Charytatywny quiz o Wiedźminie już w czwartek

20 stycznia 2021, 16:00
Joanna Skutkiewicz
Zwycięzca quizu otrzyma m.in. zestaw dwuuncjowych monet z serii "Wiedźmin", czyli 5$ Ostatnie Życzenie + 5$ Miecz Przeznaczenia. Więcej zdjęć (2)

Zwycięzca quizu otrzyma m.in. zestaw dwuuncjowych monet z serii "Wiedźmin", czyli 5$ Ostatnie Życzenie + 5$ Miecz Przeznaczenia.

fot. Mennica Gdańska

Zwycięzca quizu otrzyma m.in. zestaw dwuuncjowych monet z serii "Wiedźmin", czyli 5$ Ostatnie Życzenie + 5$ Miecz Przeznaczenia.

fot. Mennica Gdańska

21 stycznia o godzinie 19 na platformie ClickMeeting odbędzie się Turniej Przeznaczenia - quiz dla prawdziwych fanów Wiedźmina z sagi Andrzeja Sapkowskiego. Pula nagród wynosi 10 tys. złotych. Udział w quizie jest płatny 10 zł od osoby, a cały dochód zostanie przekazany Fundacji Hospicyjnej z Gdańska. Wydarzenie poprowadzi Wojciech Tremiszewski.Wydarzenia online w Trójmieście


Charytatywny "Turniej Przeznaczenia online" to gratka dla wszystkich miłośników przygód Geralta z Rivii. W zabawie pojawią się pytania nie tylko o uniwersum opisane w książkach Andrzeja Sapkowskiego, lecz także o grę komputerową i serial Netfliksa. Organizator zapowiada też pytania, w których uczestnicy będą mogli wykazać się kreatywnością.

Większość quizu odbędzie się w formie testu z czterema możliwościami odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna. Pośród 70 pytań pojawią się także takie, w których będzie trzeba określić prawdziwość lub fałszywość stwierdzenia.

Zakres tematyczny pytań to:

- świat Wiedźmina przedstawiony w książkach Andrzeja Sapkowskiego (Ostatnie Życzenie, Miecz Przeznaczenia, Krew Elfów, Czas Pogardy, Chrzest Ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon Burz),
- serial "Wiedźmin" platformy Netflix,
- gry komputerowe "The Witcher" grupy CD Project RED,
- monety kolekcjonerskie z serii "Wiedźmin" Mennicy Gdańskiej.

Kolejne monety z Wiedźminem wybite w GdańskuTurniej Przeznaczenia odbędzie się 21 stycznia o godzinie 19:00. Więcej zdjęć (2)

Turniej Przeznaczenia odbędzie się 21 stycznia o godzinie 19:00.

fot. Mennica Gdańska

Turniej Przeznaczenia odbędzie się 21 stycznia o godzinie 19:00.

fot. Mennica Gdańska

Każdy uczestnik, który opłaci wstęp na quiz, otrzyma bon zniżkowy na zakup monety 5$ Miecz Przeznaczenia - Wiedźmin. Ponadto zdobywcy trzech pierwszych miejsc zostaną obdarowani nagrodami rzeczowymi. Główną nagrodą jest zestaw dwóch monet z Wiedźminem o łącznej wartości 3798 zł, pakiet dziewięciu tomów sagi "Wiedźmin" Sapkowskiego o wartości 285,24 zł oraz stylizowana wiedźmińska butelka o pojemności 750 ml o wartości 150 zł.

Quiz rozpocznie się w czwartek, 21 stycznia 2021 r., o godz. 19 i potrwa 1-2 godziny. Wydarzenie poprowadzi Wojciech Tremiszewski - aktor, scenarzysta, dramatopisarz, reżyser i improwizator; przez wiele lat występujący z Kabaretem Limo i z grupą W Gorącej Wodzie Kompani.

Organizatorem quizu jest Mennica Gdańska wraz z partnerem technologicznym ClickMeeting. Cały dochód z uczestnictwa w zabawie ma zostać przekazany Fundacji Hospicyjnej z Gdańska.

Zapisy odbywają się poprzez formularz elektroniczny. Z regulaminem zabawy można zapoznać się tutaj.
Czy znasz sagę o Wiedźminie Sapkowskiego?
84%

tak

8%

nie, ale chcę to nadrobić

8%

nie, nie interesuje mnie to

zakończona

łącznie głosów: 482

Opinie wybrane


wszystkie opinie (22)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.