Fame MMA 5. Walka kobiet oburzyła i rozbawiła. 10 tys. widzów w Ergo Arenie

27 października 2019 (artykuł sprzed 2 lat)
rb

Fame MMA 5 zgromadziła w Ergo Arenie komplet publiczności. Zdecydowaną większość około 10-tysięcznej widowni stanowili młodzi ludzie 18-25 lat, gdyż w mieszanych sztukach walki sprawdzili się: celebryci, youtuberzy czy influencerzy. "Zawrzało", gdy Ewelina Ewelona Kubiak znokautowała Esmeraldę Godlewską. Komicznie wyglądająca walka wywołała zarówno dużo śmiechu jak i oburzenia wśród kibiców. Na koniec blisko 4-godzinnej gali, w pojedynku wieczoru, Marcin Najman - Bonus BGC lepszy okazał się ten pierwszy i już ma rywala na Fame MMA 6 - kulturystę Piotra Bestię Piechowiaka.Fame MMA 5 w Ergo Arenie. Kim są uczestnicy, czym zasłynęli, o co walczą w "klatce"?Piąta odsłona Fame MMA 5 w Ergo Arenie przyciągnęła do hali na granicy Gdańska i Sopotu prawdziwe tłumy ludzi z całej Polski. Podczas czterogodzinnego show widzowie podziwiali w oktagonie m.in. celebrytów, youtuberów czy infuencerów. Nie dziwi więc fakt, że zdecydowaną większość publiczności stanowili młodzi ludzie w przedziale wiekowym 18-25.

Pierwsze starcia podczas gali Fame MMA 5 nie trwały zbyt długo. Na pełnym dystansie czasowym zaprezentowali się jedynie Kamil Kasti Stępiński i Krystian Krycha Wilczak.

Natomiast Kamil Hassi Hassan znokautował w pierwszej rundzie Oleha Riaszeńcowa, a i pojedynek kobiet zakończył techniczny nokaut.

Ewelina Ewelona Kubiak, znana z programu Warsaw Shore, odniosła zwycięstwo nad Esmeraldą Godlewską. To właśnie starcie spowodowało, że w Ergo Arenie zawrzało. Komicznie wyglądająca walka spowodowała zarówno dużo śmiechu jak i oburzenia wśród kibiców.

Chaotyczne ciosy w pierwszej rundzie wyprowadzała zarówno Ewelona, jak i Esmeralda Godlewska - więcej w tym momencie było śmiechu w Ergo Arenie niż podziwu. W końcu Ewelonie udało się powalić i zacząć okładać Esmeraldę. Po kilkunastu ciosach, które bardziej przypominały głaskanie, sędzia przerwał walkę i oznajmił techniczny nokaut na korzyść Ewelony. W obiekcie rozległy się zarówno gwizdy, jak i śmiech.

Ewelina Ewelona Kubiak - Esmeralda Godlewska podczas Fame MMA 5. Ta walka wywołała zarówno dużo śmiechu jak i oburzenia wśród kibiców. Więcej zdjęć (2)

Ewelina Ewelona Kubiak - Esmeralda Godlewska podczas Fame MMA 5. Ta walka wywołała zarówno dużo śmiechu jak i oburzenia wśród kibiców.

fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Ewelina Ewelona Kubiak - Esmeralda Godlewska podczas Fame MMA 5. Ta walka wywołała zarówno dużo śmiechu jak i oburzenia wśród kibiców.

fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Podczas gali swoich ulubieńców z internetu można było spotkać na każdym kroku. Młodzież dosłownie wszędzie fotografowała się ze znanymi youtuberami czy gwiazdami instagrama.

- Przyjechaliśmy z Poznania, by zobaczyć galę Fame MMA. Myślę, że jest to tak popularne, bo udział w walkach biorą osoby, które znamy z mediów. Cieszę się, że mogłem zobaczyć swoich idoli nie tylko w oktagonie, ale także w korytarzach Ergo Areny czy w strefie VIP - mówił Adrian.
Po jedynej tego wieczoru walce kobiet do oktagonu wszedł znany youtuber Kacper Blonsky, który wywołał inną znaną postać internetową - Mateusza Trombę. Blonsky oznajmił, że chce podjąć walkę z Trombą podczas Fame MMA 6 - propozycja została przyjęta, a w hali rozległ się aplauz.

Freak fight wieczoru zapewnili Marek Lord Kruszwil i mniejszy od niego aż o 38 cm Matusz Mini Majk Krzyżanowski. W mocno oklaskiwanym pojedynku lepszy okazał się Kruszwil, który wykorzystał w drugiej rundzie warunki fizyczne i powalił rywala mocnym kopnięciem.

Fani tej formy rozgrywki długo ostrzyli sobie zęby na starcie Bonus BGC - Marcin Najman. Więcej oklasków otrzymał ten pierwszy, a zwycięstwo padło łupem drugiego, który jest bardziej doświadczony w tego typu galach. Emerytowany bokser, który walczył także w KSW, nie dał szans swojemu przeciwnikowi i w pierwszej rundzie wyprowadził silny lewy sierpowy, dzięki któremu wygrał przez techniczny nokaut.

Walka wieczoru Fame MMA 5: Piotr Bonus BGC Witczak - Marcin Najman Więcej zdjęć (2)

Walka wieczoru Fame MMA 5: Piotr Bonus BGC Witczak - Marcin Najman

fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Walka wieczoru Fame MMA 5: Piotr Bonus BGC Witczak - Marcin Najman

fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

- Dziękuję wszystkim moim kibicom, niestety nie wyszło. Marcin Najman ma bardzo mocne uderzenie. Przyjąłem lewy sierpowy i padłem. Gratulacje dla Marcina. Dla mnie będzie to wspomnienie na całe życie - będę mówił synowi, że walczyłem z Najmanem - mówił Bonus BGC.
- Chciałbym podziękować Piotrkowi, że podjął tę walkę. Trzeba mieć niesamowite jaja, żeby wejść do oktagonu z człowiekiem, który w prawdzie jest emerytem, ale ma na koncie 40 walk. Bonus miał zaledwie cztery pojedynki. Dziękuje za wszystko - ocenił Najman.
Po ostatniej walce do oktagonu niespodziewanie wszedł Nikodem Zatowka - manager Bestia Team. Zaproponował Marcinowi Najmanowi starcie w Fame MMA 6 z kulturystą Piotrem Bestią Piechowiakiem, który w "klatce" jeszcze nie walczył. Najman "zaproszenie" przyjął, ale później wywiązała się z tego powodu przepychanka, podczas której reagowała ochrona. Obaj zawodnicy nie szczędzili sobie słownych zaczepek.

Trzeba przyznać, że mimo niskiego poziomu sportowego, który widoczny był tego wieczoru w oktagonie, gala Fame MMA to organizacyjny sukces właścicieli przedsięwzięcia: Wojciecha Goli, byłego uczestnika programu "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy" i youtubera Michała"Boxdela" Barona.

Oprawa audiowizualna, występy Letniego Chamskiego Podrywu, Mr Polska i Malika Montany, a także ilość internetowych celebrytów w Ergo Arenie spowodowały, że było to wydarzenie na swój sposób wyjątkowe.

Wyniki Gali Fame MMA 5, Ergo Arena, 26 października 2019

 • Kamil Hassi Hassan - Oleh Riaszeńcew
  Wygrana Kamila Hassana w pierwszej rundzie przez nokaut
 • Kamil Kasti Stępiński - Krystian Krycha Wilczak
  Wygrana Kamila Stępińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
 • Ewelina Ewelona Kubiak - Monika Esmeralda Godlewska
  Wygrana Eweliny Kubiak w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut
 • Dawid Malczyński - Tomasz Olejnik
  Wygrana i równocześnie obrona pasa wagi półśredniej Dawida Malczyńskiego przez nokaut techniczny w pierwszej rundzie
 • Szymon Isamu Kasprczyk - Marcin Rafonix Krasucki
  Wygrana Szymona Kasprzyka w pierwszej rundzie przez nokaut techniczny
 • Marek Lord Kruszwil - Mateusz Mini Majk Krzyżanowski
  Wygrana Marka Lorda Kruszwila w drugiej rundzie przez kopnięcie
 • Marcin Malczyński - Marek Adbuster Hoffman
  Wygrana Marcina Malczyńskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
 • Marcin Najman - Piotr Bonus BGC Witczak
  Wygrana Marcina Najmana przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie

rb

Opinie (133) ponad 20 zablokowanych

Wszystkie opinie

 • Niestety świat zwariował (11)

  Szkoda

  • 350 5

  • Wystarczy śledzić wyniki wyborów w Gdańsku by to wiedzieć. (8)

   • 23 19

   • Wracaj na Warmię jak ci się tu nie podoba pisiorku (7)

    Co ma ta beznadzieja z ergo areny do polityki? Po h.j to mieszasz. Lepiej jednoczmy się w żalu że to wydarzenie odbyło się w Gdańsku, oraz nad tym że te influencerki d*p..dajki to idole młodzieży

    • 30 16

    • (6)

     te poczucie wyższości z powodu miejsca urodzenia nie świadczy o inteligencji, a wręcz przeciwnie o głupocie.

     • 9 10

     • (5)

      Wole 1 z Gdańska niż 10 w warmi. I nie chodzi o miejsce urodzenia w dowodzie bo to stan umysłu, ale o obycie - a to kolosalna różnica

      • 8 8

      • (4)

       Myślenie w tych kategoriach jest zwyczajnie głupie i niedojrzałe, wychodzą kompleksy, jakieś mgliste i nieuzasadnione poczucie wyższości. Człowiek inteligentny nigdy nie będzie kategoryzował ludzi na podstawie ich

       Myślenie w tych kategoriach jest zwyczajnie głupie i niedojrzałe, wychodzą kompleksy, jakieś mgliste i nieuzasadnione poczucie wyższości. Człowiek inteligentny nigdy nie będzie kategoryzował ludzi na podstawie ich miejsca urodzenia, nie będzie twierdził że ci z miasta A są lepsi od tych z miasta B, ponieważ logiczne jest że nie może znać wszystkich zarówno z pierwszego jak i drugiego miejsca. Ale do tego trzeba dojrzeć, coś przeżyć, pomieszkać w różnych miejscach, a przede wszystkim logicznie myśleć. Arystoteles jednemu gamoniowi który szczycił się, że pochodzi z jednego z większych miast greckich powiedział, że nie ważne jest skąd pochodzisz, ważne jak reprezentujesz swoją ojczyznę. Osobiście wolę 1 mądrego człowieka niż 10 głupców, ale każdemu wedle stanu umysłu.

       • 12 4

       • Przyjadą do wielkie miasto robić studia i kariera (3)

        I się zachowują jakby byli królami życia.

        • 6 8

       • (2)

        co to znaczy "przyjadą do wielkie miasto robić studia i kariera"?. Po jakiemu to? To jakaś ewolucja analfabetyzmu? Zawsze mnie to śmieszyło, że ktoś może czuć się lepszym człowiekiem nie względu na czyny, intelekt,

        co to znaczy "przyjadą do wielkie miasto robić studia i kariera"?. Po jakiemu to? To jakaś ewolucja analfabetyzmu? Zawsze mnie to śmieszyło, że ktoś może czuć się lepszym człowiekiem nie względu na czyny, intelekt, cnoty, a ze względu na miejsce urodzenia. Brnijmy nadal w ten absurd. Pytanie drugie brzmi skąd przyjechali wasi dziadkowie? Historia Gdańska jasno pokazuje że po wojnie zjechało się do Gdańska masa ludzi z miast, miasteczek i wioch. Przed wojną żyło tu przecież tylko 3-15% Polaków, więc skąd przybyłaś arystokracjo, której przeszkadza to, że "przyjadą do wielkie miasto robić studia i kariera"?

        • 9 8

       • (1)

        Nie tłumacz się słoju,wracaj i nie zabieraj nam w Trójmieście tlenu.

        • 6 2

       • Jest duża różnica pomiędzy tłumaczeniem się i tłumaczeniem czegoś komuś, ale nie wiem czy jestem w stanie ci ją wytłumaczyć.

        • 3 2

  • Tyle stękaczy a każdy ogląda i nóżka do jesteś szalona lata

   Hehehe polaki sr*ki

   • 3 11

  • Opinia

   A czemuż to.

