Planuj tydzień: koncerty, latające psy i imprezy plenerowe

30 lipca 2020 (artykuł sprzed 1 roku)
Alicja Olkowska
Zawody Latające Psy odbędą się w ten weekend w parku Kolibki. Więcej zdjęć (4)

Zawody Latające Psy odbędą się w ten weekend w parku Kolibki.

fot. Anna Rezulak / KFP

Zawody Latające Psy odbędą się w ten weekend w parku Kolibki.

fot. Anna Rezulak / KFP

To będzie intensywny tydzień, jakiego od dawna nie było. Szykują się koncerty, wydarzenia w plenerze, spotkania kulinarne oraz festiwal filmowy. Warto dobrze rozplanować ten czas, aby żadna ciekawa impreza nam nie umknęła.
Muzyka, koncerty, taniecKoncertowy kalendarz na najbliższe dni zdominowały wydarzenia w Operze Leśnej. W sobotę, 1 sierpnia, Koncertem Finałowym zakończy się tu tegoroczny 10. Festiwal NDI Sopot Classic. Dzień później wystąpi na tej samej scenie Krzysztof Zalewski, a 6 sierpnia Ania Dąbrowska.

Muzeum Emigracji po roku przerwy wraca do popularnych "Koncertów z widokiem na świat", organizowanych na tarasie. 6 sierpnia usłyszymy Coals. Warto pospieszyć się z kupnem biletów, bo rozchodzą się bardzo szybko.

W zeszły weekend otworzyła się nowa przestrzeń kulturalna na terenie stoczni SCG Park. Regularnie będą się tu odbywać wydarzenia muzyczne, a jednym z nich będzie koncert Mery Spolsky, która zagra 1 sierpnia. Ci, którzy kochają literaturę połączoną z dźwiękiem, mogą wybrać się tego samego dnia do ogródka Teatru Boto na koncert z czytaniem na żywo.

Ciekawie zapowiadają się elektroniczne Harce, które odbędą się w sobotę w nietypowej lokalizacji, bo na terenie Teatru Leśnego we Wrzeszczu. Impreza potrwa do godz. 23, potem towarzystwo przeniesie się do Klubu Ziemia. Na miejscu też zaparkują barobusy. Dzień wcześniej warto zajrzeć do Protokultury i wziąć udział w Acid Techno na Patio.

Krzysztof Zalewski zagra w niedzielę w Operze Leśnej. Więcej zdjęć (4)

Krzysztof Zalewski zagra w niedzielę w Operze Leśnej.

fot. Piotr Hukało/Trojmiasto.pl

Krzysztof Zalewski zagra w niedzielę w Operze Leśnej.

fot. Piotr Hukało/Trojmiasto.pl

Na scenie ustawionej przed Starym Maneżem trwa cykl "Muzyczne Lato", w ramach którego w piątek zagra Rebel Duo, wstęp wolny. 5 sierpnia druga odsłona cyklu "Nowe idzie od morza do Wrzeszcza", czyli koncertów w tajemniczych miejscach. Tego dnia posłuchamy muzyki zespołu Wczasy. Zaś trzy młode rockowe zespoły - Mechanism, Distant Dream i DSB - zagrają plenerowy koncert przy Bramie Nizinnej 1 sierpnia. Są jeszcze bilety.

Pamiętajmy, że latem Blues Club przeniósł swoje wydarzenia do parku Kolibki, gdzie codziennie odbywają się koncerty w ramach cyklu "Letnia scena Blues Clubu". Na miejscu są rozstawione stoły, ławy oraz leżaki, jest też bar. Szczegółowy program na najbliższe dni do przejrzenia tutaj. My polecamy szczególnie dwa koncerty Blues Junkers 30.07 i 1.08 o godz. 19.

Przemek Dyakowski i zespół Take It Easy zagrali na Letniej scenie Blues ClubuW piątek i sobotę gratka dla miłośników szant: w Gdyni odbędzie się XXXV Bałtycki Festiwal Piosenki Morskiej. Pierwszego dnia koncerty na Darze Pomorza, drugiego w Muszli Koncertowej na Placu Grunwaldzkim. Wstęp wolny.

Dok Cesarski z lotu ptaka. Tutaj w weekend odbędzie się impreza Zapuść żurawia na stocznię:

Kulinaria, spotkania, stand-upW piątek, po niemal rocznej przerwie, powróci na stocznię Nocny Targ. W imprezie weźmie udział kilkanaście lokali gastronomicznych. Start o godz. 18, wstęp wolny. Różnorodnie zapowiada się weekendowa impreza Zapuść żurawia na stocznię w otwartym tego lata Doku Cesarskim. W programie: street food, wodne atrakcje, warsztaty, gry terenowe, konkursy, strefa dla dziecka i strefa chilloutu. Początek o godz. 12, wstęp wolny.

W sobotę, 1 sierpnia, kolejna odsłona popularnego cyklu kolacji komentowanych w Olivia Star Top "Music Taste". Tym razem szef kuchni zabierze gości do Włoch. W programie, oprócz pysznego jedzenia, muzyka na żywo i piękny widok na Trójmiasto gratis. Smacznie będzie także w restauracji Canis 6 sierpnia, gdy odbędzie się foodparing, czyli sztuka łączenia smaków. Tematem przewodnim będzie gin.

Gdański Bazar Natury zaprasza na Festiwal Kwiatów z muzyką jazzową na żywo. Na miejscu kupimy doniczkowe okazy, makramy i rękodzieło oraz skosztujemy prozdrowotnych napojów. Wstęp wolny.

W niedzielę warto też "skoczyć" na Pchli Targ na Dzielnicy Piecki-Migowo na placu przy skrzyżowaniu ulic Rakoczego i BulońskiejMapka. Zaś na Hipodromie w sobotę i niedzielę impreza z myślą o najmłodszych, czyli piknik z kucykami. Wstęp wolny. Po modowe perełki w sobotę można się także wybrać na Vintage Chillout w pubie Loft.

Oprócz tego odbędzie się też Sopot Stand-up Festival w Operze Leśnej, natomiast 2 sierpnia w Teatrze Leśnym wystąpi Krzysztof Skiba w dwugodzinnym spektaklu komediowym.

Sopot Stand-up Festival już w tę niedzielę o godz. 18:

Wideo: relacja z gali stand-up w Gdyni w 2019 roku

Kultura i sztukaW sobotę w samo południe tyko przez chwilę w Zielonej Bramie będzie czynna Znikająca Wystawa. Uczestnicy będą mogli wziąć za darmo kolaże, rysunki, małe obrazy i fotografie. Kto pierwszy, ten lepszy. Liczba prac ograniczona.

Ciekawie prezentuje się program tegorocznego Pleneru Literackiego w Gdyni. Od piątku do niedzieli na bulwarze odbywać się będą spotkania ze znanymi i lubianymi autorami. Będzie też możliwość zakupienia na miejscu książek.

31 lipca rusza XXII Gdański Festiwal Carillonowy i potrwa aż do 30 września. Podczas pierwszego piątkowego koncertu na wieży kościoła św. Katarzyny carillon zabrzmi w doborowym towarzystwie trębacza Emila Miszka.

Powróci również impreza ceniona zwłaszcza przez miłośników teatru, czyli Ogólnopolski festiwal teatralny Pociąg do Miasta - Stacja Miasto. Miejskie poszukiwania teatralne zaprowadzą widzów do mniej znanych i intrygujących przestrzeni Gdyni. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

W te wakacje Muzeum Miasta Gdyni i Muzeum Emigracji łączą siły i wychodzą na spacer, podczas którego dzieci wspólnie będą rozwiązywać zagadki.

1 sierpnia Muzeum II Wojny Światowej upamiętni 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. W programie wydarzenia są projekcje filmów dokumentalnych, a także zajęcia edukacyjne prowadzone na placu przed muzeum. Tego samego dnia o godz. 17 w Sopocie zostaną złożone kwiaty w hołdzie powstańcom warszawskim pod pomnikiem Władysława Bartoszewskiego.

Od 5 do 9 sierpnia trwać będzie konkurs "Pamiętajmy o Osieckiej" w Teatrze Atelier.

W każdą sobotę w godz. 12-13 odbywa się joga na 100czni. Więcej zdjęć (4)

W każdą sobotę w godz. 12-13 odbywa się joga na 100czni.

fot. Facebook/100cznia

W każdą sobotę w godz. 12-13 odbywa się joga na 100czni.

fot. Facebook/100cznia

Sport i aktywneW Sopocie dwie duże imprezy: Sopot Beach Rugby 2020 przy plaży na molo, czyli jeden z największych turniejów tego typu na świecie, oraz Konkurs Tyczka na Molo - Lisek vs. Wojciechowski. Na obydwa wydarzenia wstęp wolny.

W weekend park Kolibki w Gdyni opanują zdolne i piekielne skoczne czworonogi. To właśnie tutaj po raz 17. obędą się zawody Latające Psy.

Ci, którzy preferują spokojne aktywności, mogą wybrać się na darmową jogę na bulwarze w Gdyni, jogę na 100czni albo jogę i pilates na plaży.

1 sierpnia rozegrają się Gdańskie Biegi Leśne, czyli cykl biegów górskich odbywających się na terenie Gdańska. Wszystkie biegi odbędą się na specjalnie wyznaczonej pętli biegnącej ścieżkami leśnymi z sumą przewyższeń około 250 metrów.

Octopus Film Festival 2020 ruszy 4 sierpnia. Rok temu zaproszono najsłynniejsze polskie głosy, czyli Krystynę Czubównę oraz Tomasza Knapika. Więcej zdjęć (4)

Octopus Film Festival 2020 ruszy 4 sierpnia. Rok temu zaproszono najsłynniejsze polskie głosy, czyli Krystynę Czubównę oraz Tomasza Knapika.

fot. Piotr Hukało/Trojmiasto.pl

Octopus Film Festival 2020 ruszy 4 sierpnia. Rok temu zaproszono najsłynniejsze polskie głosy, czyli Krystynę Czubównę oraz Tomasza Knapika.

fot. Piotr Hukało/Trojmiasto.pl

Kino: festiwal Octopus i seanse w plenerzeMiłośnicy kina gatunkowego zacierają już ręce na myśl o tegorocznym Octopus Film Festival w Gdańsku. Program jest bogaty, a na szczególną uwagę zasługują wydarzenia specjalne, jak np. pokaz "Komando" z czytaniem na żywo samego... Piotra Cyrwusa. Są jeszcze bilety na poszczególne seanse.

Octopus Film Festival w sierpniu ponownie w GdańskuCi, którzy lubią pokazy w plenerze, powinni rozważyć udział w bezpłatnym cyklu Lato na Patio przy Gdyńskim Centrum Filmowym. Do 14 sierpnia działa też Kino Ołowianka, a do 24 sierpnia znane i lubiane Kino Letnie w Orłowie. W piątki i soboty organizowane jest także Kino po sąsiedzku #wGdyni, na które wejdziemy za darmo. W każdy piątek odbywa się również Kino letnie na Stogach.

Intrygująco zapowiada się Nocne Granie 18+: Liberte w Kino Kameralne Cafe, na które wstęp mają tylko widzowie pełnoletni.

Koncert z kontenerowcem w tle. Film nagrany na tarasie Muzeum Emigracji:

6 sierpnia usłyszymy tu Coals.

Najciekawiej zapowiada się:
23%

Octopus Film Festival

13%

Koncert Krzysztofa Zalewskiego

5%

Pchli Targ na Dzielnicy Piecki-Migowo

13%

Zapuść żurawia na stocznię

8%

Plener Literacki w Gdyni

3%

Harce w Teatrze Leśnym

18%

Jarmark św. Dominika

7%

Nocny Targ na stoczni

10%

Bałtycki Festiwal Piosenki Morskiej w Gdyni

zakończona

łącznie głosów: 61

Opinie (8)

 • Super

  W Gdańsku jakby chaszcze zarośla skosili też mogliby taki konkurs zorganizować

  • 4 1

 • Jeść i bawić się chcą a nie ma komu pracować :)

  • 1 1

 • sie ma (1)

  Też wpadnę :)

  • 1 5

  • elo

   zapraszam :)

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

pieczony seler / smalec z białej fasoli / marynowana rzodkiew / jabłko Granny Smith

pieczony seler / smalec z białej fasoli / marynowana rzodkiew / jabłko Granny Smith

fot. Edyta Steć

Kuba Kasiński

Kuba Kasiński

fot. Edyta Steć

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

Mateusz Szuchnik

Mateusz Szuchnik

fot. Edyta Steć

Mateusz Janusz i Mateusz Szuchnik

Mateusz Janusz i Mateusz Szuchnik

fot. Edyta Steć

pieczony seler / smalec z białej fasoli / marynowana rzodkiew / jabłko Granny Smith

pieczony seler / smalec z białej fasoli / marynowana rzodkiew / jabłko Granny Smith

