Imprezy, wydarzenia i kino na wyłączność. Wszystko w jednym miejscu na Morenie

11 lutego 2020

Jeśli szukasz miejsca na imprezę, spotkanie ze znajomymi, konferencję lub po prostu chcesz obejrzeć film na dużym ekranie, ale masz dość multipleksów, koniecznie odwiedź adres ul. Jaśkowa Dolina 130 C. Tam, w samym centrum Moreny, od stycznia działa miejsce, które daje klientom możliwość zorganizowania wielu wyjątkowych wydarzeń."Animacje" to specjalnie zaprojektowany lokal, który od początku tego roku działa w centrum Moreny. Urządzony w klimacie kameralnego kina - na ścianach wiszą świetlne ramki, plakaty, z dużym ekranem i wygodnymi fotelami, z tą różnicą, że tutaj to my decydujemy, co jest w jego repertuarze.

Muzyka, filmy, wydarzenia- Można tu urządzić własne kino, w którym sami decydujemy, co i kiedy chcemy obejrzeć. Sala kinowa jest dostępna o każdej porze dnia i nocy. Na godzinę lub więcej, wedle uznania - mówi Łukasz Pławski, twórca i właściciel "Animacji". - Ale to także znakomite miejsce w którym możemy zainicjować urodziny, różnego rodzaju imprezy takie jak: koncert, wernisaż prezentacja czy projekcja audiowizualna, szkolenia, konferencja, sesja zdjęciowa, wieczór kawalerski lub panieński, osiemnastka, poprawiny, a także imprezy integracyjne czy firmowe. Tak naprawdę to od wyobraźni gości zależy, co będą tu robić. Koncepcja była taka, żeby stworzyć jak najbardziej uniwersalną przestrzeń, którą będzie można wykorzystywać na wiele sposobów. To pierwsze takie miejsce w Polsce - podkreśla.
Studyjne kino ma profesjonalnie zaprojektowaną izolację akustyczną. Wyposażone jest w ekran projekcyjny 110" oraz dwustrefowy sound system dźwięku przestrzennego BOSE, który zapewnia niesamowicie dynamiczne doznania - zarówno podczas oglądania filmów, jak i słuchania muzyki.

- Dzięki temu z rozrywki wydobywane jest to, co najlepsze! W naszej kameralnej sali możemy się lepiej skupić na filmie, mając doskonały obraz i perfekcyjny dźwięk. Fotele z funkcją relaks z regulowanymi oparciami i specjalnymi podnóżkami zapewnią dodatkowo wygodę, a oświetlenie z trybem zmierzchu i świtu sprawi, że będzie się można poczuć jak w prawdziwym kinie - mówi Łukasz Pławski.
Jeśli komuś znudzi się kino, w mgnieniu oka może zmienić pomieszczenie w salę taneczną. Do wykorzystania są specjalne klubowe efekty świetlne: stroboskop, laser, spot RGB czy efekt disco. Przy pomocy jednego pilota można sterować całą przestrzenią - wszystkimi funkcjami od oświetlenia po wentylację. Jak w klasycznym domu, kto ma pilot, ten ma władzę!

W drugiej części sali, na podwyższeniu, znajduje się loża z barem dla 10 osób, a w niej mała lodówka oraz maszyna do popcornu.

- Poszczególne strefy można oddzielić kurtyną, tak aby zapewnić kameralną atmosferę pomiędzy pomieszczeniami. Chciałem ułatwić przyszłym klientom obsługę wydarzenia, tak aby nie musieli zabierać ze sobą dodatkowego sprzętu. Wystarczy, że przy pomocy smartfona połączysz się z bezprzewodowym systemem do transmisji obrazu i dźwięku. Jednym kliknięciem możesz wyświetlać zdjęcia, streamować filmy z telefonu, a także prezentować zawartość laptopa wprost na duży ekran - zaznacza właściciel.
Jest też telewizor, który powiela obraz z głównej sali lub, jak ktoś woli, pokazuje zupełnie coś innego, niż ogląda reszta gości przed dużym ekranem. Co ciekawe, nic nas nie ominie nawet w toalecie - na jej ścianie też jest obraz wyświetlany z projektora.

Fani gier telewizyjnych mile widzianiMasz swoją ulubioną grę? Przynieś ją do "Animacji". Dla fanów gamingu i e-sportu czeka Xbox One z odtwarzaczem BlueRay.

- Bez problemu można podłączyć kolejną konsolę i stworzyć turniej graczy. Granie sprzyja nawiązywaniu relacji, które często wychodzą poza ramy samego wspólnego grania - mówi Łukasz Pławski.
Dodatkową atrakcją jest to, że obraz z kamer zamieszczonych w pomieszczeniu można transmitować na żywo, np. na Facebooku - dzięki czemu ci, którzy nie mogą pojawić się na organizowanym przez nas wydarzeniu, mogą w nim uczestniczyć.

"Animacje" służą też pomocą przy organizacji wideokonferencji.

- Posiadamy profesjonalny system kamer z zestawem głośnomówiącym bluetooth w standardach Skypebuisness i Ciscobuisness sterowany pilotem. Udostępniamy szybkie internetowe połączenie światłowodowe - mówi właściciel.

Ceny są zróżnicowane i ustalane indywidualnieJest kilka opcji wynajmu. Wynajem poranny od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9 do 17 kosztuje 66 zł za godzinę. Od piątku do niedzieli w godzinach od 9 do 17 kosztuje 77 zł za godzinę. Wieczór od poniedziałku do czwartku w godzinach od 19 do 6 kosztuje 77 zł za godzinę.

W piątki i soboty wynajęcie w godzinach od 19 do 6 kosztuje 111 zł za godzinę. Niedziela w godzinach od 19 do 6 to koszt 88 zł za godzinę.

Sprzątaniem sali nie trzeba się martwić - usługa jest wliczona w powyższe ceny. Rezerwacji można dokonywać e-mailowo:animacje@onet.com.pl, poprzez stronę internetową, telefonicznie pod numerem: 511 558 226 lub osobiście na miejscu.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii