stat

Please, Stand Up! Komicy wystąpią w Ergo Arenie

9 grudnia 2019, 16:00
Aleksandra Wrona

Please, Stand Up! to nie lada gratka dla miłośników polskiego stand-upu. Już w tę środę w Ergo Arenie na jednej scenie wystąpią Łukasz Lotek Lodkowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Tomek Kołecki, Darek Gadowski, Jasiek Borkowski oraz raper Adam O.S.T.R. Ostrowski w swoim materiale stand-upowym. Bilety w cenie 59-129 zł są jeszcze dostępne. Możecie je też wygrać w naszym konkursie.Stand-up w Trójmieście: wszystkie wydarzenia


Please, Stand Up! to wyjątkowa okazja, żeby na jednej scenie zobaczyć aż sześciu polskich komików. Gospodarzem wydarzenia będzie Łukasz Lotek Lodkowski, jeden z najpopularniejszych polskich stand-uperów - jego występy w serwisie YouTube notują nawet 10 mln wyświetleń.

- Jesteśmy grupą dobrych kolegów, którzy kochają to, co robią. Występowaliśmy już tą grupą w innych miastach i odzew był bardzo dobry. Oprócz fantastycznych komików mamy gościa specjalnego O.S.T.R, który jest przezabawnym człowiekiem i na pewno zaskoczy gdańską publikę. Będzie konkret - zapowiada Błażej Krajewski, jeden z komików występujących na trasie.
Obecność Łukasza Ostrowskiego wśród komików rzeczywiście może dziwić, jednak raper występował już w jesiennej odsłonie trasy, gdzie udowodnił, że na scenie równie dobrze odnajduje się bez muzyki.

- Zapraszam gorąco na wydarzenie bez precedensu - zachęca komik Darek Gadowski. - Ogromna dawka dobrego humoru na pewno pokona zimowy smutek i nostalgię. Na jednej scenie zobaczycie sześciu komików z najwyżej półki oraz legendę polskiego rapu. To jedyny taki występ w Trójmieście. Drugiej szansy nie będzie!
Gdańsk jest pierwszym miastem zimowej trasy "Please, Stand Up!". W dalszej kolejności, komicy odwiedzą Szczecin, Frankfurt, Londyn i Manchester.

Wydarzenie "Please, Stand Up!" odbędzie się w środę, o godz. 19 w Ergo Arenie. Bilety w cenie od 59 do 129 zł dostępne są w sprzedaży internetowej.
Czy lubisz stand-up?
53%

tak, to świetna zabawa

30%

tak, ale tylko niektórych komików

6%

wolę występy kabaretowe

11%

nie, nie śmieszy mnie to

zakończona

łącznie głosów: 424