fot. Edyta Steć

Gin Suntory Roku / hibiskus / róża / limonka / jadalny kwiat

Gin Suntory Roku / hibiskus / róża / limonka / jadalny kwiat

fot. Edyta Steć

kozi ser / burak / śliwka / kruche ciasto z czarnuszką / sałata freeze / orzech laskowy / melasa / ocet balsamiczny

kozi ser / burak / śliwka / kruche ciasto z czarnuszką / sałata freeze / orzech laskowy / melasa / ocet balsamiczny

fot. Edyta Steć

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

marynowana makrela / ogórek kompresowany w soku porzeczkowym / agrest / winogrono / rzodkiewka

marynowana makrela / ogórek kompresowany w soku porzeczkowym / agrest / winogrono / rzodkiewka

fot. Edyta Steć

marynowana makrela / ogórek kompresowany w soku porzeczkowym / agrest / winogrono / rzodkiewka

marynowana makrela / ogórek kompresowany w soku porzeczkowym / agrest / winogrono / rzodkiewka

fot. Edyta Steć

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

Gin Suntory Roku / hibiskus / róża / limonka / jadalny kwiat

Gin Suntory Roku / hibiskus / róża / limonka / jadalny kwiat

fot. Edyta Steć

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

kurka / kalafior / wegański parmezan / bób / puree z pieczonego ziemniaka z czarnym pieprzem / marynowana

kurka / kalafior / wegański parmezan / bób / puree z pieczonego ziemniaka z czarnym pieprzem / marynowana

fot. Edyta Steć

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

Mateusz Szuchnik

Mateusz Szuchnik

fot. Edyta Steć

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

Gin Suntory Roku / gastrique korzenno jabłkowy / trawa żubrowa

Gin Suntory Roku / gastrique korzenno jabłkowy / trawa żubrowa

fot. Edyta Steć

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

gołąbki z kapusty włoskiej / soczewica / orzechy nerkowca / pieczony bakłażan / sos szczawiowy

gołąbki z kapusty włoskiej / soczewica / orzechy nerkowca / pieczony bakłażan / sos szczawiowy

fot. Edyta Steć

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

06.08.2020 Foodparing, czyli sztuka łączenia smaków

fot. Edyta Steć

Gin Larios 12 / bazylia / cytryna / cukier / puder truskawkowy

Gin Larios 12 / bazylia / cytryna / cukier / puder truskawkowy

fot. Edyta Steć

sernik truskawkowy / galaretka z pomidorów malinowych / biała czekolada / kruszonka imbirowa

sernik truskawkowy / galaretka z pomidorów malinowych / biała czekolada / kruszonka imbirowa

fot. Edyta Steć

Mateusz Janusz

Mateusz Janusz

fot. Edyta Steć

Octopus

Octopus

fot. Edyta Steć

Ulica Elektryków

Ulica Elektryków

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

Piotr Cyrwus

Piotr Cyrwus

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

Piotr Cyrwus

Piotr Cyrwus

fot. Edyta Steć

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

04.08.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

Coals

Coals

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

08.05.2020 Octopus Film Festival 2020

08.05.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

Uzestnicy

Uzestnicy

fot. Edyta Steć

08.05.2020 Octopus Film Festival 2020

08.05.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

08.05.2020 Octopus Film Festival 2020

08.05.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

Uzestnicy

Uzestnicy

fot. Edyta Steć

Uzestnicy

Uzestnicy

fot. Edyta Steć

Uzestnicy

Uzestnicy

fot. Edyta Steć

Uzestnicy

Uzestnicy

fot. Edyta Steć

Uzestnicy

Uzestnicy

fot. Edyta Steć

08.05.2020 Octopus Film Festival 2020

08.05.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

08.05.2020 Octopus Film Festival 2020

08.05.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

08.05.2020 Octopus Film Festival 2020

08.05.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

Uzestnicy

Uzestnicy

fot. Edyta Steć

Uzestnicy

Uzestnicy

fot. Edyta Steć

08.05.2020 Octopus Film Festival 2020

08.05.2020 Octopus Film Festival 2020

fot. Edyta Steć

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Coals

Coals

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Coals

Coals

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Coals

Coals

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Coals

Coals

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Coals

Coals

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Publiczność

Publiczność

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Coals

Coals

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

01.08.2020 Latające Psy w Parku Kolibki w Gdyni

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Coals

Coals

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

Spektakl PeKiN - Teatr Papahema i Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie

fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl