Illuminacja 6. 30-lecie Koxbox, Sterling Moss, 2Dek w Bunkrze

1 października 2019, 7:00

Illuminacja 6 to wielkie święto muzyki elektronicznej, które odbędzie się już w najbliższy piątek w Bunkrze. Na spragnionych dobrej zabawy czekają trzy sceny i aż pięć kondygnacji wyśmienitej zabawy. Gwiazdą wieczoru będzie Koxbox, świętujący tego dnia swoje 30-lecie na scenie. Bilety dostępne są w sprzedaży internetowej.Kup bilet na wydarzenie


Koxbox nie bez powodu nazywany jest legendą psytransu. Zespół od samego początku wyróżniał się innowacyjnymi, bardzo melodyjnymi dźwiękami. Początkowo tworzyli go Frank'e (Frank Kiehn Madsen), Peter Candy i producent muzyczny Ian Ion (Ian Johansson). W 1998 r. Peter Candy opuścił grupę, a Frank'e i Ian wspólnie przejęli Koxbox. Teraz wyruszyli w trasę, żeby świętować 30-lecie Fankiego na scenie. Jednym z przystanków tej muzycznej podróży będzie właśnie klub Bunkier.

Piątkowa Illuminacja 6 to jednak nie tylko Koxbox, ale też inni wyśmienici artyści. Na ten wieczór Bunkier przygotował wiele atrakcji - trzy sceny muzyczne, pięć imprezowych kondygnacji i zabawę do samego rana.

- Od zawsze w Bunkrze przykładamy dużą uwagę do wydarzeń tematycznych, które wyróżniają się na tle innych imprez cyklicznych. Poprzednie edycje Illuminacji wyszły bardzo dobrze, ale wiemy, że jesteśmy w stanie ściągnąć jeszcze więcej fanów muzyki trance. 30-lecie działalności muzycznej KoxBoxa i jego jedyny występ w Polsce to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów tego typu eventów. Dlatego nie przegapcie tej okazji i pokażcie nam, że warto zorganizować dla Was kolejne wydarzenia, zapraszamy! - mówi Oskar Pryczyniec, manager Bunkra.
Na scenie głównej, oprócz Koxbox, zagrają: EarthAlien, Elf, Meff, Rerno Klein i Silicium. Scenę Chillout uświetnią Asphodel, Daclee, Korn L, Kuczer, Kudłaty i Muzyczny Krawiec. A na Acid Orange Crew zagrają Sterling Moss, Pako, R-miX i Robo.

Illuminacja to jednak nie tylko wielka dawka świetnej muzyki, ale też niepowtarzalna oprawa wizualna. O dekorację zadbają 2Deko, Świerszcz, Przemek Kryszk, Baba Yaga's Masks, Psyday art.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł