Imprezy klubowe w czasie świąt wielkanocnych

20 kwietnia 2019 (artykuł sprzed 1 roku)
Aleksandra Wrona

Święta wielkanocne to dla jednych czas zadumy i odpoczynku w rodzinnym gronie, a dla innych okazja do spotkań ze znajomymi i wyjścia na miasto. Gdzie pobawimy się w ten weekend? Przygotowaliśmy zestawienie świątecznych imprez.SobotaW sobotę Nowy Harem zaprasza imprezowiczów na rozgrzewkę przed Wielkanocą. W klubie zagra dj Novy, osoby zapisane do wydarzenia na Facebooku do 22 wchodzą za darmo, później wstęp kosztować będzie 20 zł. W Absyncie zabawa rozpocznie się dopiero o godz. 22, a za konsoletą stanie Enty (wstęp wolny).

W Sfinks700 oprócz dobrej zabawy możemy zrobić coś dobrego - cały dochód z sobotniej imprezy Music Moves Us zostanie przeznaczony na zakup samochodu z windą, przystosowanego do transportu osób niepełnosprawnych. Wstęp: 20 zł.

Bunkier zaprasza na wybuch muzycznej bomby na dwóch parkietach (wstęp: 10 - 15 zł), w Wydziale Remontowym posłuchamy Bardzo Dobrej Smutnej Muzyki (wstęp: 10 zł), a w Ogniem i Piecem odbędzie się 420 Chronic Party (bilety w cenie 30 zł).

Wszystkie imprezy w czasie świąt


"Jak już poświęcicie jajeczka i kiełbasę, to wpadajcie do Mechanicznej" zachęca Mechaniczna Pomarańcza. Drzwi otwarte będą od godz. 18, wstęp wolny.

Od piątku do niedzieli możemy też wymienić pisankę (koniecznie z motywem kręgli) na darmowego drinka w klubie Kosmos.

NiedzielaW niedzielę sopockie Gorzko Gorzko proponuje wielkie Wielkanocne Wesele. Nie zabraknie wiejskiego stołu, szampana i weselnej muzyki. Wstęp wolny do godz. 23 (dla osób zapisanych do wydarzenia na Facebooku), później bilety w cenie 10 - 15 zł.

"W Niedzielę Wielkanocną na pewno będziesz już po obiedzie z rodziną. Odbębnisz wszystkie spotkania z ciotkami, wujkami, babciami i całym kuzynostwem. Najesz się, może nawet pójdziesz na spacer. A później możesz w końcu zrobić coś dla siebie. Możesz wdrapać się na muzyczny szczyt, którego ze świecą szukać gdzie indziej" zaprasza na niedzielne imprezowanie Sfinks700. Wstęp wolny do godz. 23:30 (dla osób zapisanych na Facebooku), później 15 - 20 zł.
Na specjalną, świąteczną imprezę zaprasza też Miasto Aniołów (wstęp: 15 zł), w Klubie Atelier imprezę poprowadzi Seeb'en Up (wstęp wolny), a w Mewie Towarzyskiej zagra Boro Wielkanocny (wstęp wolny do godz. 23 dla osób zapisanych na Facebooku, później 10 - 20 zł). W Absyncie czekają nas za to Ręcznie malowane Piosanki (wstęp wolny). "Wielką noc spalania kalorii" proponuje Nowy Harem - wstęp wolny do godz. 22 (osoby z list na Facebooku), później 20 zł.

Dla niedzielnych imprezowiczów Wtedy organizuje specjalne Święta Wtedynocne (wstęp: 10 zł). Klub Sassy organizuje imprezę z dj Mousse T. (bilety po 39 zł w przedsprzedaży, 49 zł przed wejściem).

PoniedziałekPoniedziałek zapowiada się bardziej pubowo niż imprezowo. Bunkier zachęca do spędzenia wspólnego czasu w ramach Piwnego Lanego Poniedziałku, podczas którego - po zapłaceniu 20 zł za wstęp, możemy skorzystać z nielimitowanych dolewek piwa. Miłośników whiskey czekają specjalne promocje w Mechanicznej Pomarańczy, podczas Polanego Poniedziałku (wstęp wolny).

Zaplanuj wielkanocny tydzień


Spragnieni tańca mogą wybrać się do Mewy Towarzyskiej na imprezę z muzyką lat 80. i 90. (wstęp wolny dla osób zapisanych do listy na Facebooku). Ostatni Lany Poniedziałek organizuje też Absynt (wstęp wolny).
Święta wielkanocne to:
26%

dobra okazja, żeby wyjść na miasto

26%

czas, który dzielę między rodzinę i imprezowanie

48%

moment zadumy, w którym wstrzymuję się od zabawy

zakończona

łącznie głosów: 397