Elektryczne i elektryzujące. Zobacz nowe e-rowery w Wysepce

10 lipca 2020, 7:00

Rower elektryczny to coraz częstszy widok na ulicach i w lasach Trójmiasta. Wygodny i szybki jednoślad umożliwia efektywne przemieszczanie się i wspomaga rowerzystę tam, gdzie jest taka potrzeba. Dotąd wielu zarzucało "elektrykom" toporny wygląd, ale ta era właśnie dobiega końca. W gdańskiej Wysepce pojawił się rower elektryczny, który jest nie tylko efektywny, lecz także efektowny. Limitowane edycje Specialized Turbo Como 4.0 i Specialized Turbo VadoST, jak i inne rowery elektryczne ze sklepu, dostępne są w sprzedaży także w dogodnych ratach 0 proc.Rowery elektryczne z roku na rok zdobywają coraz większą popularność. Nic dziwnego - trudno wyobrazić sobie szybszy i bardziej komfortowy wariant poruszania się po mieście niż jednoślad z elektrycznym wspomaganiem. Silnik o mocy 250 W znacząco wspiera pedałowanie, co przydaje się zwłaszcza na wzniesieniach - a tych przecież w okolicy nie brakuje. Wbrew obiegowej, choć już niezbyt powszechnej opinii nie jest to rower, który całkowicie zdejmuje z użytkownika konieczność użycia siły mięśni. Zabawa i uczucie wolności jest na nim takie samo... albo nawet większe!

Tym, co odróżnia ten typ roweru od innych, jest obecność akumulatora i silnika. Widać je dopiero przy bliższym przypatrzeniu się maszynom, bowiem w wyrazie są to tak samo eleganckie, dostojne rowery jak standardowe, niewspomagane elektrycznie rowery. Mają prawdziwy pazur i pozwalają na dynamiczną jazdę, którą ogranicza tylko wyobraźnia.

Rowery jedyne w PolsceDo gdańskiej Wysepki przyjechały niedawno Specialized Como 4.0 i Specialized Vado 4.0 ST w wersjach limitowanych. Nigdzie indziej w całej Polsce nie da się kupić pierwszego z wymienionych modeli. A warto! To rower miejski, którego zalet nie sposób zlekceważyć - jest jednocześnie szybki i niezwykle wygodny. Jego grube opony z agresywnym bieżnikiem pozwolą zjechać z asfaltu czy ścieżki rowerowej do lasu, będzie więc świetnym towarzyszem wycieczek rowerowych po bezdrożach. Amortyzowana sztyca sprawi, że nawet taka jazda będzie dla nas komfortowa. Czy to nie brzmi jak uniwersalny rower i najlepszy towarzysz wszelkiego rodzaju wycieczek?

Podgląd danych na liczniku "elektryka" jest dostępny na bieżąco na przewodowym wyświetlaczu Turbo Connect (TCD-w). Dzięki temu mamy dostęp do danych, takich jak: moc kolarza, odległość czy poziom baterii. Za pomocą aplikacji jesteśmy w stanie również dostosować parametry silnika do swoich potrzeb, kontrolować zasięg, wczytywać trasy i... wykonać podstawową diagnostykę roweru.


Atrakcyjne finansowanie - raty 0 proc.Wszystkie rowery elektryczne w Wysepce są dostępne również w atrakcyjnych ratach 0 proc. Do wyboru jest opcja 10, 20 lub 30 rat, dzięki czemu nie trzeba martwić się o dostępność gotówki w momencie zakupu. Nie ma na co czekać - lato nie potrwa wiecznie!

W celu dobrania odpowiedniego rozmiaru, modelu, a nawet typu roweru warto wybrać się do sklepu przy al. Grunwaldzkiej 470 (w Hali Olivia). Sprzedawcy, będący pasjonatami dwóch kółek, z chęcią doradzą i pomogą skompletować najlepszy sprzęt dla najbardziej wymagających rowerzystów.


Pełną ofertę rowerów elektrycznych z Wysepki można zobaczyć tutaj.

Aby być na bieżąco z nowościami w sklepie, warto zaglądać także na profil na Facebooku i Instagramie.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł