Moloteka znów działa. Za nami pierwszy weekend otwarcia

21 czerwca 2020 (artykuł sprzed 1 roku)
Julia Rzepecka
Moloteka z lotu ptaka:

Moloteka to klub znajdujący się na plaży w Gdańsku Brzeźnie (między wejściami numer 53 i 54Mapka). To przystań dla sportowców oraz letników, zapewnia jedzenie oraz zabawę do samego rana. W tym sezonie otworzyła się na innych, bezpiecznych zasadach.Nadchodzące imprezy w Trójmieście


Moloteka, czyli klub usytuowany na plaży w Brzeźnie, umożliwia spędzenie czasu zarówno w ciągu dnia ciesząc się urokami plaży, opalając na leżakach, uprawiając sporty, ale także w nocy, przy muzyce granej przez didżejów.

W kończący się właśnie weekend odbyły się dwie wieczorne imprezy: 19 i 20 czerwca łącznie zagrało dla uczestników 10 didżejów. Choć pogoda nie była idealna, bo wieczorem przechodziły przez Trójmiasto ulewy, imprezowicze nie powinni mieć powodu do narzekania - po deszczu szybko robiło się znowu ciepło.

Co ważne, na terenie plażowego obiektu obowiązują wzmożone przepisy bezpieczeństwa. Goście m.in. muszą zachować odpowiednią odległość od siebie oraz dezynfekować dłonie przy wejściu. Dozowniki z płynem znajdują się na terenie całej Moloteki.

Moloteka będzie czynna przez cały sezon wakacyjny. O kolejnych wydarzeniach czytajcie w naszym kalendarzu imprez.

Byłe(a)ś kiedyś w Molotece?
14%

tak, wielokrotnie, bardzo lubię się tam bawić

25%

kilka razy

15%

nie, ale niedługo planuję

46%

nie, nigdy nie miałe(a)m okazji

zakończona

łącznie głosów: 1079