stat

Dawid Podsiadło zagra na stadionie w Gdańsku

17 grudnia 2019, 10:10
Ewelina Oleksy
Najnowszy artukuł na ten temat

9 mln zł na nowe oświetlenie stadionu w Letnicy

Dawid Podsiadło zagra 13 czerwca na Stadionie Energa Gdańsk w Letnicy. Występ gwiazdy ogłoszono we wtorek, 17 grudnia. Będzie to pierwszy koncert na stadionie od 2017 roku. Najtańsze bilety zaczynają się od 59 zł. Sprzedaż ruszy 20 grudnia o godz. 11.Koncerty pop w Trójmieście


- Po raz pierwszy ogłaszamy koncert na konferencji prasowej. To spore przeżycie. W ramach współpracy ze stadionem i z miastem chcemy powtórzyć sukces koncertu z września ze stadionu w Warszawie, gdzie Dawid Podsiadło wystąpił z Taco. Dawid zapełnia największe stadiony. Idziemy za ciosem. Dawid, który pracuje obecnie nad nową płytą, zagra w przyszłym roku na stadionie w Gdańsku na otwarcie sezonu letniego i ten koncert będzie miał wyjątkową formułę. Przygotowywane są specjalne efekty. Wezmą w nim udział goście specjalni, ale na razie nie odkrywamy kart. Będziemy to ogłaszać w przyszłym roku - mówił Maciej Woć, menadżer Dawida Podsiadły z Muzk Managment. - Chcemy pokazać, że nie tylko największe światowe gwiazdy i nazwiska mają możliwość zgromadzenia wielotysięcznej publiczności na takich obiektach jak stadiony.
Dawid Podsiadło - koncerty 2020:

Gdańsk - 13 czerwca, Stadion Energa Gdańsk
Wrocław - 20 czerwca, Stadion Wrocław


Ceny biletów, jak podkreślał Maciej Woć, mają być atrakcyjne i zaczną się od 59 zł. Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro rusza w czwartek 19 grudnia o godz. 11. Szczegółowe informacje o przedsprzedaży pojawią się na stronie eBilet.pl we wtorek 17 grudnia o godz. 10 pod tym adresem. Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 2 sztuki.

Sprzedaż biletów na koncert na Stadionie Energa Gdańsk rozpocznie się w piątek 20 grudnia o godz. 11 na stronie eBilet.pl. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 4 sztuki.

Bilety na koncerty Dawida Podsiadły są imienne, czyli podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

- Warto pospieszyć się z kupnem biletu, bo dotychczasowe koncerty Dawida sprzedawały się w ekspresowym tempie - zaznaczył Woć.
Wcześniej, bo już 19 lutego 2020 roku, Dawid Podsiadło wystąpi w hali Gdynia Arena w ramach trasy Leśna Muzyka. Na ten koncert wyprzedano wszystkie bilety.

Guns N' Roses dwa lata temu, później ciszaOstatni koncert na Stadionie Energa Gdańsk zagrał zespół Guns N' Roses w czerwcu 2017 r. Bawiło się na nim ponad 40 tys. fanów. Wcześniej grali tam również m.in. Jennifer Lopez, Bon Jovi i Justin Timberlake.

Operator stadionu liczy na to, że Podsiadło zapełni cały obiekt.

- Stadion jest przygotowany na to wydarzenie. Wierzymy, że dzięki tej dacie, dobrej dacie, bo to początek lata, będziemy mieli sukces pełnej 42-tysięcznej frekwencji - powiedział Tomasz Niski, prezes Arena Gdańsk Operator.
Dawid Podsiadło "Małomiasteczkowy" podczas koncertu w Ergo Arenie w 2018 roku:
Czy wybierzesz się na koncert na stadionie?
43%

tak, na pewno

32%

być może, jeszcze nie zdecydowałe(a)m

25%

nie, to nie moje klimaty

zakończona

łącznie głosów: 1401