Imprezowe pomysły na Dzień Kobiet

6 marca 2019 (artykuł sprzed 1 roku)
Aleksandra Wrona

Dzień Kobiet już w piątek. Z tej okazji w Trójmieście odbędzie się dużo ciekawych wydarzeń, imprez i koncertów zorganizowanych specjalnie z myślą o paniach. Wybraliśmy najciekawsze z nich.KoncertowoKoncerty z okazji Dnia Kobiet rozpoczną się już w czwartek. Paszczę Lwa odwiedzi zespół Bielizna, ww Mavericku zagra Khra Daliva, a Akademia Muzyczna przygotowała specjalny Koncert z okazji Dnia Kobiet.

W piątek, czyli w dniu prawdziwego święta, w Sali Koncertowej Portu Gdynia wystąpi Jacek Silski, na Patio ASP odbędzie się koncert Babskie Głosy w ramach cyklu Akademickie Wieczory Muzyczne, a w Oliwskim Ratuszu Kultury wystąpią Zagan Acoustic. Dzień Kobiet w Wozowni Gdańskiej upłynie przy muzyce WATERmelon Crash, w Harry's ART & CAFE wystąpi Marta Moszczyńska, a w Old Gdansk Beer Pub & Caffe odbędzie się specjalny Wieczór Ballad i Romansów. Akademia Muzyczna zaprasza na Koncert na Dzień Kobiet z cyklu: Muzyczna Kartka z Kalendarza, w Kościele św. Mikołaja zagrają Musiał & Hutek & Boczar, a w Teatrze BOTO Romantic Fellas.

Dzień Kobiet w Trójmieście - wszystkie atrakcje


TanecznieDzień Kobiet to dobra okazja, żeby wyjść potańczyć. Klub Ucho zaprasza na zabawę do przebojów lat 90., w Bunkrze czeka nas specjalna edycja imprezy Faszyn from Raszyn, a w Mieście Aniołów specjalna edycja Party with Video. Autsajder zaprasza na Babski wieczór, w sopockiej KolejNej Kolejce czeka nas Lejdis night, a w Metrze Śpiewający Dzień Kobiet, czyli KaraROCKe. Dzień Kobiet świętować możemy też w Nowym Haremie lub CK Bowling.

KreatywnieW sobotę, Hotel Sopot zaprasza panie na warsztaty zakupowe i kolację autorską z Katarzyną Bosacką. Ośrodek Kultury Morskiej organizuje specjalne, dwudniowe wydarzenie, poświęcone osiągnięciom kobiet w różnych dziedzinach życia, powiązanych z morzem "Dziewczyny na fali". W Centrum Riviera na panie czekać będą darmowe zabiegi pielęgnacyjne twarzy, masaże dłoni, dermokonsultacje, badania wzroku i warsztaty makijażu.

Specjalne atrakcje z okazji Dnia Kobiet znajdziemy też w gdyńskim Głuchym Telefonie, w Sopotece porozmawiamy o kobiecych historiach zapisanych na ciele, a w Care Medica o seksualności. Sztuka Wyboru zaprasza na wernisaż wystawy "Kobieta Zła", a odważne panie mogą wybrać się na pokaz tańca erotycznego w Hotelu Faltom.


AktywnieKto powiedział, że Dnia Kobiet nie można spędzić aktywnie? W piątek, w Parku Oruńskim odbędzie się specjalny bieg dla pań - Ladies Run. W Dance Atelier B. Materka czekają nas dwugodzinne warsztaty taneczne z Ewą Jeziorską, a w Centrum Jogi i Pilatesu Święto Kobiet w rytmach Polinezji. Stowarzyszenie klub strzelających inaczej KSI zaprasza panie na zajęcia z technik walki, strzelania oraz pierwszej pomocy przy postrzałach, a na Autodromie Pomorze kobiety będą miały okazję podszkolić się z techniki jazdy i wziąć udział w specjalnej rywalizacji sprawnościowej.
Czy planujesz świętować Dzień Kobiet?
8%

tak, skorzystam z trójmiejskich atrakcji na ten dzień

42%

tak, ale symbolicznie - drobnym prezentem lub niespodzianką

11%

nie, ale pewnie gdzieś wyjdę, bo to piątek

39%

nie, nie obchodzę tego święta

zakończona

łącznie głosów: 312