Weekend za pół ceny w Fun Arenie na Stadionie Energa Gdańsk

22 czerwca 2020 (artykuł sprzed 1 roku)
Na Stadionie Energa Gdańsk czeka moc atrakcji dla całych rodzin. Więcej zdjęć (24)

Na Stadionie Energa Gdańsk czeka moc atrakcji dla całych rodzin.

mat. prasowe

Na Stadionie Energa Gdańsk czeka moc atrakcji dla całych rodzin.

mat. prasowe

Fun Arena to miejsce, w którym można spędzić cały dzień, korzystając z wielu różnorodnych atrakcji i zaraz po wyjściu myśleć o tym, kiedy będzie można tam wrócić. Teraz nadarza się doskonała okazja, bo w najbliższy weekend zapłacimy za to o połowę mniej.Fun ArenaMapka, czyli bez wątpienia największe centrum rozrywki na Pomorzu, otwiera się po przerwie. Zlokalizowany przy Stadionie Energa Gdańsk park atrakcji zaprasza w dniach 26-28 czerwca 2020 roku na weekend za pół ceny. Będzie wtedy można skorzystać z pełnej palety oferowanych atrakcji, które wciąż zmieniają się na lepsze.

SKATE ARENAMekka rolkarzy, wrotkarzy, deskorolkarzy i miłośników hulajnóg z Pomorza i nie tylko. Jedyny w Trójmieście kryty obiekt, w którym można doskonalić wszystkie triki, oraz strefa skateparku do jazdy wyczynowej, a w ogródku zewnętrznym jedna z największych w całej Polsce sekcja do wysokich skoków i ćwiczenia salt na rolkach, deskorolkach i hulajnogach.

ESCAPE ROOMSMyślisz, że po obejrzeniu kilku seriali kryminalnych szybko poradzisz sobie ze znalezieniem sposobu na wydostanie się z zamkniętego pokoju? Sprawdź swoje możliwości, korzystając z kodów i ukrytych wskazówek. Do wyboru masz aż pięć pokoi o różnej tematyce, a każdy z nich to inna przygoda.

STREFA ZOLTAR GDAŃSKElektroniczny paintball z labiryntem, przeszkodami i zjawiskowym oświetleniem. 500 m kw. w klimacie miejskich ruin, na których doskonale może bawić się do 16 graczy. Do tego Archery Arena - miejsce do pojedynków łuczniczych z bezpiecznymi strzałami zakończonymi gąbkami, a dla najmłodszych opcja z NERF-ami oraz konsole, automaty do gier, symulatory, piłkarzyki i drzewo tajemnic.

MOVEMENT ARENAMovement Arena to multisportowy obiekt o powierzchni ponad 1 tys. m kw. Znajdziesz tu m.in. strefę parkour, czyli naturalny plac zabaw dla małych i dużych z możliwością układania własnych torów przeszkód z bezpiecznych elementów infrastruktury miejskiej. Jest też Airtrack, czyli specjalistyczna mata przeznaczona do treningów akrobatycznych, strefa trampolin, basen z gąbkami, wieża do skoków oraz Street Workout - drążki, kółka gimnastyczne, drabinki, slackline i strefa tańca z lustrami, drabinkami gimnastycznymi i osobnym nagłośnieniem.

PLAYGROUND ARENAMiejsce dla najmłodszych gości, podzielone na strefy dla maluchów do lat trzech oraz młodzieży do 12 lat. Jest tu statek, ścianka wspinaczkowa, pajęcza sieć, ścieżka rowerowa, tyrolka i inne przeszkody, które zapewnią dzieciom trening koordynacji ruchowej, rozwój fizyczny oraz integrację z rówieśnikami i... żywymi maskotkami, bawiącymi się wśród nich.

PITSTOPGokarty dostosowane są zarówno do najmłodszych, jak i profesjonalistów z doświadczeniem. Więcej zdjęć (24)

Gokarty dostosowane są zarówno do najmłodszych, jak i profesjonalistów z doświadczeniem.

mat. prasowe

Gokarty dostosowane są zarówno do najmłodszych, jak i profesjonalistów z doświadczeniem.

mat. prasowe

Karting na najwyższym poziomie. Nowa konfiguracja toru gokartów spalinowych, która pozwala wykazać się techniczną finezją, ale też poczuć wiatr we włosach przy sporej prędkości. Bardzo szeroki tor, na którym można bezpiecznie wyprzedzać. Dostosowany już dla 3-4 latków z gokartami tandemowymi. A dla wyrafinowanych i doświadczonych kierowców cztery gokarty Rimo o mocy 13 KM. Są też gokarty specjalnie dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

ZWIEDZANIE I PUNKT WIDOKOWYNa miejscu możesz też zajrzeć w niedostępne zakamarki stadionu zbudowanego na Euro 2012. Zobaczysz wnętrze obiektu z perspektywy trybuny, przejdziesz obrzeżami murawy i będziesz mógł poczuć się jak VIP, odwiedzając loże (więcej informacji: tel. 58 768 84 44, e-mail: tours@arenagdansk.com).

Z punktu widokowego można natomiast zobaczyć cały Stadion Energa Gdańsk z sektora 14, znajdującego się pod kopułą, aż 30 metrów nad murawą, co odpowiada wysokości 10-piętrowego bloku!

We wszystkich atrakcjach zostały wdrożone dodatkowe procedury związane z ochroną przed COVID-19. Weekend za pół ceny nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami, a regulamin akcji dostępny jest na stronie www.stadionenerga.pl

Fun Arena zaprasza w godz. 10-21 (Playground Arena jest dostępna do godz. 20, zwiedzanie do godz. 18).

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł