Show Girls w Viva Club Sopot

10 listopada 2008 (artykuł sprzed 12 lat)

Viva Club Sopot zaprasza na Erotic Show Girls!Erotic Show Girls to grupa odważnych dziewczyn składająca się z 4 profesjonalistek:

Magda - ulotna, jak wiatr
Hannah - tajemnicza, jak nieodkryty ląd
Monica - dzika, jak rwąca rzeka
Justyna - gorąca, jak lawa


Dziewczyny od lat trenują swoje ruchy i układy występując w kabaretach i najlepszych klubach w Polsce oraz za granicą. Nieustannie tworzą nowe programy taneczno erotyczne znakomicie łącząc kobiece piękno, zmysłowość oraz ruch. Poprzez dobór strojów i umiejętność wcielenia się w różne role (pielęgniarki, policjantki, niegrzecznych uczennic itd.) potrafią stworzyć klimat, który na długo pozostaje w pamięci zarówno jak ich perfekcyjne ciała którymi kuszą niczym Ewa z biblijnego raju. Taniec jest naszą pasją i poświęcamy mu każdą wolną chwilę.

- Same tworzymy choreografie, w każdy ruch wkładamy serce, dlatego nasze programy nie są wykonywane mechanicznie, lecz widać w nich zaangażowanie i naturalność. Jesteśmy niepowtarzalne i zmysłowe. Jesteśmy wulkanem emocji, sexappealu i pożądania który rozpala do czerwoności nie tylko facetów - mówi Magda, uśmiechając się zalotnie.

Striptease i pokaz tańca erotycznego w wykonaniu 4 gorących kobiet zaserwowany w zawodowy sposób.  Uczta dla zmysłów jakiej nie zaznasz w żadnym innym miejscu. Piękne ciała i kocie ruchy dla spragnionych mocnych wrażeń zobaczycie tylko w klubie VIVA W Sopocie 15 listopada (sobota).

Start o 21:00, bilety w przedsprzedaży - 15 zł.


Uwaga! Podniecenie i szybsze bicie serca gwarantowane!
Erotic Show Girls. Przyjdź i przekonaj się co potrafią najlepsze tancerki erotyczne w Polsce!

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł