stat

Exit Plan - nowe pokoje ucieczek w Sopocie

10 kwietnia 2015 (artykuł sprzed 5 lat)

Jak uciec z celi więzienia o zaostrzonym rygorze? Kto jest mordercą? Jak przetrwać w świecie odwróconym do góry nogami? To zagadki, które będą musieli rozwiązać goście Exit Plan - nowego centrum gier typu ucieczka z pokoju (escape room) w Sopocie.Wyobraź sobie, że wcielasz się w rolę niesłusznie skazanego na dożywocie, który został osadzony w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Nie możesz pozbyć się z głowy myśli, że gdyby tylko udało ci się wydostać z celi, zdobyłbyś dowody na twoją niewinność. Pierwszej nocy podsłuchujesz rozmowę strażników i dowiadujesz się, że z twojej celi już kiedyś ktoś uciekł. Rozglądasz się i nagle zaczynasz dostrzegać wskazówki dotyczące jego planu ucieczki...

To zarys fabuły pokoju "Prison Break" w grze typu ucieczka z pokoju (escape room) w nowo otwartym tego typu obiekcie - Exit Plan przy ul. Bohaterów Monte Cassino 5A zobacz na mapie Sopotu w Sopocie. Uczestnicy zabawy zostają na 60 minut zamknięci w pomieszczeniu pełnym wskazówek, łamigłówek i zagadek. Jeśli je rozwiążą - zdołają otworzyć drzwi i uwolnić się z pokoju.

W Exit Plan oprócz pokoju "Prison Break" znajdziemy również trzy inne pokoje. W "Sekrecie Detektywa Joe White'a" naszym zadaniem będzie rozwiązanie zagadki, kto jest mordercą niejakiego Gustava. W "Garnizonie" wcielimy się w rolę tajnego agenta, którego celem jest odbicie z niewoli sojusznika, zanim wróg wydobędzie z niego tajne informacje. Każdy pokój ma unikatowy scenariusz i przypisane mu oryginalne zagadki.

Niebawem zostanie otwarty czwarty pokój "Upside Down", gdzie przeżyjemy niezwykłą przygodę w odwróconym do góry nogami wymiarze. Jest to pierwszy tego typu pokój w Polsce. Jak zapewnia zespół Exit Planu, aby wyjść z tego pokoju przed czasem, będzie trzeba dopasować swoje myślenie do otaczającej nas, wywróconej do góry nogami rzeczywistości.

Oferta Exit Planu nie jest skierowana wyłącznie do klienta indywidualnego, ale również klienta biznesowego. Można organizować tutaj spotkania integracyjne, oceny okresowe, a nawet rekrutacje.

W Exit Plan każdy znajdzie coś dla siebie. To alternatywa na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi, pomysł na oryginalną imprezę urodzinową, a nawet zaręczyny czy zorganizowanie czasu dla swoich przyszłych lub obecnych pracowników. Zabawa tutaj gwarantuje 60 minut niezapomnianych wrażeń i świetnej rozrywki, co jest przecież receptą na dobrze spędzony czas.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Exit Plan.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł