Juwenalia Gdańskie 2020 przełożone

1 maja 2020, 12:05
Alicja Olkowska
Najnowszy artukuł na ten temat

Zbadali wpływ izolacji w czasie pandemii

8 i 9 maja miały się odbyć wielkie Juwenalia Gdańskie 2020, organizowane przez aż sześć gdańskich uczelni. Na 10 scenach wystąpić miało kilkudziesięciu artystów, w tym takie gwiazdy jak Taco Hemingway. Niestety pandemia pokrzyżowała te plany. Na szczęście nie wszystko stracone: jest duża szansa, że juwenalia, choć w okrojonej formule, odbędą się jesienią tego roku. Na festiwalową, wcześniej planowaną odsłonę, musimy poczekać do wiosny 2021.

Użytkownicy naszej aplikacji wiedzą o tym od dawna!

Pobierz aplikację: Android | iPhone


Wydarzenia online w Trójmieście


Juwenalia, które odbyły się w Gdańsku rok temu, okazały się dużym frekwencyjnym sukcesem. Postanowiono nie tylko kontynuować format, ale też rozbudować go o jeszcze więcej atrakcji, z których skorzystać mieli studenci oraz mieszkańcy Gdańska.

W Gdańsku odbyły się juwenalia - relacja z 2019 roku1 maja dowiedzieliśmy się, że organizatorzy postanowili zmienić datę imprezy, mając na względzie bezpieczeństwo uczestników oraz panujące obostrzenia. Juwenalia - w okrojonej formie - odbyć mają się jeszcze jesienią tego roku, a te z rozmachem w maju 2021 roku.

- Juwenalia Gdańskie w majowym terminie zostają odwołane. Organizatorzy - uczelnie i samorządy studenckie - na ten moment nie rezygnują jednak z symbolicznej edycji, którą chcą przeprowadzić w miarę możliwości we wrześniu/październiku, na początku nowego roku akademickiego, w bezpiecznej na ten czas formie. Juwenalia planowane w takim zakresie, w jakim miały się odbyć 8 i 9 maja, czyli 10 scen i dwa dni koncertowe, zrealizujemy w maju 2021 roku - czytamy w komunikacie organizatorów.

Juwenalia 2019 - dużo zdjęć z koncertów i publicznościBilety - zwrotyOrganizatorzy zwrócą środki za zakupione bilety i wspólnie deklarują, że już od teraz zaczynają pracować nad edycją symboliczną i powrotem do dużego plenerowego festiwalu w 2021 roku.

Zwrot biletów:

- Wszystkich, którzy kupili bilety na wydarzenie, prosimy o kontakt z dystrybutorem biletów: firmą Going, na adres mailowy support@goingapp.pl. Dystrybutor poinformuje o możliwości uzyskania zwrotu oraz procedurze w wiadomości mailowej - proszą organizatorzy.
Juwenalia 2019: tak było rok temu