stat

Dzień otwarty na promie Nova Star

4 października 2019, 7:00
Zobacz wnętrza promu Nova Star

Widowiskowe pokazy barmańskie, loteria z nagrodami, możliwość zakupów w sklepach, liczne konkursy dla najmłodszych oraz oczywiście zwiedzanie miejsc, niedostępnych na co dzień dla pasażerów. W niedzielę 6 października, w godz. 14-18, armator Polferries zaprasza wszystkich chętnych na zwiedzanie swojego promu Nova Star, który będzie zacumowany na terminalu przy ul. Sucharskiego 70 w Gdańsku. Wstęp wolny.Nova Star to prom, który pływa pod marką Polferries na trasie pomiędzy Gdańskiem a Nynäshamn w Szwecji. To jedna z najnowocześniejszych jednostek pasażersko-samochodowych, która pływa w basenie Bałtyku. Został zwodowany w 2011 roku w stoczni w Singapurze. Na pokład może zabrać 1215 pasażerów, którzy mają do dyspozycji aż 648 kabin. Oprócz tego, na pokładach znajdują się również m.in. restauracje, kasyno, sala konferencyjna, a nawet gabinet masażu.


Już w najbliższą niedzielę 6 października, w godz. 14-18, każdy chętny będzie mógł wejść na pokład tej niezwykłej jednostki i zwiedzić jej zakamarki. Prom będzie zacumowany przy nabrzeżu Terminala Westerplatte, zlokalizowanego przy ul. Sucharskiego 70. To dzień otwarty, więc wstęp jest bezpłatny.

- Dzień otwarty promu Nova Star to czas, kiedy chcemy pokazać, jak wygląda prom od wewnątrz. Będzie można zobaczyć miejsca niedostępne dla pasażerów, m.in. mostek kapitański i serce statku, czyli centralę kontrolno-manewrową. Będą udostępnione dla naszych gości tylko w tym dniu. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla naszych gości, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Serdecznie zapraszamy na pokład - zachęca Bartłomiej Mazuruk, dyrektor ds. polityki żeglugowej w Polskiej Żegludze Bałtyckiej.

Jakie jeszcze niespodzianki przygotowano dla zwiedzających prom Nova Star? Ich wybór jest naprawdę zróżnicowany i z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie:  • pokaz szefa kuchni

  • latające butelki i wirujące szklanki, czyli niepowtarzalny pokaz barmański

  • nietuzinkowe i zabawne zdjęcia w fotobudce

  • animacje i konkursy dla dzieci

  • DJ Vuko Bright poprowadzi dyskotekę dla najmłodszych

  • masaże relaksacyjne w atrakcyjnej cenie

  • zakupy w sklepach, w tym kosmetyki uznanych marek w atrakcyjnych cenach

  • gastronomia - nieziemsko smaczna kuchnia

  • barista zaprezentuje pokaz parzenia wyśmienitej kawy, po którym odbędzie się jej degustacja


Pokazy, animacje czy oferta gastronomiczna i sklepowa to nie wszystko. Na szczególne wyróżnienie zasługuje loteria, w której można wygrać naprawdę atrakcyjną nagrodę główną. To voucher na rejs do Szwecji dla czterech osób.

Organizator zapewnił dodatkowo darmowy dojazd autobusem do terminala promowego z centrum Gdańska, a dokładnie spod Dworca Głównego PKP. Warto wspomnieć, że autobus zatrzyma się po drodze na przystanku pod Galerią Bałtycką we Wrzeszczu. Rozkład jazdy jest już dostępny na stronie internetowej www.polferries.pl. Uwaga: ostatnie wejście na prom zostało zaplanowane na godz. 17:30.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii