Co kupić mężczyźnie, który ma wszystko? Voucher na szkolenie techniki jazdy!

11 grudnia 2019

Jaki prezent kupić mężczyźnie na święta? To coraz częstszy dylemat. Zwłaszcza, gdy jedni panowie twierdzą, że mają już wszystko, a inni sami nie wiedzą, co chcieliby dostać. Na szczęście w ostatnim czasie zwyczaj kupowania prezentów się zmienia. Bardzo często zamiast skarpetek czy zestawu kosmetyków, kupujemy bilety, bony czy vouchery na konkretne usługi. Agnieszka Łobocka, kierownik Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Autodrom Pomorze w Pszczółkach podpowiada, jakie są możliwości w tym zakresie.Czy to prawda, że voucher to ostatnio coraz popularniejsza forma prezentu?

Agnieszka Łobocka: Faktem jest, że z roku na rok zauważamy coraz większe zainteresowanie voucherami na szkolenia. Widać to szczególnie przed Bożym Narodzeniem.

Co więc proponuje Pani na prezent dla mężczyzny?

Możliwości jest wiele. W ODTJ Autodrom Pomorze mamy wiele szkoleń, zarówno grupowych, jak i indywidualnych, często też klienci pytają o vouchery na popularne u nas gokarty.

Co może Pani polecić młodym kierowcom?

Naszym flagowym szkoleniem jest Doskonalenie Techniki Jazdy przeprowadzane na specjalnej płycie poślizgowej. Taka płyta symuluje jazdę po bardzo śliskiej nawierzchni. Kierowca pod okiem instruktora uczy się, jak rozpoznać rodzaj poślizgu, jak zminimalizować jego skutki, a przede wszystkim, jak do niego nie dopuścić. Wszystko odbywa się w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach.


Czy takie szkolenie może się przydać także doświadczonym kierowcom?

Zdecydowanie tak! Nie ma znaczenia jak długo mamy prawo jady, wszyscy popełniamy drobne błędy, które warto skorygować. A takie szkolenie, mimo bezpiecznych warunków, gwarantuje adrenalinę nawet najbardziej doświadczonym kierowcom.

A co z tymi, którzy wolą jazdę po torze?

Takich kierowców pojawia się u nas coraz więcej. W odpowiedzi na to stworzyliśmy nowe szkolenie - Drive Lab. To połączenie doskonalenia techniki jazdy z nauką jazdy na torze szosowym. Elementy jazdy sportowej bardzo przypadły do gustu naszym stałym bywalcom. To ostatni hit.

Jak przebiega takie szkolenie?

Wszystkie szkolenia odbywają się pod okiem instruktorów. W przypadku szkoleń indywidualnych wraz z kierowcą zawsze jest instruktor, który na bieżąco wyłapuje błędy i pokazuje, jak je skorygować. To bardzo ważne dla efektywności szkolenia, ale też dla rozluźnienia atmosfery. Dbamy o to, aby dla kierowcy była to duża dawka nowych umiejętności i pozytywnych emocji.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł