Imprezy klubowe w wigilię i święta

24 grudnia 2019 (artykuł sprzed 1 roku)
Aleksandra Wrona
Najnowszy artukuł na ten temat Gdzie wyrzucić choinkę po świętach
Trójmiejskie kluby przygotowały na czas świąt sporo atrakcji. Więcej zdjęć (2)

Trójmiejskie kluby przygotowały na czas świąt sporo atrakcji.

Trójmiejskie kluby przygotowały na czas świąt sporo atrakcji.

Imprezy w święta nikogo już nie dziwią. I w tym roku, po dniu spędzonym przy suto zastawionym stole, będziemy mieli okazję wyjść na miasto i spalić nieco kalorii w tańcu. Trójmiejskie kluby otworzą swoje drzwi już w wigilię.Święta: wszystkie imprezy klubowe


WigiliaSfinksowa Pasterka to dla wielu imprezowiczów coroczna tradycja. Impreza rozpocznie się o godz. 23, a na dwóch scenach zagrają Vacos, Fresh, John Waiter, Twin Prix, Mad /Cannabeatz/ i Detoxic. Wstęp wolny do północy (dla osób zapisanych do wydarzenia na Facebooku), później - 10 zł.

Na Gody, czyli Psychodeliczną Pasterkę zaprasza Protokultura. Impreza rozpocznie się o godz. 23, wstęp - 20 zł.

"Będzie rodzinnie, ciepło i przyjemnie, a i podróż, jaką wam zapewnimy między gatunkami muzyki psychedelic trance, pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie" - czytamy w opisie wydarzenia.
Do wspólnej zabawy w wigilijny wieczór zaprasza też Cafe Absinthe. Pasterka w Absie rozpocznie się o godz. 22, zagra Dj Mnow, wstęp wolny. W ten wyjątkowy wieczór pobawimy się też we Wtedy (start: 23, wstęp - 10 zł).

Pierwszy dzień świątW pierwszym dniu świąt wybór będzie większy. Miasto Aniołów zaprasza na Christmas Party. Wstęp wolny w godz. 21-22, później bilety kosztować będą 15 zł.

"W tym świątecznym dniu po suto zastawionych stołach i bombach kalorycznych przyszedł czas na zgubienie zbędnych kilogramów, oczywiście tylko w Mieście Aniołów i tylko podczas energetycznej imprezy, jaką zaserwuje Wam Mike G" - zachęca klub.
W Cafe Absinthe zagrają Ultrawox i Rabit (start o godz. 22, wstęp wolny), a w Klubie Atelier Kapitan Drozda (start: 21).

Sfinks700 zaprasza na Duss Intymnie. Zabawa rozpocznie się o godz. 23, do północy osoby zapisane do wydarzenia na Facebooku wchodzą za darmo, później wstęp płatny - 15/20 zł.

W Protokulturze przy okazji świątecznej edycji Prototypów (start o godz. 21) będzie można wesprzeć podopiecznych Ciapkowa.

"Wybierając się na nasze technokolędowanie, weźcie pod pachę karmę dla psiaka lub kociaka, a my zawieziemy wasze dary do schroniska. Będzie też puszka na wpłaty gotówkowe i ten jeden raz w roku wejście na imprezę będzie warunkowane zrzutą na schronisko (min. 5 zł). Zróbmy czworonożnym przyjaciołom prezent od undergroundowej społeczności Trójmiasta, bo open decks to nie tylko otwarte decki, to także otwarte serca" - zachęcają organizatorzy.
Świąteczna impreza to dobra okazja do spotkania znajomych, którzy wrócili na ten czas do swojego rodzinnego miasta. Więcej zdjęć (2)

Świąteczna impreza to dobra okazja do spotkania znajomych, którzy wrócili na ten czas do swojego rodzinnego miasta.

fot. 123rf / dolgachov

Świąteczna impreza to dobra okazja do spotkania znajomych, którzy wrócili na ten czas do swojego rodzinnego miasta.

fot. 123rf / dolgachov

Do spotkania w święta zaprasza też Ziemia.

"Otwieramy się dla wszystkich, zbłąkanych, znudzonych ploteczkami cioci Hani czy tych, co muszą spalić świąteczny serniczek na parkiecie. Za muzykę będą odpowiadali nasi rezydenci, a barmani o to, żeby barszczu nie zabrakło" - czytamy w opisie wydarzenia.
Ziemia otwarta będzie od godz. 22.

Christmas night organizuje też klub Wolność. O świąteczny klimat na parkiecie zadbają Harry & Badflame, a swoim głosem wesprze ich LiLi. Początek o godz. 21, wstęp 20 zł.

W pierwszy i drugi dzień świąt pobawimy się też w Nowym Haremie. Wstęp wolny do godz. 23 dla osób zapisanych do wydarzenia na Facebooku, później - 10/20 zł.

Drugi dzień świątDrugiego dnia świąt Miasto Aniołów zaprasza na Karaoke&Dance z Doriss (start o godz. 21, wstęp wolny), w Cafe Absinthe zagrają Chcia i Mnow (start: 22, wstęp wolny), a w Ziemi odbędzie się świąteczna edycja cyklu Sauce (start: 21, wstęp wolny).


W Metrze pobawimy się na Christmas Rock Party. Zabawa przy dźwiękach rocka, grunge, metalu i gotyku rozpocznie się o godz. 21, wstęp: 10 zł.
Czy w czasie świąt wybierzesz się na imprezę?
16%

pewnie, to dobra okazja, żeby spotkać się ze znajomymi

16%

jeszcze nie wiem, możliwe, że się wybiorę

68%

nie, to czas zarezerwowany dla rodziny

zakończona

łącznie głosów: 437