Planuj Tydzień: Bakalie Jesienne, Dary Ziemi, koncerty i skok z dźwigu stoczniowego

24 września 2020 (artykuł sprzed 1 roku)
Julia Rzepecka
Skoki z Żurawia M3 w Gdańsku:

Targi polskich marek i projektantów, smaczny weekend kulinarny, zamknięcie sezonu imprezowych miejsc na terenie stoczni w Gdańsku, a także szansa na sporą dawkę adrenaliny podczas skoku z żurawia stoczniowego M3. To i jeszcze więcej wydarzeń czeka na nas w nadchodzącym tygodniu w Trójmieście.
KoncertyNajbliższy tydzień będzie obfitował w ciekawe koncerty. W Gdyni będzie rockowo, a to za sprawą koncertu zespołu Dezerter w piątek w klubie Ucho.

Będzie także coś dla fanów hip-hopu. Tego samego dnia w Protokulturze wystąpi O.S.T.R. w ramach koncertu przeniesionego z marca tego roku. Podczas wydarzenia będzie można nabyć płyty O.S.T.R., w tym najnowszy album "Gniew". Z kolei w klubie Parlament koncertować będzie Piotr Madej, występujący pod pseudonimem Patrick the Pan.

W sobotę Filharmonia Bałtycka zaprasza na koncert Queen Symfonicznie. Wydarzenie będzie łączyć muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna. W finale wystąpi śpiewający aktor wcielający się w rolę Freddiego Mercury'ego.

W niedzielę czeka nas koncert Artura Rojka w Starym Maneżu w Gdańsku. Muzyk powraca na scenę po kilkuletniej przerwie, z nowym materiałem. Będzie można także wysłuchać koncertu Julii Pietruchy - Folk It w Filharmonii Bałtyckiej. Natomiast w Drizzly Grizzly, przy Ulicy Elektryków, wystąpi Tomasz Makowiecki. Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza w każdą niedzielę września na koncerty piosenki aktorskiej do Amfiteatru Orana w parku Oruńskim. W najbliższą niedzielę wystąpi tam Natasza Urbańska.

Koncerty fortepianowe wybrzmią w Sopocie, podczas 3City Piano Days w piątek i sobotę. Z kolei cykl koncertów muzyki elektronicznej i projektów multimedialnych, Open Source Art Festival, będzie można wysłuchać w Państwowej Galerii Sztuki, również w Sopocie. Koncerty organizowane będą również w nietypowych miejscach, w różnych dzielnicach Trójmiasta. To dzięki imprezie Ballady Osiedlowe. Koncerty Miasto z Marzeń. Odbędą się one na Oksywiu, w Gdyni-Cisowej czy osiedlu ZOH.

Wymieniając wydarzenia muzyczne w nadchodzących dniach, warto wspomnieć także o koncercie Blues Connections w Oliwskim Ratuszu Kultury. Wystąpi tam zespół bluesowy specjalizujący się w balladach, a także w bluesowo-rockowych klimatach. Z kolei Teatr Leśny przygotowuje imprezę Harce papa lato!, podczas której wystąpią najbardziej popularni Trójmiejscy DJ-e w godzinnych setach muzycznych, w towarzystwie obrazów tworzonych na żywo przez Visual DJ. Cały czas trwa także 23. Festiwal Jazz Jantar, kontynuowane są również koncerty w parku Kolibki w Orłowie. W najbliższych dniach wystąpią Marta Szefke Groove Band, Gary Moore Tribue Band czy Radunia River Jazz. Zbliża się także Gdański Festiwal Muzyczny, podczas którego będzie można wysłuchać koncertów muzyki poważnej.

Nowa trasa O.S.T.R. to przede wszystkim duża dawka materiału z najnowszej płyty, ale nie zabraknie także najpopularniejszych numerów rapera. Na zdjęciu: koncert w B90 w 2019 roku. Więcej zdjęć (3)

Nowa trasa O.S.T.R. to przede wszystkim duża dawka materiału z najnowszej płyty, ale nie zabraknie także najpopularniejszych numerów rapera. Na zdjęciu: koncert w B90 w 2019 roku.

fot. Edyta Steć/Trojmiasto.pl

Nowa trasa O.S.T.R. to przede wszystkim duża dawka materiału z najnowszej płyty, ale nie zabraknie także najpopularniejszych numerów rapera. Na zdjęciu: koncert w B90 w 2019 roku.

fot. Edyta Steć/Trojmiasto.pl

Targi, spotkania, wystawyKilkudziesięciu projektantów przedstawi jesienne kolekcje ubrań i dodatków, biżuterię, ceramikę, zabawki i ubranka dla dzieci, znaleziska vintage i dużo więcej podczas targów Bakalie Jesienne w Plenum.

