Westbam i C-BooL, czyli Andrzejki z legendami muzyki klubowej

25 listopada 2021

Andrzejkowa noc to doskonała okazja, aby wybrać się na dobrą imprezę. Wśród ofert trójmiejskich klubów warto zwrócić szczególną uwagę na koncert w sopockim klubie Story, gdzie wystąpi legenda sceny muzyki elektronicznej Westbam. Z kolei w Gdyni w Nowym Haremie będziemy bawić się dwa dni - 26.11 z polskim DJ i producentem I.GOT.U. Dzień później na deskach klubu zagra przedstawiciel czołówki polskiej sceny muzyki klubowej i house - C-BooL.Wróżby, przepowiednie, a może szalona impreza? W Trójmieście na pewno nie zabraknie opcji na spędzenie andrzejkowego wieczoru.

Szczególną uwagę warto jednak zwrócić na ofertę przygotowaną przez dwa kluby - sopockie Story i gdyński Nowy Harem.

Legendarny Westbam w sopockim StoryNa deskach tego pierwszego, w andrzejkowy wieczór, zagra niemiecki DJ i producent muzyczny - Westbam. Fanom muzyki elektronicznej przedstawiać go nie trzeba. To twórca i współorganizator kultowych imprez sceny techno: Love Parade i Mayday.Westbam to też autor niezapomnianych klubowych hitów, takich jak "And Party", "Monkey Say Monkey Do", "No More Fucking Rock'n'Roll".

Bilety na to wydarzenie dostępne są online na stronie oraz w dniu imprezy w kasie klubu.

I.GOT.U. i C-Bool w Nowym HaremieZ kolei wszyscy, którzy Andrzejki zamierzają spędzić w Gdyni, powinni zainteresować się dwudniową imprezą w Nowym Haremie. Na deskach kultowego klubu będzie można bawić się 26.11 i 27.11.

Pierwszego dnia andrzejkowego weekendu wystąpi polski DJ i producent I.GOT.U. Drugi dzień to przebojowa noc, podczas której na scenie gdyńskiego klubu wystąpi Grzegorz Cebula, znany publiczności jako C-BooL.

Jego singiel "Never Go Away" znalazł się na 1. miejscu listy AirPlay, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W Polsce sprzedano 100 tys. kopii nagrania, co wystarczyło do osiągnięcia statusu diamentowej płyty.Z kolei singiel "Magic Symphony" pokrył się w Polsce diamentem, rozchodząc się w nakładzie przekraczającym 100 tysięcy kopii.

Teraz ten jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów zaprasza na prawdopodobnie najbardziej gorącą imprezę andrzejkową w Trójmieście.

Bilety na to wydarzenie dostępne są online.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii