Planuj Tydzień: wydarzenia w czasie zwiększonych obostrzeń

8 października 2020 (artykuł sprzed 1 roku)
Julia Rzepecka
aktualizacja:17:05 (8 października 2020)
Od soboty nawet w żółtych strefach maseczki mają być obowiązkowe w przestrzeni publicznej, czyli również na ulicach. Więcej zdjęć (4)

Od soboty nawet w żółtych strefach maseczki mają być obowiązkowe w przestrzeni publicznej, czyli również na ulicach.

fot. Piotr Hukało/Trojmiasto.pl

Od soboty nawet w żółtych strefach maseczki mają być obowiązkowe w przestrzeni publicznej, czyli również na ulicach.

fot. Piotr Hukało/Trojmiasto.pl

Trójmiasto zostało objęte strefami zaostrzonych obostrzeń z powodu wzrostu zakażeń koronawirusem. Część imprez zostało odwołanych, ale niektóre wydarzenia odbędą się zgodnie z planem. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę w najbliższych dniach.Aktualizacja, czwartek godz. 17:00
Spektakl gościnny Och Teatru z Warszawy Stowarzyszenie Umarłych Poetów został odwołany.

Aktualizacja, piątek godz. 12:35
Spektakle Księga Dżungli oraz Hairspray zostały odwołane.

Odwołane imprezy w Trójmieście - aktualizacja na bieżącoKoncertyZnaczna część koncertów zaplanowanych na nadchodzący tydzień została odwołana lub przesunięta na inny termin. Są jednak wydarzenia, które mają się odbyć. To między innymi koncert w klubie Żak, gdzie wystąpi zespół Jan Serce z Krakowa.

Przed nami także kilka ciekawych propozycji muzyki poważnej. Będzie to koncert symfoniczny Gdańskiego Festiwalu Muzycznego w czwartek, w Filharmonii Bałtyckiej. Dzień później zagra tam skrzypaczka Veriko Tchumburidze. Z kolei w Gdyni trwa festiwal Gdynia Classica Nova z muzyką Ludwiga van Beethovena.

Trwa także festiwal ORGANy PLUS, w ramach którego zaplanowano koncerty: muzyki Nielsa Gadego w wykonaniu duetu krakowskich organistów, Johanna Freislicha w wykonaniu międzynarodowych solistów. Przed nami także koncerty Nowowiejski vs. Reger, Czechy czy Roemhildt. W sobotę w centrum kultury ART 39 koncert Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej zatytułowany "Muzyka filmowa symfonicznie". Orkiestra zagra pod batutą Ludmiły Kachan.

W Oliwskim Ratuszu Kultury wystąpi saksofonista Wojciech Staroniewicz, który wraz z towarzyszącymi muzykami zaprezentuje materiał z najnowszej płyty pt. "North Park". Z kolei w Ratuszu Staromiejskim w sobotę wystąpią artyści trójmiejskiej sceny jazzowej. Jan Szczurek Big-Band wykonają autorski materiał, zaaranżowany na szeroki skład dęty z towarzyszeniem sekcji rytmicznej. W każdy wtorek w Gdyni można też posłuchać Jam Session w Blues Clubie.

W Drizzly Grizzly, przy Ulicy Elektryków, odbędzie się koncert białoruskiego zespołu NaviBand. Usłyszymy utwory będące głosem trwających na Białorusi społecznych protestów. Wydarzenie ma być formą wsparcia dla białoruskich artystów i działaniem na rzecz popularyzacji języka białoruskiego. Koncert będzie również transmitowany online.

Wojtek Staroniewicz to saksofonista, aktywny na trójmiejskiej scenie jazzowej od wielu lat. Na zdjęciu: Koncert Muzyki Filmowej podczas Sopot Film Festival w 2016 roku. Więcej zdjęć (4)

Wojtek Staroniewicz to saksofonista, aktywny na trójmiejskiej scenie jazzowej od wielu lat. Na zdjęciu: Koncert Muzyki Filmowej podczas Sopot Film Festival w 2016 roku.

fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Wojtek Staroniewicz to saksofonista, aktywny na trójmiejskiej scenie jazzowej od wielu lat. Na zdjęciu: Koncert Muzyki Filmowej podczas Sopot Film Festival w 2016 roku.

fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Teatr, kino, występyTrójmiejskie teatry dostosowują swoje plany repertuarowe, dlatego nie wszystkie zaplanowane spektakle zostaną zagrane. Teatr Wybrzeże w Starej Aptece zagra Śmierć komiwojażera. Teatr Miejski w Gdyni w sobotę przygotowuje premierę spektaklu Rozważna i romantyczna. Z kolei Teatr Muzyczny gra wybrane tytuły i są to: Księga dżungli i Hairspray. Na scenie gdyńskiego Teatru Muzycznego będzie można zobaczyć też przedstawienie gościnne, czyli Stowarzyszenie Umarłych Poetów, spektakl Och Teatru z Warszawy. Teatr Gdynia Główna ma propozycję dla dzieci, czyli Bajkę o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku. Na Scenie Teatralnej NOT grane będzie gościnnie przedstawienie Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania.

Czytaj też: Październik w trójmiejskich teatrach: przełożone spektakle, ale nie wszędzie

Będzie także kilka propozycji filmowych. Kino Kameralne Cafe zaprasza na Weekend z Festiwalem Millennium Docs Against Gravity. To okazja do zobaczenia filmów z tegorocznej edycji festiwalu. Wyświetlany będzie tam także film Ronnie Wood: ktoś na górze mnie lubi. W następnym tygodniu czeka nas także 15. Festiwal filmów jednominutowych organizowany przez Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku. Wydarzenie odbędzie się online. Młodszych widzów zainteresować może cykl poranków filmowych w Gdyńskim Centrum Filmowym. W sobotni poranek wyświetlany będzie film Przyjaciele Treflika. W klubie Horyzont zobaczyć można kino rosyjskie: Trener, czyli historię słynnego sportowca, piłkarza Jurija Stolesznikowa.

W niedzielę w Stacji Food Hall odbędzie się Wieczór Komedii Improwizowanej, czyli show produkcji No i Fajnie - Teatru Impro, podczas którego również publiczność ma współtworzyć wydarzenie. W poniedziałek stand-up zaprezentuje też Kuba Dąbrowski.

"Rozważna i romantyczna" to tytuł najnowszej premiery Teatru Miejskiego w Gdyni. Na zdjęciu aktorki: Martyna Matoliniec, Agnieszka Bała i Weronika Nawieśniak. Więcej zdjęć (4)

"Rozważna i romantyczna" to tytuł najnowszej premiery Teatru Miejskiego w Gdyni. Na zdjęciu aktorki: Martyna Matoliniec, Agnieszka Bała i Weronika Nawieśniak.

fot. materiały prasowe

"Rozważna i romantyczna" to tytuł najnowszej premiery Teatru Miejskiego w Gdyni. Na zdjęciu aktorki: Martyna Matoliniec, Agnieszka Bała i Weronika Nawieśniak.

fot. materiały prasowe

Spotkania, targi, wystawyW niedzielę po raz 10. odbędą się Alternatywne Targi Ślubne w Starym Maneżu. W Amberexpo od poniedziałku do środy trwać będzie Europejski Kongres Finansowy. Impreza w czerwcu odbyła się online, tym razem ma być przeprowadzona w formie stacjonarnej.

Hevelianum zaprasza na warsztaty i zajęcia Kosmiczny weekend i warsztaty z Boeingiem. Natomiast w tygodniu odbędzie się konferencja Edukacja przez relacje dla rodziców, nauczycieli i uczniów. Akwarium Gdyńskie przygotowuje w weekend Dni Edukacji Morskiej.

Będą także wydarzenia poświęcone literaturze. To między innymi spotkanie autorskie z Manuelą Gretkowską w Sztuce Wyboru. Autorka opowie o najnowszej książce "Faworyty". W Starej Aptece odbędzie się wieczór literacki z autorami książek nominowanych do Pomorskiej Nagrody Literackiej za rok 2019.

Chociaż Tydzień Chorwacki w GTS został przeniesiony na inny termin, wciąż można obejrzeć wystawę Boris Bućan - plakaty. Z kolei prace pedagogów Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni będzie można oglądać w Oliwie z okazji jubileuszu 75 lat Szkoły Plastycznej w Orłowie.

Gdynia zaprasza w sobotę na rodzinne granie w Monopoly Gdynia. W Konsulacie Kultury pojawią się stanowiska, na których będzie można zagrać w gdyńską edycję słynnej gry. Natomiast w niedzielę odbędzie się wydarzenie Wszystko, czego dziś chcę - spotkanie z Izabelą Trojanowską i Leszkiem Gnoińskim w Muzeum Miasta Gdyni w ramach promocji najnowszej książki.

Do miast posiadających własną edycję legendarnej gry dołączyła Gdynia, która w 2008 roku znalazła się na planszy Monopoly Świat. Więcej zdjęć (4)

Do miast posiadających własną edycję legendarnej gry dołączyła Gdynia, która w 2008 roku znalazła się na planszy Monopoly Świat.

fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Do miast posiadających własną edycję legendarnej gry dołączyła Gdynia, która w 2008 roku znalazła się na planszy Monopoly Świat.

fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

SportPodczas gdy kolejne wydarzenia są odwoływane, zwłaszcza te, które odbywać się mają w zamkniętych pomieszczeniach, dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu mogą być imprezy sportowe. Są to na przykład zajęcia rekreacyjne z cyklu Samodzielny Harpuś w różnych częściach Trójmiasta lub Rodzinne Gry Parkowe na Orientację.

W niedzielę odbędą się też cykliczne zawody Garmin MTB Series Gdańsk. Przed nami także Indywidualne Mistrzostwa Europy U21 na Żużlu.

Niemal do końca października można wziąć udział w zajęciach Nordic Walking na Karwinach lub w trzydniowej wyciece rowerem wśród dworów i pałaców Północnych Kaszub.
Czy w związku ze zwiększeniem obostrzeń zrezygnujesz z udziału w imprezach?
47%

tak, zdrowie jest najważniejsze, nie chcę się narażać

12%

raczej tak, ale nie z tych w plenerze

13%

raczej nie, obostrzenia mi nie przeszkadzają w uczestnictwie

24%

nie, będę uczestniczył(a) tak, jak dotychczas

4%

jeszcze nie wiem

zakończona

łącznie głosów: 271

Opinie (31) 8 zablokowanych

 • dulkiewicz wydala zgode jakby co. bo nie chcialo sie jej sprawdzic. (3)

  zamknac tych co nie przestrzegaja

  • 4 19

  • A możesz jaśniej zrozumiale bardziej

   • 7 3

  • Przecież o strefach decyduje rząd.

   • 0 1

  • Z 5 3/4 i jazda

   • 0 0

 • Jesli a raczej tak Gdansk czerwony to zadnych targów nie bedzie.

  • 11 4

 • Zostańcie w domach, a jeśli wychodzicie to noście maseczki. (7)

  Inaczej będzie lock-down i zarżniemy gospodarkę do końca.

  A dlaczego zamknęli lasy i plaże wcześniej? Bo głupi ludzie zamiast siedzieć na czterech literach w domu zaczęli masowo chodzić na spacery całymi rodzinami, przez co na bulwarach zrobiły się tłumy.

  Parkingi leśne w weekendy też były zapchane.

  • 19 39

  • Genialne

   "zróbcie sobie sami lockdown bo inaczej będzie lockdown" "siedźcie w domach bo was zamkną w domach" - piękna logika, wyręcz zomo, spałuj się sam!

