Imprezy klubowe w wigilię i święta

24 grudnia 2019 (artykuł sprzed 1 roku)
Aleksandra Wrona
Najnowszy artukuł na ten temat

Gdzie wyrzucić choinkę po świętach

Imprezy w święta nikogo już nie dziwią. I w tym roku, po dniu spędzonym przy suto zastawionym stole, będziemy mieli okazję wyjść na miasto i spalić nieco kalorii w tańcu. Trójmiejskie kluby otworzą swoje drzwi już w wigilię.Święta: wszystkie imprezy klubowe


WigiliaSfinksowa Pasterka to dla wielu imprezowiczów coroczna tradycja. Impreza rozpocznie się o godz. 23, a na dwóch scenach zagrają Vacos, Fresh, John Waiter, Twin Prix, Mad /Cannabeatz/ i Detoxic. Wstęp wolny do północy (dla osób zapisanych do wydarzenia na Facebooku), później - 10 zł.

Na Gody, czyli Psychodeliczną Pasterkę zaprasza Protokultura. Impreza rozpocznie się o godz. 23, wstęp - 20 zł.

"Będzie rodzinnie, ciepło i przyjemnie, a i podróż, jaką wam zapewnimy między gatunkami muzyki psychedelic trance, pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie" - czytamy w opisie wydarzenia.
Do wspólnej zabawy w wigilijny wieczór zaprasza też Cafe Absinthe. Pasterka w Absie rozpocznie się o godz. 22, zagra Dj Mnow, wstęp wolny. W ten wyjątkowy wieczór pobawimy się też we Wtedy (start: 23, wstęp - 10 zł).

Pierwszy dzień świątW pierwszym dniu świąt wybór będzie większy. Miasto Aniołów zaprasza na Christmas Party. Wstęp wolny w godz. 21-22, później bilety kosztować będą 15 zł.

"W tym świątecznym dniu po suto zastawionych stołach i bombach kalorycznych przyszedł czas na zgubienie zbędnych kilogramów, oczywiście tylko w Mieście Aniołów i tylko podczas energetycznej imprezy, jaką zaserwuje Wam Mike G" - zachęca klub.
W Cafe Absinthe zagrają Ultrawox i Rabit (start o godz. 22, wstęp wolny), a w Klubie Atelier Kapitan Drozda (start: 21).

Sfinks700 zaprasza na Duss Intymnie. Zabawa rozpocznie się o godz. 23, do północy osoby zapisane do wydarzenia na Facebooku wchodzą za darmo, później wstęp płatny - 15/20 zł.

W Protokulturze przy okazji świątecznej edycji Prototypów (start o godz. 21) będzie można wesprzeć podopiecznych Ciapkowa.

"Wybierając się na nasze technokolędowanie, weźcie pod pachę karmę dla psiaka lub kociaka, a my zawieziemy wasze dary do schroniska. Będzie też puszka na wpłaty gotówkowe i ten jeden raz w roku wejście na imprezę będzie warunkowane zrzutą na schronisko (min. 5 zł). Zróbmy czworonożnym przyjaciołom prezent od undergroundowej społeczności Trójmiasta, bo open decks to nie tylko otwarte decki, to także otwarte serca" - zachęcają organizatorzy.
Do spotkania w święta zaprasza też Ziemia.

"Otwieramy się dla wszystkich, zbłąkanych, znudzonych ploteczkami cioci Hani czy tych, co muszą spalić świąteczny serniczek na parkiecie. Za muzykę będą odpowiadali nasi rezydenci, a barmani o to, żeby barszczu nie zabrakło" - czytamy w opisie wydarzenia.
Ziemia otwarta będzie od godz. 22.

Christmas night organizuje też klub Wolność. O świąteczny klimat na parkiecie zadbają Harry & Badflame, a swoim głosem wesprze ich LiLi. Początek o godz. 21, wstęp 20 zł.

W pierwszy i drugi dzień świąt pobawimy się też w Nowym Haremie. Wstęp wolny do godz. 23 dla osób zapisanych do wydarzenia na Facebooku, później - 10/20 zł.

Drugi dzień świątDrugiego dnia świąt Miasto Aniołów zaprasza na Karaoke&Dance z Doriss (start o godz. 21, wstęp wolny), w Cafe Absinthe zagrają Chcia i Mnow (start: 22, wstęp wolny), a w Ziemi odbędzie się świąteczna edycja cyklu Sauce (start: 21, wstęp wolny).


W Metrze pobawimy się na Christmas Rock Party. Zabawa przy dźwiękach rocka, grunge, metalu i gotyku rozpocznie się o godz. 21, wstęp: 10 zł.
Czy w czasie świąt wybierzesz się na imprezę?
16%

pewnie, to dobra okazja, żeby spotkać się ze znajomymi

16%

jeszcze nie wiem, możliwe, że się wybiorę

68%

nie, to czas zarezerwowany dla rodziny

zakończona

łącznie głosów: 437

Mogłeś jeszcze nie czytać