Smakowicie będzie w Gdyni podczas pikniku Dary Ziemi. Będzie można spróbować i kupić zdrowe produkty pochodzące z Polski, sprawdzić jesienną ofertę ogrodniczą, obejrzeć regionalne rzemiosło i cieszyć się rodzinnym piknikiem oraz programem artystycznym, inspirowanym polskim folklorem. Kto poczuje niedosyt smakowych wrażeń, może zainteresować się XII Weekendem Kulinarnym. Od piątku do niedzieli odbędzie się - Happy Hours, czyli Rajd po restauracjach. W kilkunastu restauracjach Gdyni przygotowane zostanie autorskie menu degustacyjne w formie minidań w cenie 10 złotych.

Czy światłem można rysować? Czy podpalone rzeczy zawsze płoną? Czy można zobaczyć powietrze? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać podczas Europejskiej Nocy Naukowców w Hevelianum w Gdańsku. Podobnie będzie w Gdyni podczas wydarzenia Noc Naukowców 2020. Supermoce zwierząt w Centrum Nauki Experyment.

Przed nami także ciekawe konferencje i spotkania. W weekend polska edycja światowego festiwalu architektury, obiektów przestrzeni publicznej oraz najlepszego designu mieszkań prywatnych - Open House Gdynia. Tegoroczna, szósta edycja festiwalu odbędzie się pod hasłem "Miasto i Muzyka". Z kolei Instytut Kultury Miejskiej zaprasza na Marketing w Kulturze. W sobotę i niedzielę odbędą się także Targi mieszkań i domów w Amber Expo. Gdańsk szykuje również imprezę promującą troskę o środowisko, czyli Wielkie Sprzątanie. W tym wydarzenie odbędzie się w formie #ploggingu (sprzątania podczas biegu) i #TrashChallenge, dla osób niebędących fanami biegania. Zakończenie imprezowego sezonu na najbliższy weekend szykują też 100cznia i Ulica Elektryków.

Bakalie to świetna okazja, by wesprzeć polskie marki i znaleźć oryginalne drobiazgi. Więcej zdjęć (3)

Bakalie to świetna okazja, by wesprzeć polskie marki i znaleźć oryginalne drobiazgi.

fot. Mateusz Słodkowski/Trojmiasto.pl

Bakalie to świetna okazja, by wesprzeć polskie marki i znaleźć oryginalne drobiazgi.

fot. Mateusz Słodkowski/Trojmiasto.pl

Teatr, film, występyPrzed nami wiele propozycji teatralnych i filmowych, ale nie tylko. W nadchodzącym tygodniu Teatr Wybrzeże zaprasza na spektakle Żabusia i Więzi. Teatr Miejski w Gdyni pokazuje Tango - na pełnym morzu. Będą też propozycje dla dzieci: Kosmici w Teatrze Miniatura czy Brzechwa dla dzieci w Teatrze Muzycznym. Na Scenie Teatralnej NOT wystawiony będzie gościnnie spektakl Telewizja kłamie oraz Anioł i Kobiety. W tym samym miejscu wystąpi Sonia Bohosiewicz z monodramem "Domówka". Z kolei Sopocki Teatr Tańca zaprasza na gościnny spektakl Rambert. Tryptyk.

W Gdyni od czwartku do niedzieli trwać będzie Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Seanse zobaczyć będzie można także podczas imprezy Kino w Muzeum: Symfonia fabryki w Muzeum Miasta Gdyni.

Zbliża się także Finał 13. Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej, który uświetni występ Joanny Knitter-Szpetni czterdziestoletni na jazzowo. Natomiast klub Żak zaprasza na multimedialne czytania PC Drama - "Aby ci o tym donieść".

Nadchodzące dni będą również okazją do uśmiechu. W piątek i sobotę 10. Wielka Trasa Stand-up Polska. Przed nami także występ Adama Van Bendler "Placebo" w klubie Story w Sopocie oraz Stand-Up w Gdańsku: Poszukiwacze zaginionej puenty. Infrastrukturę kłamstwa przedstawiać będzie także Bartosz Zalewski w Domu Harcerza.

"Kosmici" w Teatrze Miniatura w dowcipny sposób portretują zachowania międzyludzkie, widziane oczami przybyszów z innej planety. Więcej zdjęć (3)

"Kosmici" w Teatrze Miniatura w dowcipny sposób portretują zachowania międzyludzkie, widziane oczami przybyszów z innej planety.

Fot. Edyta Steć/Trojmiasto.pl

"Kosmici" w Teatrze Miniatura w dowcipny sposób portretują zachowania międzyludzkie, widziane oczami przybyszów z innej planety.

Fot. Edyta Steć/Trojmiasto.pl

Sport i aktywneEmocjonująco zapowiada się Dream Jump z Żurawia w Gdańsku. Każda pełnoletnia osoba, od piątku do niedzieli, będzie mogła wykonać skok z wysokości 32 metrów. Na ten czas obiekt zostanie specjalnie przygotowany pod skoki.

Już w czwartek odbędzie się O-Trening dla dzieci i młodzieży. Kontynuowane są także imprezy z cyklu Harpuś z mapą. W najbliższych dniach między innymi na Wyspę Sobieszewską czy do Kamienia. Przed nami także Mistrzostwa Gdańska w biegu na orientację w niedzielę. Tego samego dnia odbędą się też Gry Parkowe na Orientację, tym razem na Niedźwiedniku.

W Ergo Arenie zakończenie lata z Kacprem 'Kacpą' Lachowiczem. Koszykarskie lato zwieńczą treningi i ćwiczenia z Kacpą. Fanów dwóch kółek zainteresować może Garmin MTB Series: Stężyca 2020. Z kolei dla miłośników tańca ciekawy okazać się może Rejs z nauką tańca. Sprawdzić swoją kondycję będzie można też podczas Testu Coopera - VII edycji. Zmęczonym siedzeniem przy biurku polecamy 1. Wycieczkę pieszą po pracy lub Nordic Walking na Karwinach. Zaś w szczytnym celu odbędzie się Race fot the cure na Wyspie Sobieszewskiej.
Najciekawiej zapowiada się:
18%

skok z Żurawia

5%

Bakalie Jesienne

14%

piknik Dary Ziemi

10%

Dezerter w Gdyni

7%

Europejska Noc Naukowców

4%

Wielka Trasa Stand-up

8%

XII Weekend Kulinarny

34%

zamknięcie sezonu na 100czni i Ulicy Elektryków

zakończona

łącznie głosów: 106

Opinie (13)

 • W Gdyni za sprawą Dezertera bedzie punkowo jak już-nie bójmy sie tego słowa :D

  • 6 5

 • Zostań w domu! Bądź bezpieczny! (1)

  • 10 11

  • To sobie zostań...

   ..., ale normalnym ludziom daj żyć jak chcą. Bierzemy ryzyko na klatę. Zdecydowanie większa szansa, że nawet tego wirusa nie zauważymy nawet jak się zarazimy.

   • 5 7

 • Dary Ziemi (2)

  gość sprzedał cały towar w piątek a że stoisko opłacone do niedzieli pojechał w nocy do tesco nakupił co było przetworów mięsnych wędlin serów warzyw podrobów i innych frykasów przepakował w swój szary papier że niby własnoręcznie robione hodowane z małego gosp rolnego i poszło jak woda w sobote i niedziele. A to towar z Tesco przeceniony

  • 6 3

  • a wiesz o tym, że pomówienie jest karalne? (1)

   • 4 1

   • doczytaj

    co to znaczy pomówienie i jakie znamiona muszą byc spełnione

    • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Joanna Knitter

Joanna Knitter

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Piotr Góra

Piotr Góra

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna Knitter

Joanna Knitter

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Janusz "Macek" Mackiewicz

Janusz "Macek" Mackiewicz

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna Knitter z zespołem

Joanna Knitter z zespołem

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Darek Herbasz

Darek Herbasz

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Artur Jurek

Artur Jurek

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna Knitter

Joanna Knitter

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna Knitter

Joanna Knitter

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna Knitter z zespołem

Joanna Knitter z zespołem

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Kapituła konkursu

Kapituła konkursu

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Prowadzący rozdanie nagród

Prowadzący rozdanie nagród

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Finaliści Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej

Finaliści Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Jacek Kopciński

Jacek Kopciński

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Jacek Kopciński i Malina Prześluga

Jacek Kopciński i Malina Prześluga

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Gdyńska Nagroda Dramaturgiczna

Gdyńska Nagroda Dramaturgiczna

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna Zielińska i Malina Prześluga

Joanna Zielińska i Malina Prześluga

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Malina Prześluga

Malina Prześluga

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Krzysztof Babicki

Krzysztof Babicki

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Malina Prześluga

Malina Prześluga

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Malina Prześluga

Malina Prześluga

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Róża Kołoda

Róża Kołoda

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna Nadrowska

Joanna Nadrowska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Kalina Porazińska

Kalina Porazińska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Kalina Porazińska

Kalina Porazińska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna Nadrowska i Kalina Porazińska

Joanna Nadrowska i Kalina Porazińska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Wiktoria Rudnik

Wiktoria Rudnik

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna M. Czajkowska

Joanna M. Czajkowska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Kalina Porazińska

Kalina Porazińska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Artur Grabarczyk

Artur Grabarczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna M. Czajkowska

Joanna M. Czajkowska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Jacenty Krawczyk

Jacenty Krawczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Tomasz Graczyk i Jacenty Krawczyk

Tomasz Graczyk i Jacenty Krawczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna Nadrowska

Joanna Nadrowska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna Nadrowska

Joanna Nadrowska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Wiktoria Rudnik i Róża Kołoda

Wiktoria Rudnik i Róża Kołoda

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna Nadrowska i Róża Kołoda

Joanna Nadrowska i Róża Kołoda

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Kalina Porazińska i Róża Kołoda

Kalina Porazińska i Róża Kołoda

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Róża Kołoda

Róża Kołoda

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Kalina Porazińska

Kalina Porazińska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna M. Czajkowska, Jacenty Krawczyk, Joanna Nadrowska

Joanna M. Czajkowska, Jacenty Krawczyk, Joanna Nadrowska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna Nadrowska i Joanna M. Czajkowska

Joanna Nadrowska i Joanna M. Czajkowska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Artur Grabarczyk, Kalina Porazińska i Wiktoria Rudnik

Artur Grabarczyk, Kalina Porazińska i Wiktoria Rudnik

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Tomasz Graczyk

Tomasz Graczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Róża Kołoda

Róża Kołoda

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Wiktoria Rudnik i Artur Grabarczyk

Wiktoria Rudnik i Artur Grabarczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Artur Grabarczyk i Wiktoria Rudnik

Artur Grabarczyk i Wiktoria Rudnik

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Rambert. Tryptyk w TEatrze na Plaży w Sopocie

Rambert. Tryptyk w TEatrze na Plaży w Sopocie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Artur Grabarczyk i Róża Kołoda

Artur Grabarczyk i Róża Kołoda

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Róża Kołoda i Artur Grabarczyk

Róża Kołoda i Artur Grabarczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna M. Czajkowska, Róża Kołoda, Tomasz Graczyk, Joanna Nadrowska, Artur Grabarczyk, Wiktoria Rudnik i Kalina Porazińska

Joanna M. Czajkowska, Róża Kołoda, Tomasz Graczyk, Joanna Nadrowska, Artur Grabarczyk, Wiktoria Rudnik i Kalina Porazińska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Tomasz Graczyk

Tomasz Graczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Wiktoria Rudnik

Wiktoria Rudnik

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Artur Grabarczyk i Wiktoria Rudnik

Artur Grabarczyk i Wiktoria Rudnik

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Rambert. Tryptyk w TEatrze na Plaży w Sopocie

Rambert. Tryptyk w TEatrze na Plaży w Sopocie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Jacenty Krawczyk i Artur Grabarczyk

Jacenty Krawczyk i Artur Grabarczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Jacenty Krawczyk, Artur Grabarczyk i Tomasz Graczyk

Jacenty Krawczyk, Artur Grabarczyk i Tomasz Graczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Jacenty Krawczyk, Tomasz Graczyk i Artur Grabarczyk

Jacenty Krawczyk, Tomasz Graczyk i Artur Grabarczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Kalina Porazińska

Kalina Porazińska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Joanna Nadrowska

Joanna Nadrowska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Jacenty Krawczyk i Joanna Nadrowska

Jacenty Krawczyk i Joanna Nadrowska

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Tomasz Graczyk, Joanna Nadrowska i Jacenty Krawczyk

Tomasz Graczyk, Joanna Nadrowska i Jacenty Krawczyk

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Rambert. Tryptyk w TEatrze na Plaży w Sopocie

Rambert. Tryptyk w TEatrze na Plaży w Sopocie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Artur Rojek

Artur Rojek

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Zamknięcie Elektryków: Square

Zamknięcie Elektryków: Square

fot. Edyta Steć

Europejska Noc Naukowców

Europejska Noc Naukowców

fot. Łukasz Unterschuetz

Europejska Noc Naukowców

Europejska Noc Naukowców

fot. Łukasz Unterschuetz

Europejska Noc Naukowców

Europejska Noc Naukowców

fot. Łukasz Unterschuetz

Europejska Noc Naukowców

Europejska Noc Naukowców

fot. Łukasz Unterschuetz

Europejska Noc Naukowców

Europejska Noc Naukowców

fot. Łukasz Unterschuetz

Europejska Noc Naukowców

Europejska Noc Naukowców

fot. Łukasz Unterschuetz

Europejska Noc Naukowców

Europejska Noc Naukowców

fot. Łukasz Unterschuetz

Europejska Noc Naukowców

Europejska Noc Naukowców

fot. Łukasz Unterschuetz

Europejska Noc Naukowców

Europejska Noc Naukowców

fot. Łukasz Unterschuetz

Europejska Noc Naukowców

Europejska Noc Naukowców

fot. Łukasz Unterschuetz