   • 23 7

  • (1)

   Zamknęli plaże i lasy, bo jak wiadomo to było największe ognisko zakażeń! I teraz też za karę mogą nam zamknąć, jak głupim ludziom zachce sie na spacery wychodzić, zamiast posłusznie siedzieć na kanapie i oglądac TVP.

   • 14 4

   • Suchar.

    • 0 0

  • To właśnie siedząc w domach zarżniemy gospodarkę.

   Twoj komentarz to jeden wielki bełkot kompletnie pozbawiony sensu. Nadajesz z sanepidu?

   • 12 3

  • zróbmy lockdown bo inaczej będzie lockdown? (1)

   siedzenie w domu to lockdown

   Rząd miał 7 miesięcy na przygotowanie się do drugiej fali.

   • 9 1

   • No co Ty, byli zajęci wyborami

    • 3 0

  • głupi to ty jesteś bo uwierzyłeś w kłamstwo :)

   • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wedding Story Photo

Wedding Story Photo

fot. Edyta Steć

Makiato

Makiato

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Notociacho

Notociacho

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Onka Design

Onka Design

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Tak pięknie

Tak pięknie

fot. Edyta Steć

Tak pięknie

Tak pięknie

fot. Edyta Steć

MW Jackiewicz

MW Jackiewicz

fot. Edyta Steć

Bridebox project

Bridebox project

fot. Edyta Steć

MW Jackiewicz

MW Jackiewicz

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Ewa Janisz

Ewa Janisz

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Wystawcy

Wystawcy

fot. Edyta Steć

Bukiety Bankiety

Bukiety Bankiety

fot. Edyta Steć

Bukiety Bankiety

Bukiety Bankiety

fot. Edyta Steć

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Weriko Czumburidze

Weriko Czumburidze

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Weriko Czumburidze

Weriko Czumburidze

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Weriko Czumburidze

Weriko Czumburidze

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Weriko Czumburidze

Weriko Czumburidze

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Weriko Czumburidze

Weriko Czumburidze

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Weriko Czumburidze

Weriko Czumburidze

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Weriko Czumburidze

Weriko Czumburidze

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Weriko Czumburidze

Weriko Czumburidze

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Georg Cziczinadze

Georg Cziczinadze

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Weriko Czumburidze

Weriko Czumburidze

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Weriko Czumburidze

Weriko Czumburidze

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Weriko Czumburidze

Weriko Czumburidze

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Weriko Czumburidze

Weriko Czumburidze

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

9 października 2020 Gdański Festiwal Muzyczny Veriko Tchumburidze. Koncert w Polskiej Filharmonia Bałtycka.

fot. Jacek Klejment / Trojmiasto.pl

Bomsori Kim

Bomsori Kim

fot. Edyta Steć

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

fot. Edyta Steć

Camille Thomas

Camille Thomas

fot. Edyta Steć

Paweł Przytocki

Paweł Przytocki

fot. Edyta Steć

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

fot. Edyta Steć

Jan Lisiecki

Jan Lisiecki

fot. Edyta Steć

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

fot. Edyta Steć

Bomsori Kim

Bomsori Kim

fot. Edyta Steć

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

fot. Edyta Steć

Camille Thomas

Camille Thomas

fot. Edyta Steć

Bomsori Kim

Bomsori Kim

fot. Edyta Steć

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

fot. Edyta Steć

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

fot. Edyta Steć

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

fot. Edyta Steć

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

fot. Edyta Steć

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

fot. Edyta Steć

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

fot. Edyta Steć

Camille Thomas

Camille Thomas

fot. Edyta Steć

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

fot. Edyta Steć

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

fot. Edyta Steć

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

fot. Edyta Steć

Paweł Przytocki

Paweł Przytocki

fot. Edyta Steć

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

08.10.2020 Gdański Festiwal Muzyczny koncert symfoniczny

fot. Edyta Steć

Bomsori Kim

Bomsori Kim

fot. Edyta Steć

Jan Lisiecki

Jan Lisiecki

fot. Edyta Steć