stat

TK Maxx: upoluj Czerwony Wieszak i zdobądź nagrody

5 października 2018 (artykuł sprzed 1 roku)

W sobotę 6 października w TK Maxx w Forum Gdańsk odbędzie się konkurs Czerwony Wieszak, prawdziwa gratka dla miłośników mody i... refleksu. Zabawa polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor wygrywa i odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych.Czerwony Wieszak TK Maxx organizuje w Polsce już po raz kolejny, lecz pierwszy raz w Forum Gdańsk. Tym razem zabawa dotarła do sklepu przy Targu Siennym 7 zobacz na mapie Gdańska. Tego dnia znaleźć będzie można na terenie sklepu wieszaki w specjalnych kolorach. Każdy z nich oznacza wartościową nagrodę. Konkurs potrwa w godzinach otwarcia sklepu, czyli między 9 a 22.

TK Maxx każdego dnia


Czerwony Wieszak to jednak nie wszystko, ponieważ TK Maxx każdego dnia oferuje stylowe i markowe ubrania w bardzo atrakcyjnych cenach - wszystkie produkty są dostępne w cenach do 60 proc. niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Każdy znajdzie tam coś dla siebie, ponieważ dla klientów stworzono aż sześć działów z modą damską, męską, produktami i ubraniami dla dzieci, obuwiem i wyposażeniem domu.

Warto odwiedzać TK Maxx jak najczęściej ze względu na regularne dostawy. Nowe produkty trafiają do sklepu nawet kilka razy w tygodniu i od razu, jeszcze gorące, wędrują na półki, a zatem niemal codziennie można upolować prawdziwe skarby.

TK Maxx to również idealna lokalizacja do poszukiwania świetnych pomysłów na prezent. Jeśli wiemy, jak komuś bliskiemu sprawić radość, możemy samodzielnie wybrać upominek - na miejscu czekają na nas tysiące pomysłów i inspiracji. Jeżeli jednak wolimy pozostawić wybór osobie obdarowanej, zdecydujmy się na kartę upominkową, która będzie ważna w każdym z 43 sklepów TK Maxx na terenie całej Polski. Co niespotykane, tego typu karty ważne są bezterminowo, a zatem możemy je zrealizować w dogodnym dla nas terminie i miejscu.

To może ci się przydać przed zakupami w TK Maxx


TK Maxx oferuje bogaty wybór produktów: od ubrań i butów, po akcesoria oraz dodatki do domu, wszystko pod jednym dachem, aż do 60 proc. taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Aby nie przegapić żadnej perełki, warto skorzystać z mini przewodnika, zwłaszcza przed pierwszą wizytą w sklepie.

Bądź otwarty: zmień się w poszukiwacza przygód, doświadczeń, a przede wszystkim modowych perełek już od momentu wejścia do sklepu. Kieruj się zasadą "bezkresnych możliwości". Często znajdziesz produkty, których nawet nie szukałeś, a będą ci długo służyć i cieszyć.

Przygotuj się do zakupów: wchodząc do sklepu chwyć za koszyk i wrzucaj do niego to, co od razu wpadnie ci w oko. Produkty w TK Maxx to często pojedyncze sztuki markowych kolekcji i za chwilę mogą zniknąć. Chwytaj je póki jeszcze są dostępne, zwłaszcza że lubią rozchodzić się jak ciepłe bułeczki...

Łowienie perełek: w działach modowych (np. damskim) ubrań szukaj pamiętając o tym, że asortyment rozmieszczony jest z podziałem na kategorię (np. sukienki) oraz rozmiar (np. 38). Łowy czas zacząć.

Masz tylko chwilę?
: rób zakupy z misją. Wejdź tylko do jednego z działów (np. akcesoria, dział dla domu, buty) i szukaj pokus tylko w obrębie tej części sklepu.

Odwiedzaj nas często: do każdego sklepu asortyment dostarczany jest kilka razy w tygodniu, aby klienci zawsze mieli duży wybór unikalnych produktów.

Bądź czujny: to, co widzisz może zaraz zniknąć z półek i wieszaków. Cały asortyment znajduje się na terenie sklepu - nie mamy magazynów, w których przechowujemy dodatkowe sztuki danego produktu. Należy zatem szybko chwytać okazję, póki jeszcze jest.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł