 3 zablokowane