   • 0 1

 • Upadek społeczeństwa (9)

  Kto normalny ogląda takie "występy"?

  • 328 9

  • (2)

   Dzieci i młodzież.. W latach 80 i 90 nie było takich rozrywek a teraz w dobie internetu okazuje się że youtuber to jakiś wyznacznik trendu i jak można zarobić na tym siano to doja malolatow z każdej strony ehhh

   • 23 2

   • Był wrestling pajacowanie na ringu. Teraz panacuja i w osmiokacie i na tych udawanych konferncjach

    • 11 1

   • 19,99zł za transmisję to według Ciebie dojenie?

    • 0 17

  • Opinia

   Bardzo wielu ludzi, którzy podchodzą z luzem i humorem do życia, oraz po prostu interesują się i znają te postaci z ich twórczości w internecie.

   • 2 14

  • Uważasz się za normalnego (2)

   Bo masz inny punkt widzenia. Kiedyś normalni palii na stosie zwolenników okrągłej ziemii. Tez mówili kto normalny mówi że.ziemia nie jest plaska. Może normalny jesteś , bo tego nie wie nikt,ale na pewno masz bardo ograniczony światopogląd. Ty jesteś wzorem.

   • 2 10

   • nikt nie negował okrągłej ziemi, więc nikt za to na stosie nie palił (za inne bzdety to i owszem)

    skąd to wziąłeś nieuku?

    • 4 1

   • To chyba neandertalczycy. Ale oni nie znali stosów.

    • 1 0

  • Ja

   • 0 1

  • nikt normalny

   • 0 0

 • A jak pisałem że to będzie kompromitacja i promowanie kiczu nie związanego ze sportem to wszyscy minusowali! (2)

  Pójdę dalej....to był cyrk...i w zamian zwierząt występowały "gwaizady" bo oni tak się zwą!
  Czego czowiek nie zrobi żeby zaistniec!
  Dramat w 3 aktach!

  • 203 6

  • Opinia (1)

   xD
   To nie była poważna gala walki taka jak np UFC czy balator, ale nie takie było jej założenie. Akcent komediowy był jej częścią juz z zalożenia. A ci ludzie to są gwiazdy o milionowych rzeszach odbiorców, tylko akurat ty do nich nie należysz

   • 1 9

   • Student a weki zakręciłes?

    Podniecacie się kiczowatym badziewiem tak jak klubami z Monciaka. Byle dać angielsko brzmiące nazewnictwo i już się podniecacie takim badziewiem jak ta gala czy ajfon wzięty na 36 miesięcy w ratach:)

    • 8 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Ewelina Ewelona Kubiak i Monika Esmeralda Godlewska

Ewelina Ewelona Kubiak i Monika Esmeralda Godlewska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Malczyński i Marek "Adbuster" Hoffman

Marcin Malczyński i Marek "Adbuster" Hoffman

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Dawid Malczyński i Tomasz Olejnik

Dawid Malczyński i Tomasz Olejnik

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Szymon Isamu Kasprczyk

Szymon Isamu Kasprczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Jakub "Kubańczyk" Flas z fanką

Jakub "Kubańczyk" Flas z fanką

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Piotr "Bonus BGC" Witczak

Piotr "Bonus BGC" Witczak

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Arkadiusz „Pan” Pawłowski

Arkadiusz „Pan” Pawłowski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mini Jack

Mini Jack

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Oleh Riaszeńcew

Oleh Riaszeńcew

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Kamil Hassi Hassan

Kamil Hassi Hassan

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Kamil Hassi Hassan

Kamil Hassi Hassan

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Oleh Riaszeńcew

Oleh Riaszeńcew

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krystian Krycha Wilczak

Krystian Krycha Wilczak

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krystian Krycha Wilczak i Kamil Kasti Stępiński

Krystian Krycha Wilczak i Kamil Kasti Stępiński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krystian Krycha Wilczak

Krystian Krycha Wilczak

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krystian Krycha Wilczak

Krystian Krycha Wilczak

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krystian Krycha Wilczak i Kamil Kasti Stępiński

Krystian Krycha Wilczak i Kamil Kasti Stępiński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krystian Krycha Wilczak i Kamil Kasti Stępiński

Krystian Krycha Wilczak i Kamil Kasti Stępiński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krystian Krycha Wilczak i Kamil Kasti Stępiński

Krystian Krycha Wilczak i Kamil Kasti Stępiński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Monika Esmeralda Godlewska

Monika Esmeralda Godlewska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Ewelina Ewelona Kubiak

Ewelina Ewelona Kubiak

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Ewelina Ewelona Kubiak i Monika Esmeralda Godlewska

Ewelina Ewelona Kubiak i Monika Esmeralda Godlewska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Ewelina Ewelona Kubiak i Monika Esmeralda Godlewska

Ewelina Ewelona Kubiak i Monika Esmeralda Godlewska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Ewelina Ewelona Kubiak

Ewelina Ewelona Kubiak

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Lil Masti

Lil Masti

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Kacper Blonsky

Kacper Blonsky

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Kacper Blonsky i Tromba

Kacper Blonsky i Tromba

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Ring girl

Ring girl

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Dawid Malczyński

Dawid Malczyński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Zusje (Luxuria Astaroth) i Marta Linkiewicz

Zusje (Luxuria Astaroth) i Marta Linkiewicz

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Malik Montana i Mr. Polska

Malik Montana i Mr. Polska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski i Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski i Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski i Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski i Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Karol "Friz" Wiśniewski, Weronika Sowa, Tromba

Karol "Friz" Wiśniewski, Weronika Sowa, Tromba

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski i Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski i Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski i Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski i Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski i Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski i Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski i Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski i Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Malczyński

Marcin Malczyński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Malczyński

Marcin Malczyński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Malczyński i Marek "Adbuster" Hoffman

Marcin Malczyński i Marek "Adbuster" Hoffman

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marek "Adbuster" Hoffman

Marek "Adbuster" Hoffman

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marek "Adbuster" Hoffman

Marek "Adbuster" Hoffman

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Malczyński

Marcin Malczyński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Malczyński

Marcin Malczyński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Malczyński i Marek "Adbuster" Hoffman

Marcin Malczyński i Marek "Adbuster" Hoffman

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Malczyński i Marek "Adbuster" Hoffman

Marcin Malczyński i Marek "Adbuster" Hoffman

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Najman

Marcin Najman

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

Marcin Najman i Piotr "Bonus BGC" Witczak

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Ring girl

Ring girl

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krystian Krycha Wilczak i Kamil Kasti Stępiński

Krystian Krycha Wilczak i Kamil Kasti Stępiński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krystian Krycha Wilczak i Kamil Kasti Stępiński

Krystian Krycha Wilczak i Kamil Kasti Stępiński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Dawid Malczyński i Tomasz Olejnik

Dawid Malczyński i Tomasz Olejnik

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Tomasz Olejnik

Tomasz Olejnik

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Dawid Malczyński

Dawid Malczyński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Dawid Malczyński

Dawid Malczyński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Letni Chamski Podryw

Letni Chamski Podryw

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Pokaz mody

Pokaz mody

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Arkadiusz "Pan" Pawłowski

Arkadiusz "Pan" Pawłowski

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Rafonix Krasucki

Marcin Rafonix Krasucki

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Rafonix Krasucki

Marcin Rafonix Krasucki

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Szymon Isamu Kasprczyk

Szymon Isamu Kasprczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Szymon Isamu Kasprczyk

Szymon Isamu Kasprczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Rafonix Krasucki i Szymon Isamu Kasprczyk

Marcin Rafonix Krasucki i Szymon Isamu Kasprczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Szymon Isamu Kasprczyk

Szymon Isamu Kasprczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Rafonix Krasucki i Szymon Isamu Kasprczyk

Marcin Rafonix Krasucki i Szymon Isamu Kasprczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Rafonix Krasucki i Szymon Isamu Kasprczyk

Marcin Rafonix Krasucki i Szymon Isamu Kasprczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Szymon Isamu Kasprczyk

Szymon Isamu Kasprczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Marcin Rafonix Krasucki

Marcin Rafonix Krasucki

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl