W sobotę otwarcie nowego klubu w Sopocie

24 października 2019

400 m kw. powierzchni, jeden z największych barów w trójmiejskich klubach, muzyka w stylu deep house, vocal house i disco, a także lokalizacja w centrum Sopotu przy dworcu PKP. 26 października otwiera się zupełnie nowy klub na imprezowej mapie Trójmiasta.


Story Sopot - taką nazwę nosić będzie klub, który otwarcie odbędzie się w najbliższą sobotę w budynku Sopot Centrum.

- Pomysł klubu zrodził się w marcu podczas jednej z wizyt w Sopocie. Zainteresowała nas ciekawa przestrzeń w budynku Sopot Centrum. Kolejnym etapem była wizyta w jednym z klubów w Hamburgu i tak zaczęła się historia pt. Story Sopot - mówi Filip, manager.

400 m kw. i jeden z największych barów w TrójmieścieWnętrze klubu z jednej strony będzie eleganckie, a z drugiej, za sprawą ekranów led czy elementów wystroju - bardzo nowoczesne. Wszystko będzie nadawać niezwykły charakter nowej przestrzeni.

- W pierwszym etapie oddajemy do dyspozycji gości ponad 400 m kw. powierzchni rozrywkowej. Centralną częścią klubu jest jeden z największych barów, jakie na ten moment proponują trójmiejskie kluby. Story Sopot to także taras zewnętrzny o powierzchni 350 m kw., na którym będziemy mogli chwilę odpocząć i zaczerpnąć świeżego powietrza - dodaje manager.

Story Sopot - dobrze wyselekcjonowane taneczne brzmieniaW nowym klubie usłyszymy przede wszystkim takie rodzaje muzyki, jak: deep i vocal house oraz disco, ale właściciele nie ograniczają się tylko do tych gatunków.

- Nie chcemy zamykać się w jednym, określonym gatunku. Jesteśmy ludźmi otwartymi, a cel, który nam przyświeca, to stworzenie przyjemnego klimatu, tak aby każdy znalazł coś dla siebie - wyjaśnia Filip. I dodaje: - Story Sopot to miejsce stworzone z myślą o gościach, którzy lubią czuć się komfortowo, spędzać czas w dobrym towarzystwie i szukają alternatywy dla miejsc, które znają i często odwiedzają.

Na otwarciu Story Sopot zagrają - C-BooL & Phil NovyOficjalne otwarcie nowego klubu nastąpi w najbliższą sobotę, 26 października. Gwiazdą wieczoru będzie znany i lubiany DJ oraz producent C-BooL (autor takich hitów, jak: "Never go away", "Magic Symphony" czy "Wonderland").

Story Sopot zlokalizowany jest na ostatnim piętrze Sopot Centrum - wejście od strony ul. Kościuszki 14. Na początku klub czynny będzie w weekendy od godz. 21 do 5, a od 13 listopada codziennie od godz. 15 do ostatniego gościa. Na imprezę halloweenową (31 października) organizatorzy przygotowują także specjalny wystrój klubu.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii