Lato z Rivierą - zrób zakupy i pojedź na wakacje

31 lipca 2020

Marzy ci się dodatkowy sześciodniowy urlop nad polskim morzem? Taki wypoczynek może być na wyciągnięcie ręki. Wystarczy przejść się do gdyńskiego Centrum Riviera, zrobić zakupy i wziąć udział w konkursie "ParaGOŃ na wakacje". Akcja trwa do 29 sierpnia. Co tydzień jest szansa na wygraną.Trwający sezon urlopowy jest wyjątkowy. Wiele osób musiało zmienić swoje plany i zrezygnować z zagranicznych wyjazdów. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo tegoroczne wakacje to dobry moment, aby odkryć uroki polskiego wybrzeża. Wakacje nad naszym morzem okazać mogą się wypoczynkową alternatywą wypełnioną błogim spokojem, dobrą zabawą i relaksem na plaży.

Na urlop taki wybrać można się... choćby robiąc zakupy w gdyńskim CH Riviera, które przygotowało dla swoich klientów wyjątkową zabawę pod nazwą "ParaGOŃ na wakacje". Jej zasady są wyjątkowo proste, a samą nagrodę - sześciodniowy urlop nad morzem - zdobyć jest dziecinnie prosto. Co trzeba zrobić? To, co klienci Riviery lubią najbardziej - zrobić zakupy.

Zrób zakupy i wymyśl wakacyjne hasłoŻeby wziąć udział w konkursie trzeba w sklepach znajdujących się w centrum handlowym zakupić towary o łącznej wartości co najmniej 700 zł i udokumentować zakup na maksymalnie trzech paragonach (pełen regulamin konkursu).

Z paragonami trzeba udać się na wakacyjne stoisko Riviery, znajdujące się przy fontannie. Tam paragony trzeba zarejestrować, a następnie wymyślić i podać wakacyjne hasło, które najlepiej odda klimat waszego urlopu.

- Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy klimatycznymi, sześciodniowymi wakacjami na odjazdowym kempingu nad Zatoką Pucką! Specjalnie dla was przygotowaliśmy tam Wakacyjną Strefę Riviery - idealne miejsce do odprężenia się, naładowania baterii i dobrej zabawy w gronie najbliższych. Znajdziecie tu przestronną przyczepę, gotową pomieścić nawet sześć osób, wygodne hamaki i leżaki, grill, jacuzzi, kajaki, sub, a także sprzęt do windsurfingu - informuje Paweł Brach, Dyrektor Marketingu & PR Centrum Riviera.

Urlop na wyciągnięcie rękiWakacyjna strefa Riviery znajduje się na kempingu w Swarzewie - nad samą Zatoką Pucką i niedaleko od Trójmiasta - można więc powiedzieć, że gwarantuje ona urlop na wyciągnięcie ręki. Co więcej, na wypoczynkowy wyjazd zabrać można ekipę, z którą najlepiej wam się odpoczywa - rodzinę z dziećmi, grupę przyjaciół, bliskich, kogo tylko macie ochotę.

W wakacyjnej strefie Riviery wypoczywać może sześć osób (do dyspozycji mając dwa duże łóżka oraz dwa łóżka piętrowe). W przyczepie znajduje się lodówka oraz ekspres do kawy z zapasem samej kawy, a także kuchenka elektryczna i pełen zestaw mebli wypoczynkowych. Na specjalnie wydzielonym terenie znajduje się grill, jacuzzi, strefa wypoczynku oraz - dla aktywnych - sprzęt do sportów wodnych.

Akcja twa niemal od początku lipca. Pierwsi zwycięzcy wyłonieni zostali 11 lipca, a od 14 lipca mogli korzystać z uroków ufundowanych przez Rivierę wakacji. Kolejni zwycięzcy konkursu wyłaniani są co tydzień.

Dodatkowo każda rodzina lub grupa może wziąć udział w konkursie video, w którym do wygrania są nagrody od partnerów Riviery warte około 1500 zł, w tym vouchery do TK Maxx o wartości 1000 zł oraz okulary przeciwsłoneczne od Optical Christex - damskie i męskie.

Konkurs trwać będzie do 29 sierpnia, oznacza to, że przed nami jeszcze pięć szans na wygranie dodatkowego urlopu.

Więcej informacji o konkursie "ParaGOŃ na wakacje"

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł